Gönderen Konu: Yakışmadı KAYHAF,Yakışmadı Sayın Çelebioğlu...  (Okunma sayısı 4937 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Necati ŞAHİN

• AvlakForum Üye
  • *
Yakışmadı KAYHAF,Yakışmadı Sayın Çelebioğlu...
« : 23 Ağustos 2017, 00:19:07 »
KAYHAF organizasyonunda Taşköprü(Kastamonu) ilçesinde atış yarışmasında yapılanlar KAYHAF'a yakışmadı..Neden mi yakışmadı?Amatör trap kategorisinde kayıtlar devam ederken ve kaydımızı hakem masasına yaptırmışken,atış alanında Sayın Serhat Çelebioğlu amatör trapta final elemelerine başladıklarını ve bize atış yaptırmayacaklarını katılım ücretini hakem masasından geri almamızı  söylediler.Biz de hakem masasında kayıtların halen devam ettiğini kendisine ilettik ama kendisi kabul etmedi.Tek kurşun kategorisinde atışların bitip 1.,2. ve 3'üncü olanların belli olmasından ve açıklanmasından sonra tekrar 4 kişinin atışa geç geldiğini ve bunların atış yapacağını,tek kurşunda derecelerin bu dört kişiden sonra tekrar ilan edileceğini söyledi Sayın Çelebioğlu. Finali yapılmış tamamlanmış olan tek kurşuna sonradan sporcu alıp,amatör trap da kayıtlı olmamıza rağmen bizi almayan sayın Çelebioğlu'na soruyorum:Finali yapılmış,derece yapanların açıklanmış olduğu bir kategoriye sonradan atıcı alıp dereceleri iptal etmek etik midir?Amatör trapta ise hakem masasında kayıt devam ederken anons yapmadan  siz neye göre final yaptınız?
Sayın başkan Mustafa SEZER'in bize gelip,''önemli olan birlik beraberlik içinde vakit geçirmek;derece yapsanız da olur yapmasanız da'' sözüne dayanarak kimseyle tartışmaya girmememize rağmen bu yapılanlar KAYHAF'a ve Sayın Çelebioğlu'na yakışmadı..
  • beretta s56
  • browning auto 5 lıght
  • armsan phenoma dw2,5 combo
  • englısh pointer solid
Serdar ŞAHİN
1986 ÇORUM

Çevrimdışı Murat PAKEL

• AvlakForum Üye
  • *
Ynt: Yakışmadı KAYHAF,Yakışmadı Sayın Çelebioğlu...
« Yanıtla #1 : 23 Ağustos 2017, 22:01:37 »
iyi akşamlar bu organizasyon  ne zaman yapıldı?
  • Saint etienne darne çifte
  • Simson Suhl
  • Huğlu 104a/ Seçkin S3 superpoze
  • Özkanlar FX015
  • Akdaş AG 212
  • English Pointer
Murat PAKEL
1975 İZMİR

Çevrimdışı Necati ŞAHİN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 23 Ağustos 2017, 22:33:14 »
19 Ağustos Cumartesi Taşköprü/KASTAMONU
  • beretta s56
  • browning auto 5 lıght
  • englısh pointer solid
Serdar ŞAHİN
1986 ÇORUM

Çevrimdışı Serhat ÇELEBİOĞLU

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #3 : 24 Ağustos 2017, 00:50:36 »
Senin tüm arkadaşların teşekkür ederken. Ustaların sağol derken sen böyle bir çamura kendini bulamayan gayret etmişsin. Brawo. Sana kastımız mı vardı kardeşim. Masa  kayıt yok demiş final istemiş. Ya bu rezil paylaşımını tüm camianla paylaşacağım. Artık özellikle söyleyeceğim. Hocaların seni bizim etkinliğimize getirmesini. Senin hırs ve ihtirasın bu camiaya gölge bile olmaz. Utanması olan bir adam olsan orada çektiğim eziyeti görür Allah razı olsun derdin. Tek kurşun işine gelince utaç veren bir iftira. Adamlar kayıt kapanmamış atmamı diyeceksin. Neyse beynini doğru işlere yır. Gençlik ateşini benim üstümde södürmeye kalkma. KAYHAF a gelince senin ağzına alamayacağın kadar değerlidir bileşim.

