Gönderen Konu: avcı arkadaşlarım AV malzemelerinizi nereden alıyorsunuz? NEDEN???????????  (Okunma sayısı 25939 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Osman KORKMAZ

• AvlakForum Üye
  • *
MERAK ETTİĞİMDEN VE BAZI KONULARDAN RAHATSIZ OLDUĞUMDAN VE AVCIYI ENAYİ YERİNE KONULMASINDAN YAKINIYORUM. YANLIŞ ÜRÜNÜ YANLIŞ ZAMANDA TAMAMENDE YANLIŞ FİYATA SATILDIĞINI MAALESEF BİLİYORUM. AMACIM SPEKİLASYON YARATMAK DEĞİLDİR, PAYLAŞIMDIR. ÖRNEĞİN BILDIRCINA 34 GRAM 1 NUMARA SATILDIĞINI BİZZAT ŞAHİDİM. KULU GÖLÜNDE İYİ TURNA ÇIKAR DENILDİĞİNİ BİLİRİM. TURNAYA KÜSPELİ OLTA İSE TRAJEDİDİR BENİM GÖZÜMDE. RASTGELE
« Son Düzenleme: 28 Mart 2010, 18:26:44 Gönderen: Osman KORKMAZ »
Osman Korkmaz  1974 ANKARA

Çevrimdışı Mustafa DEMİRTAŞ

• Müdavim Üyemiz
adana hilal av veli katrancı  avcıların hemfikir oldugu bir bayidir..herkonuda yardımcı olur..sorun yaşayan birini duymadım...ne alırsan nekadar alırsan al kargo 5 lira....
1968/amasya-istanbul-sarıyer
Hâlıkın dururken mahlûka tapma,
Şeytana uyup da yolundan sapma.(Lâ Edri)

VEFAT ETMİŞTİR

Çevrimdışı Erol SÜMER

• Müdavim Üyemiz
bizzat bu şekil bayilere yem olmuş biri olarak artık dış kapıda caglayan avdan almaya  başladım  teşekkürler osman aga urikanın ayarı harika oldu ;)
Erol SÜMER
1974 ANKARA ETİMESGUT

Çevrimdışı Osman KORKMAZ

• AvlakForum Üye
  • *
SAĞOLASIN EROLUM AMACIM REKLAM DEĞİL SEN BİLİYORSUN. ARKADAŞLARIMIZIN BİLİNÇLİ ŞEKİLDE BİLENDEN DOĞRU FİYATA MAL ALMASINI ISTEDİĞİMDEN SIZLANIYORUM.

Çevrimdışı Osman KORKMAZ

• AvlakForum Üye
  • *
YILLARDIR YANLIŞ TÜFEKLE YANLIŞ NUMARA VE GRAM FİŞEKTEN DOLAYI AVI BIRAKMAK ÜZEREYKEN TARTIŞMALI ŞEKILDE VERDİĞİM MERMİYLE TEKRAR AVA BAŞLAYAN ARKADAŞIMIN YÜZÜNDEKİ İFADE VE TAVŞANI VURUR VURMAZ TELEFONUNA SARILIP ARAYIŞINI UNUTMAM ATTIĞI FİŞEK (TAVSİYE EDİLEN) 3G GRAM 1 NUMARA EKİM 10 SICAKLIK 25 DERECE. BUYUR BURADAN YAK

Çevrimdışı Ahmet ARIKAN

• Müdavim Üyemiz
  • Burdurlu
    • ahmet arıkan
av bayileri ne kadar satarsak kar sanmakta. eee tabi kullanıcınında bilgisizliğinden olsa gerek, ağustos sıcağında bıldırcına 3 numara öneren av bayiside gördüm.
ben gerek ürün çeşitliliği gerekse esnaflığından dolayı veli katrancı beyden(hilal avdan) fişek alıyorum. gayette memnunum.
  • Yıldız Elegant A3 TME
  • Akkar Churchill 812
  • Retay Masai Mara Bronze Pure
  • Çifsan ÇSP 555
Ahmet ARIKAN
1987-Burdur / Yeşilova

Çevrimdışı Fatih KANDEMİR

• AvlakForum Üye
  • *
Bizde ekip olarak dışkapı ÇAĞLAYAN AV BAYİİ inden her türlü ihtiyacımıza çözüm buluyoruz. ister fişek olsun, ister tüfek, isterse de ayar, tamir.... Osman ağa her derde çare oluyor.

bu vesile ile kendisine ve  M.Ali'ye de teşekkür ediyorum.

