Gönderen Konu: Kral Arms Antimon Kasa Ejektörlü Çift Tetik Süperpoze Av Tüfeği  (Okunma sayısı 4654 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tahsin SER

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Selamlar arkadaşlar
Başlangıç için basit aksamlı av tüfeği arayışındayım. Enjektör sorunları ve çiftpatlatma hariç Kral süperpozeleri hakkında şikayet bulamadım.

Bu kasa antimon imiş.  100tl daha pahalıya çelik kasasıda var. Ama ondada ağırlık fazla.
İleride bu işlerden soğuma ihtimalimde olduğundan bütçemi 700tl bandında tutmayı düşünüyorum.

Ne avlayacaksın diye sorarsanız?  Hiçbir fikrim yok. Kocaelinde ne avlanır araştırıyorum.  Ama hep kocaelinde balık avı çıkıyor google aramalarımda...

Sizler ne düşünüyorsunuz bu tüfeklerle ilgili.. Hangisini tavsiye edersiniz? Yada 700tl bandında süperpoze öneriniz varsa oda olur..

Bu antimon kasa çifttetik 650tl
http://www.bozkurtav.com/kral-arms-antimon-kasa-ejektorlu-cift-tetik-superpoze-av-tufegi-pmu4542

Bu çelik kasa tektetik 750tl
http://www.bozkurtav.com/kral-arms-celik-kasa-ejektorlu-superpoze-av-tufegi-pmu172

Saygılarımla
1982 Kocaeli

Çevrimdışı Yavuz YILDIZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
antimon mantimon kasayı boş ver çelik kasa al silah dediğin paslanacak yoksa bir cacık olmaz
yavuz yıldız 1978 sivas.İkamet: istanbul

Çevrimdışı Kenan ÇITAK

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Super poze kesinlikle celik kasa 😊
1978 istanbul

Çevrimdışı Berkay TOPUZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Çelik kasa olanı almanızı tavsiye ederim,Bir ara benimde bu tüfeği almaya niyetim vardı kullananlar gayet memnun ilk etapta av icin istediğinizi de verir,aslında 2 adet yarı otomatiğim var ama culluk,bıldırcın icin orta düzeyde bir superpoze istiyordum en son 1.5 ay önce Fias-cesa poze aldım 71 namlu,sezona az kaldı bakalım deneyeceğiz,İsterseniz dediğim tüfeğede bir bakın.
KIRKLARELİ/Lüleburgaz
A Rh+
1991

Çevrimdışı Caner COŞAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Tahsin bey kral armsın bu yıl yeni model poze ve otomatikleri çıktı av bayileri eski model kral tüfeklerini elden çıkartmak için böyle kampanyalar yapıyor kralın resmi sitesini yeni tüfeklerini incelemenizi tavsiye ederim özellikle signanature model yeni pozesi çok harika duruyor zannedersem daha bayilere kralın yeni tüfekleri gelmedi fabrikasından satış yapılabilir son olarak hafif alaşım poze almak istediğinizi yazmışsınız ancak hafif alaşım tüfeklerin geri tepmesi çok olur 2.elde değeri düşük olur kralın pozeleri  ağır fişeği sevmez 28 -30 gr fişekleri çok sever bende kral poze kullandım ejektör-çift patlama tek kursunda sapma gibi sorunları oldu her zaman değil tabi arada sırada ama şaçması çok etkilidir kral pozelerin
« Son Düzenleme: 02 Ağustos 2015, 02:24:57 Gönderen: Caner COŞAN »
1985
BURSA

Çevrimdışı Hasan BOZKURT

• Müdavim Üyemiz
Ejektörden vazgeçersek bu fiyat aralığındaki huğlu,sarsılmaz gibi markalrın ikinci eli daha mantıklı duruyor..Sizin baktığınızın çift tetik av bayileri çift tetik ikinci elle dolu..
1982 Konya

Çevrimdışı Tahsin SER

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
cevaplar ve değerli yorumlarınız için çok teşekkürler arkadaşlar.
ruhsatı bekliyorum bakalım. çıkınca alacağım inşlllah
saygılar
1982 Kocaeli