Çevrimdışı Necati ŞAHİN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 24 Ağustos 2017, 20:11:06 »
Sayın Çelebioğlu ben ateş falan söndürmeye kalkmıyorum.Bakın benim sizin şahsınızla karakterinizle ilgili bir sorunum yok,ben yanlış olan bir durumu dile getirdim.Taşköprü dernek başkanı özür üstüne özür diliyor siz bunları söylüyorsunuz.Bana kastınız var demiyorum,diğer atıcılara da haksızlık oldu diyorum..Haa ben derecede yaptım orada kayıtlarınızda vardır mesele bu değil.Mesele amatör trapta hakem masasında kayıt devam ediyor ama siz final yapıyosunuz biz birşey demiyoruz fakat tek kurşunda finali siz yaptırdınız, dereceleri siz açıkladınız, sonradan yarışmacı alıyorsunuz, insaf yani...tek kurşunda olanları herkes gördü.Ben bundan sonra zaten sizin olduğunuz yarışmalara  katılmam.Ama Mustafa Sezer başkan kadar mütevazi bir insan oralarda birşeyler için emek harcıyor,bir sıkıntı olduğunda dinliyor çözüm üretiyor, ben ona Allah razı olsun derim.Bu konuyu da burada kapatıyorum,yeni yarışmalarınızda ve organizasyonlarınızda başarılar diliyorum,Allah yolunuzu açık etsin...
  • beretta s56
  • browning auto 5 lıght
  • englısh pointer solid
Serdar ŞAHİN
1986 ÇORUM

Çevrimdışı İbrahim TUTKUN

• AvlakForum Üye
  • *
  • Dare in Brocca
« Yanıtla #5 : 24 Ağustos 2017, 21:21:55 »
Yazık.
  • Beretta 686 Silver Pigeon I O/U
1988 Bornova/İzmir / İkamet: Bartın
A rh (-)

How can you turn back when you know in your heart that there is no real turning back?

Çevrimdışı Murat ÇELİKBAŞ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #6 : 24 Ağustos 2017, 21:39:03 »
Konu rahatsızlığınız Serhat ÇELEBİOĞLU'nun zoruna gitniş anlaşılan, cevabi yazısından bunu anladım çözüm odaklı olmak varken keyfi hareket etmeyi tercih etmiş, avcı arkadaşlara yazık olmuş.

Syg.
Murat ÇELİKBAŞ
1970 ANTALYA

The following users thanked this post: Necati ŞAHİN, İbrahim TUTKUN

Çevrimdışı Serhat ÇELEBİOĞLU

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #7 : 24 Ağustos 2017, 23:26:19 »
Ne desek boş. Kayıt masası değilim dedim Çelşkbaş atlamış. Ordamı yok. Neye yazık olmuş konuda anlamadım. Hasan başkan özür dilemiş. Tatmin olmamışsın. Yapılan hata ise sizden özür dilenmiş. Hatayı yapan dilesin bu erdem. Bana gelen listede kayıt kandı dendi. Okuduğunuzu anlamak mı inatla günah keçisi aramak mı. Sen sana ayıp edildiğini düşünüyorsan ve adiliyetimize inanmıyorsan birde üstüne üstlük durumu bile bile ayıp oldu yakışmadı gibi cümleler kuruyorsan esas bu ayıp. Neyse. Kardeş hayırlısı olsun. Madem düşünce sabit yapacak birşey yok. Celal bey bin teşekkürle gitti. Serkan kaya bin teşekkürle gitti. Onlarca katılımcı teşekkür etti. Demek ki mutsuz bir kişi var oda senmişsin. Yazında ki şikayetini neden orada dile getirmedin bilmem. Bu işin arka penceresinden de bakarız, Umarım beğenmediğini ve adiliyetine inanmadığın üstüne üstlük kayıt kapandı dedikleri için final attırdım dememe rağmen çizgi aşağı düşmüşse söz bitmiştir. Yolun açık olsun. Hakksızlığa uğramayacağın yarışmalarda sana başarılar dilerim.

