Gönderen Konu: BULDAN SARISI..av Köpeği....  (Okunma sayısı 16543 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ümit ÇAGLAR

• AvlakForum Üye
  • *
  • Aldigi tesekkür sayisi: 37
  • Herkese rastgele
Ynt: BULDAN SARISI..av Köpeği....
« Yanıtla #25 : 10 Şubat 2015, 10:02:57 »
Yok alman pointeri yok ingiliz pointeri bunlar varken başka köpeğe bakar mıyım!!!
Irkı tescilletip bu ırkı Dünyaya tanıtırım
Bizde değil ama Yabancılar av köpeklerini evlerinde besliyorlar. Bildiğim kadarıyla bu köpekler aileye yakınlığı, ortama uyumu, dışarda gezintiye çıkarabilme gibi yönleriyle Yabancılardan daha çok rağbet görecektir. Yani para kazanmak için bile ideal....
  • Fabarm xlr 5
Ümit ÇAGLAR
1977 KARS

Çevrimdışı Latif DEMİRAYAK

• Müdavim Üyemiz
  • Aldigi tesekkür sayisi: 37
  • Öyle birini sev ki sen ölünce hiç yaşamasın..
Ynt: BULDAN SARISI..av Köpeği....
« Yanıtla #26 : 10 Şubat 2015, 15:15:12 »
Yok alman pointeri yok ingiliz pointeri bunlar varken başka köpeğe bakar mıyım!!!
Irkı tescilletip bu ırkı Dünyaya tanıtırım
Bizde değil ama Yabancılar av köpeklerini evlerinde besliyorlar. Bildiğim kadarıyla bu köpekler aileye yakınlığı, ortama uyumu, dışarda gezintiye çıkarabilme gibi yönleriyle Yabancılardan daha çok rağbet görecektir. Yani para kazanmak için bile ideal....
Ümit Kardeşim gösterdiğin ilgi ve alaka için teşekür ederim valla ben önümüzdeki sene ile 20 yıl olacak bu ırkla avlanmaya başladığım vede bana yetiyor istesem ingiliz kurhzar drater veya seter basleyebilirim ama ben bunları seviyorum avda fazla açılmazlar çok çabuk yetişiyor ve akıllı oluyorlar ve başka köpeklerlede hırlaşmaz onun için ben beyeniyorum elbette öteki ırklardada güzel köpekler var onun için herkezin tercihi başka oluyor..SELAMLAR

« Son Düzenleme: 10 Şubat 2015, 15:20:13 Gönderen: Latif DEMİRAYAK »
Latif DEMİRAYAK
1967-Denizli
0542 797 60 27

Bu mesaja tesekkür eden üyeler: Selim UYGUN