Gönderen Konu: torun prestij 306S Süperpoze  (Okunma sayısı 8857 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hüseyin ANIK

• AvlakForum Üye
  • *
torun prestij 306S Süperpoze
« : 28 Haziran 2012, 19:53:23 »
Merhaba,
Süper poze ler hakkında yorumlar yapılmış torun süperpoze kendi içinde hem fiyat hem de kalite olarak farklılıklar göstere biliyor.benim uzun süredir takibim neticesinde torun prestij 306S Süperpoze de karar kıldım fakat yorum olarak pek iyi şeyler yazan arkadaşlar olmamış genel olarak torun markalı pozeler için  fiyat 500 tl olan poze de var 700 tl olan da var ben bu modeli begeniyorum almak istiyorum fakat prestij 306s modelini kullanan birisinden +ve - yönlerini ögrenmek istiyorum. yardımcı olan tüm arkadaşlara şimdiden teşekkürler....

http://www.pumaav.com/Av-T%C3%BCfekleri/Torun-Av-T%C3%BCfekleri/Torun-Prestij-Ejekt%C3%B6rl%C3%BC-S%C3%BCperpoze-av-t%C3%BCfe%C4%9Fi

http://www.avbayii.net/index.php?route=product/category&path=57_38

Çevrimdışı Halil AKCALI

• AvlakForum Üye
  • *
Ynt: torun prestij 306S Süperpoze
« Yanıtla #1 : 14 Temmuz 2012, 01:14:36 »
ben kullanıyorum 76 namlu aldı babam 360 s'i dipçiğe işleme falan da yapıyorlar isterseniz.trap atışlarında kullandım eskiden 10 da 4 yapıyordum şimdi 10 da 6 yapabiliyorum uzak mesafede etkili 71 namlu huğlu kullanıyordum onun menzilinden 15 metre daha uzakta vurabiliyorum plaklakları.yaklaşık 100 atış yaptık aralıksız hiç sorun çıkartmadı bence güzel bir tüfek ama avı nasıl bilemem.bence tek eksisi ağırlığı
Halil Kürşat AKÇALI
1993 Çanakkale/Çan

Çevrimdışı Onur TAVACI

• AvlakForum Üye
  • *
  • Ava gelmez kuş olmaz...Başa gelmez iş olmaz....
« Yanıtla #2 : 15 Temmuz 2012, 13:12:00 »
beyaz kasa prestij kullanıyorum.(306 b).2011 sezonunda onunla avlandım(71 namlu). fişek seçimin doğru olduktan sonra oldukça güzel bi silah.evet biraz ağır gibi ama kendinden emin atışlar yapabiliyorsun istediğin gramajlarda.aluminyum-çelik karışımı kasa deniyor ben tek kurşun şavrotin ve bilumum fişekleri bolca attım..hiç bir sorunla karşılaşmadım enjektörü olsun namlusu olsun mandalı olsun dipçiği olsun..saçmaların dağılımları orantılı ve güzel üçgenleri görebiliyorsunuz hedefte.ha dipçik pedi biraz büyüktü ufalttırdımm ve bir de fabrikadan sağolsunlar yardımcı oldular 61 namlu yaptırıyorum.çünkü çullukta kullanamıyordum mecbur otomatiğe talim idi.fiyatına göre güzel bi silah.uç noktadaki modellerle kıyaslanamaz belki ama beni sıcakta soğukta çamurda merada hiç yarı yolda bırakmadı...
  • Cesa Valment 61
  • Stoeger M3000 Peregrine 71
Bir Acayip Mühendis®

The following users thanked this post: Coşkun SEZER

Çevrimdışı Hüseyin ANIK

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 18 Temmuz 2012, 17:46:16 »
Teşekkürler arkadaşlar

The following users thanked this post: Coşkun SEZER