Çevrimdışı Necati ŞAHİN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #8 : 25 Ağustos 2017, 00:21:05 »
 Bize amatör trapta kayıt kapandı denilmedi,kayıt paramız alındı kayıt yapıldı.Daha sonra bize final yapılıyor diye atış yapamayacağımız,kayıt masasından paramızı almamız söylendi..Bu sizinle kayıt masası arasındaki bir irtibatsızlıktan mı kaynaklıdır bilemem..Ama tek kurşunda insaf yani..Tek kurşun finalini siz yaptırdınız dereceleri siz açıkladınız,sonradan derecesi belli olan yarışmaya atıcı aldınız..Ben  buna anlam vermedim, açıkçası zoruma gitti..Kayhaf'ın yarışmasına ilk defa katılmıyorum ben.ama böyle birşeyi ilk defa yaşadık onun için ''yakışmadı'' diye yazdım ben..Yarışmanın kuralları baştan bellidir,finali sonuçlanmış bir yarışmaya sonradan sporcu(kim olursa olsun) alınmaz..Celal Beyle beraber aynı araçla geldik biz o gün,meseleyi o da biliyor..Size organizasyonlarınızda başarılar dilerim.Keşke iki dakika zaman ayırsaydınızda o gün yüz yüze konuşsaydık da buradan polemiğe girmeseydik.
 Bir de  eleştiriye açık olmanızı isterdim.Ben sizden şu cevabı beklerdim:''Tamam size göre bir eksiğimiz,hatamız olmuştur ama bundan sonraki yarışmalarda bu konuyuda göz önünde bulunduracağız'' demenizi beklerdim..Fakat siz diyorsunuz ki ''bir daha seni bizim yarışmalarımıza getirmesinler,haksızlığa uğramayacağın yarışmalara git.''
  Neyse laf hep aynı yere geliyor,uzatmanın anlamı yok..Saygılarımı sunuyor,başarılarınızın devamını diliyorum..

« Son Düzenleme: 25 Ağustos 2017, 00:55:02 Gönderen: Necati ŞAHİN »
  • beretta s56
  • browning auto 5 lıght
  • englısh pointer solid
Serdar ŞAHİN
1986 ÇORUM

Çevrimdışı Veli TOKCAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #9 : 25 Ağustos 2017, 01:26:34 »
burdur avc kulb olarak bu organizasyonlar da bazen ufak tefek hatalar olur.dısarıdan davulun sesi hoş gelir nedenmi::
bu tip organizasyon 4*4 lük yapmak için bu sıcak da .günler öncesi gece gündüz ugrasıyorlar,ve atıslar esnasında ufacık hatalar bazen cok göze batıyor ,daha doğrusu eksik bulmak için,çamur atmak için açkurt gibi bekliyorlar, yöneticileri yerin dibine sokuyorlar.aaahhh birde  yöneticilerin ne cektiklerini bir bilseler.. bu tip insanlar atısa gelir orada yer içer gölgede rahat ca oturur sırası gelince atar .ufak bir olumsuzluğu hatayı deve gibi büyütürler.arkadaslar lütfen kendinizide  bizim gibi yöneticilerinyerine  koyun. sıcakda gece gündüz nasıl çalısmalar konusma toplantılar yapıldığını yorulduklarını bilmiyorsunuz.
 her organizasyon  herkesin istediği gibi 4*4 olmuyor  zaman yetmiyor    son gün de.

lütfen anlayıslı olalım bazı hata ve eksiklikleri çıkarıp büyütmek yerine kapatmaya calısalım
 biz yöneticilerin tüm çabaları emekleri akıttıkları terleri sizler bizler avcılar için
« Son Düzenleme: 25 Ağustos 2017, 01:38:03 Gönderen: Veli TOKCAN »
1962....BURDUR AVC. KULB                BURDUR

Çevrimdışı Ali ARI

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #10 : 25 Ağustos 2017, 11:59:32 »
+1
Brova Veli Bey, sözününüz üzerine söylenecek kelime hiç bir lisanda yok. Derece alsan ne olur almasan ne. Yarışmaya gelen bir kişi, yöneticinin uğraştığı 100 kişi. Karşılıklı anlayışlı olmak, birlik beraberlik için yapılan bu organizasyonların temel prensibi olmalı.Kalp kırılıp, polemiğe girdikten sonra ne anlamı var çekilen onca cefanın. Naçizane tavsiyem bu sorunun karşılıklı görüşme yoluyla halledilip, bilgi-birikim ve paylaşımın esas amaç olduğu forumun bir çekişme, karalama, yaralama arenası olmamasıdır.