Ankara'daki tüm avcı dostlarımıza tavsiye ederim.

Saygılarımla
  • BENELLİ RAFAELLO DELUXE
  • Yıldız Elegant A1 E
  • Huğlu 103 CE
  • Ata Arms
  • Yıldız SPZ ME
  • POİNTERLERİM BONİ&BORA

Fatih KANDEMİR
1977-Ankara

Çevrimdışı Emin KOÇAK

• Müdavim Üyemiz
SAĞOLASIN EROLUM AMACIM REKLAM DEĞİL SEN BİLİYORSUN. ARKADAŞLARIMIZIN BİLİNÇLİ ŞEKİLDE BİLENDEN DOĞRU FİYATA MAL ALMASINI ISTEDİĞİMDEN SIZLANIYORUM.

Barut kilosu kaç tl den almalıyım?

Kiloluk saçma (aslan avcı) kilosu kaç tl den almalıyım?

Boş kovan kapsüllü kaç tl den almalıyım?

Power tapa (100 ad) poşeti kaç tl den almalıyım?
« Son Düzenleme: 29 Mart 2010, 01:03:01 Gönderen: Emin KOÇAK »
Emin KOÇAK
1953 ANKARA
Uyum fikirlerin ortak olduğu yerde geçerlidir,
Uyum yoksa fikirler çatışıyor demektir.

Çevrimdışı Osman KORKMAZ

• AvlakForum Üye
  • *
emın abı neresınden hesaplanırsa hesaplansın fabrıkasyon dolu daha ucuza maal oluyor gramajı az tut randıman alırsınız. detaylı fıyat ıstersen temmuzda malzemem tamam olur o zaman fıyatlandırırız. saygılamla.

Çevrimdışı Osman KORKMAZ

• AvlakForum Üye
  • *
ınternet ortamında alış verişe karışamam ancak mala elın deymesınden yanayım. bağdattaki hurmaya pazarlık olmazımış

Çevrimdışı Ercan ÖZTÜRK

• AvlakForum Üye
  • *
  • Evcil hayvanların en vahşisi dalkavuklardır.
hayret bıldırcına 34 gr 1 numara  ;D ;D ;D insan bu kadarda kandırılmaz
Ercan ÖZTÜRK
1975 KAYSERİ
Asalet Boyda Değil, Soyda Olmalı...
İncelik Belde Değil, Dilde Olmalı...
Doğruluk Sözde Değil, Özde Olmalı... Güzellik Yüzde Değil, Yürekte Olmalı...

Çevrimdışı Fatih ÖZCAN

• AvlakForum Üye
  • *
Kaliteli av malzemesi arıyorsanız ben Ankarada Rıfat SİVASLI'yı öneririm ben tüm av malzemelerimi kendisinden alırım ayrıca CABELAS markalı ürünleri orada bulabilirsiniz.
  • BROWNING B25 B2G SUPERPOSED
  • BERETTA 486 PARALLELO SXS
Fatih ÖZCAN
BURDUR/1983

Çevrimdışı Turan ÇETİN

• AvlakForum Üye
  • *
2009-2010 yılı av sezonunda ARMER ve HİLAL av dan alışveriş yaptım herhangi bir sorun çıkmadı her iki firmaya da teşekkür ederim.
Buradan Av bayilerine sesleniyorum avcıları lütfen yolunacak bir kaz gibi görmesinler, avcıların da ortak bir buluşma noktasının olduğunu unutmasınlar, bazı incelediğim firmalar arasında fiyat uçurumu var, dikkat edelim.
Turan ÇETİN
1960-Burdur

