Gönderen Konu: avcı arkadaşlarım AV malzemelerinizi nereden alıyorsunuz? NEDEN???????????  (Okunma sayısı 25957 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Semih MAVİLİ

• Müdavim Üyemiz
Tüfek ve giyim için Doğaavsan(rifat sivaslı ve murat sivaslı),mühimmat için armer beni hiç üzmediler,çanakkale yeniceden, karadeniz av(nizamettin karadeniz) bütün alışverişlerimden memnun kaldım.. O0
  • benelli cordoba
  • beretta çifte
  • benelli super 90
Drsalih Semih mavili
1981
Dostluğumuz ebedidir, menfaate tahvil olmaz, menfaat için dost görünende uzak durmalı.
[/ur

Çevrimdışı İrfan ÇİMEN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
evet ...yeni tamışmış olsakta mühimmat konusunda armer ile devam edeceğim teşekkürler.hizmetlerinden dolayıı ....
İrfan ÇİMEN
1968 GİRESUN

Çevrimdışı Ali YALÇIN

• AvlakForum Üye
  • *
arkadaşlar Ünleyen avdan yanı Fevzi Ünleyenden alış veriş yapan varmı nasıl alış verişi sağlammı
Ali YALÇIN
1969 Fethiye

Çevrimdışı Tolga GÜVENDİK

• Müdavim Üyemiz
Armer'den 2 koli kampanyalı mirage sipariş etmiştim..Kolinin birinde ufak bi yanlışlık olmuş..Ayhan beyi aradım karşı ödemeli kargo ile gönderin değiştirelim dedi kendisi..ve ben daha elimdeki koliyi kargoya vermeden yenisini göndermişler...Fiyatları da diğer sitelere göre hesaplı..Teşekkür ederim kendilerine..
Tolga GÜVENDİK
1990 / MANİSA
ImgLand.net image

Çevrimdışı Engin MAKAS

• AvlakForum Üye
  • *
İzmir' de oturmama rağmen, şahsım ve de çevrem Adana/Seyhan' da bulunan KAFAKAS AV' dan alış veriş yapıyoruz. Her konuda yardımcı oluyorlar. Hatta artık alış veriş harici haberleştiğimiz, sıcak bir dostluk seviyesine ulaşan bir diyoloğa girdik. İnternet üzerinde alışveriş yapmanın riskini yaşamadan, gönül rahatlığıyla alış veriş yapıyoruz vede site üyelerine taksit, fiyat konusunda da bayağı kolaylıklar sağlıyorlar. Satış sorumlusu Raşit bey, iyi bir esnaf olmasının yanı sıra iyi bir avcıdır. En azından denenmiş silah ve mühimmat bilgilerini de bizimle paylaşıyor. Buradan kendilerine teşekküer ederek, KAFKAS AV MARKET' i tüm site üyelerine tavsiye ederim.
www.kafkasav.com
SAYGILAIMLA
« Son Düzenleme: 15 Mayıs 2012, 19:53:43 Gönderen: Engin MAKAS »
Torungil
İzmir / Kemalpaşa. 1979
arh +
KALİTE KONTROL AUDATÖR
Bazı tüfekler fişek seçmez. Bazı avcılar tüfek seçmez.

Çevrimdışı Kemal BOZKURT

• AvlakForum Üye
  • *
Ümraniye armer av bayiinden alıyorum çokta memnunum ama sezon açılışında süleyman ustaya uğramayı düşünüyorum maslakta tavsiye eden çok bakalım kısmet
Kemal BOZKURT
     ^^RİZE^^
1987 İSTANBUL / Kartal

jpg upload

Çevrimdışı Togay YURTSEVER

• AvlakForum Üye
  • *
arkadaşlar Ünleyen avdan yanı Fevzi Ünleyenden alış veriş yapan varmı nasıl alış verişi sağlammı

O fiyatlara ordan alış veriş yapmak mümkün değil.hava yolu ile 1 hafta da eve teslim 90 $ a mal olan bir cabela's ürünü söylediğiniz yerde 500 tl.Yazık hemde çok yazık.
Böyle yerlerin varlığı bile beni rahatsız ediyor açıkçası.
Saygılar.
Togay YURTSEVER
1981 Mersin

"Sıkmasını bileceksin,vurmayan tüfek olmaz,vurmasını bileceksin;düşmeyen kuş olmaz"

Çevrimdışı Serdar SEMHAL

• AvlakForum Üye
  • *
O fiyatlara ordan alış veriş yapmak mümkün değil.hava yolu ile 1 hafta da eve teslim 90 $ a mal olan bir cabela's ürünü söylediğiniz yerde 500 tl.Yazık hemde çok yazık.
Böyle yerlerin varlığı bile beni rahatsız ediyor açıkçası.
Saygılar.
Kesinlikle katılıyorum. Ucuz olan ürünlerde oldukça kalitesiz.
Serdar SEMHAL
1976-Mersin / K.Maraş / Adana / G.Antep
+90 532 5216835

Çevrimdışı Oktay AKTAŞ 13

• AvlakForum Üye
  • *
merhabalar yapılanı kınamıyor değilim ama bir kaç bayininde yazılarını okudum fakat şöyle bir soru takıldı bıldırcına kac numara saçma atacağını bilmeyenin ne işi var avda + nasıl aldı sertifika ben yıllarımı verdim benim arkadaşlarım yetişkin avcı oldukları halde abi hangi markayı tavsiye edersin derken bu yeni başlayan diye hitap ediyorum kusura bakmayın arkadaşımız bir ustaya sormak gereyi neden duymuyor ve avcılık dostluk arkadaşlık ve hoş görü ister bütün av cemaasına kazasız belasız avlar rasgele 
Oktay AKTAŞ
1968 BİTLİS AHLAT
van ercişte ikamet etmekteyim 05312917838