burdur avc kulb olarak bu organizasyonlar da bazen ufak tefek hatalar olur.dısarıdan davulun sesi hoş gelir nedenmi::
bu tip organizasyon 4*4 lük yapmak için bu sıcak da .günler öncesi gece gündüz ugrasıyorlar,ve atıslar esnasında ufacık hatalar bazen cok göze batıyor ,daha doğrusu eksik bulmak için,çamur atmak için açkurt gibi bekliyorlar, yöneticileri yerin dibine sokuyorlar.aaahhh birde  yöneticilerin ne cektiklerini bir bilseler.. bu tip insanlar atısa gelir orada yer içer gölgede rahat ca oturur sırası gelince atar .ufak bir olumsuzluğu hatayı deve gibi büyütürler.arkadaslar lütfen kendinizide  bizim gibi yöneticilerinyerine  koyun. sıcakda gece gündüz nasıl çalısmalar konusma toplantılar yapıldığını yorulduklarını bilmiyorsunuz.
 her organizasyon  herkesin istediği gibi 4*4 olmuyor  zaman yetmiyor    son gün de.

lütfen anlayıslı olalım bazı hata ve eksiklikleri çıkarıp büyütmek yerine kapatmaya calısalım
 biz yöneticilerin tüm çabaları emekleri akıttıkları terleri sizler bizler avcılar için
  • Ata Venza
  • Yıldız SPZM 20 Ga
  • AyA Aquirre Aranzabal
  • Huğlu 104A
  • English Setter
1969 Turgutlu-MANİSA

The following users thanked this post: Veli TOKCAN

Çevrimdışı İbrahim TUTKUN

• AvlakForum Üye
  • *
  • Dare in Brocca
« Yanıtla #11 : 25 Ağustos 2017, 13:06:19 »
Veli Bey iyi hoş haklısınız ama yöneticilerin biraz üslubuna dikkat etmesi gerekmiyor mu sizce de? Federasyonlar kulüpler tek tek bireylerden oluşuyor sonuçta, bu yapılanmaları, en ufak katkısı olmayan bir üyenin bile önünde görmek bence yanlış bir düşünce. "Gölgen bile olmaz" "ağzına alamayacağın kadar değerlidir" gibi söylemler hiç bir insana, avcıya kesinlikle yakışmaz, yöneticileri geçtim, hele hele av camiasında. Böyle sözler en haklı insanı bile gözden düşürür, bence. Yanlışlarımız olsa da birbirimize anlayışla hoşgörüyle yaklaşmak, önce müslümanlık gereğidir, sonra insanlık gereği. Kardeşiz yahu şurada, mahalle kavgasına çevirmenin alemi ne?

Ayrıca yöneticilik, idarecilik, başkanlık tamamen gönül verme işidir. Bir işe gönül veren çektiği cefayı saymaz, silah zoruyla kimseyi yönetici, başkan yaptıkları yok. Yöneticinin işi zaten sıkıntı çekmek. Sıkıntı çekecek ki başkaları çekmesin... Eleştiriye açık olacak, yeri gelecek laf da duyacak, insandır kızar sinirlenir ama kendi ağzından çıkana da dikkat edecek. Koskoca bir camiayı temsil ediyorsun. Bu tüm avcılar için geçerli. Hareketlerimize biraz özen gösterelim. Vatandaşın avcıya bakış açısı zaten ortada, işleri daha da kötüleştirmeyelim. Halka örnek olalım iyi karakterimizle ve nezaketimizle ki algıları biraz olsun kıralım. Düşünün yukarıda yazan her şeyi binlerce kişi okuyor ya, üyeleri geçtim, okuyan ziyaretçiler hakkımızda ne düşünür?? Lütfen biraz daha dikkat, biraz daha saygı, biraz daha sevgi, biraz daha nezaket, biraz daha güler yüz :) O zaman her şey daha kolay hallolur.

Saygılarımla.
« Son Düzenleme: 25 Ağustos 2017, 15:31:43 Gönderen: İbrahim TUTKUN »
  • Beretta 686 Silver Pigeon I O/U
1988 Bornova/İzmir / İkamet: Bartın
A rh (-)

How can you turn back when you know in your heart that there is no real turning back?