Çevrimdışı Fatih KANDEMİR

• AvlakForum Üye
  • *
2009-2010 yılı av sezonunda ARMER ve HİLAL av dan alışveriş yaptım herhangi bir sorun çıkmadı her iki firmaya da teşekkür ederim.
Buradan Av bayilerine sesleniyorum avcıları lütfen yolunacak bir kaz gibi görmesinler, avcıların da ortak bir buluşma noktasının olduğunu unutmasınlar, bazı incelediğim firmalar arasında fiyat uçurumu var, dikkat edelim.

sesimizi duyduklarına eminim,

• BENELLİ RAFAELLO DELUXE
  • Yıldız Elegant A1 E
  • Huğlu 103 CE
  • Ata Arms
  • Yıldız SPZ ME
  • POİNTERLERİM BONİ&BORA

Fatih KANDEMİR
1977-Ankara

Çevrimdışı Hüseyin ZORLU

• Müdavim Üyemiz
ben yıllardır malatyadaki özkan avdan alışveriş yapıyorum kendisi kesinlikle tam bir esnaf tavsiye ederim selamlar...ozkanav.com
HÜSEYİN ZORLU 
1980 BUCAK

Çevrimdışı Berk KEMİK

• Free Üye
  • *
  • Tavşancı
Merhaba Osman abi sana bir sorum olacak. Brownin Fusion Evolve  tüfegim var. Bu tüfeklerde Gaz ayarı yapılıyormu ? Yapılıyorsa nasıl yapılıyor ? Beni aydınlatırsan sevinirim.
« Son Düzenleme: 08 Nisan 2010, 00:37:10 Gönderen: Berk KEMİK »
Berk KEMİK       
1990       BARTIN
0534 863 15 32

Adem gozleten

• Ziyaretçi
 osman beyin arkadaşına yapılan hoş değil ama 34 gram 1 numara bıldırcın için verilen fişeği kim tavsiye etmişse ayıbın büyüğünü etmiş birde benim anlamadığım bazı şeyler var ben bayrampaşadayım iş yerim  davutpaşada orada büyük bir yeşil alanlı bölge var son zamanlarda burada görünümü avcı olan ama avcılıkla alakalı olduğunu pek zannetmediğim biri var avcı diyorum 2 tane seter köpeğini her hafta buraya getiriyor ben de bu adamı avcı zannedip selam verdim köpeklerine iyi baktığını ve ilgilendiğini söyledim adam tam bir kazma yaşıda benden büyük Allah selamını almak yok konuşmak yok sanki adamdan borç istemişiz gibi sırtını dönüp gidiyor  yani selam alıp ayak üstü bir iki cümle etmenin ne zararı olucak anlamış değilim böyle insanların avcı olmadığı aşikardır şu aklıma geldi av bölgesinde insanın başına ne geleceği belli değil olaki rahatsızlandınız ve yardıma ihtiyacınız var bunun gibi bir adama rastlarsanız Allah size rahmet eylesin bunun gibi adamlar insanlara yardım filan etmez bunu niçin yazdım osman beyin arkadaşına yapılan la benim yaşadığım hemen hemen aynı ALLAH insanları ve bizim gibi avcıları böyle insanlarla karşılaştırmasın

Ben av malzemelerimi terazi derede armer av bayiinden ve iki tellideki yaban av dan alıyorum
« Son Düzenleme: 16 Mayıs 2010, 15:21:25 Gönderen: Adem GÖZLETEN »

Çevrimdışı Abdulkadir DOĞRU

• Müdavim Üyemiz
  • GOOSE,DUCK,HUNTER . KODOBAY
     Arkadaşlar ben bunu anladım bıldırcın için 34 gr 1 ve 3 nomara alan avcıya herkes satsın o avcı ne alacağını bilmiyorsa ava çıkmasıda o kadar tehlikeli olur arzederim
Raffaello ELİTE 12-66
SERTLER 12-66 SP 
Nikel Gravür-1 20-61
Özel 20-61 ÇİFTE
BRNO HZ 302 SP

Çevrimdışı Gökhan BARUT

• AvlakForum Üye
  • *
adana hilal av veli katrancı  avcıların hemfikir oldugu bir bayidir..herkonuda yardımcı olur..sorun yaşayan birini duymadım...ne alırsan nekadar alırsan al kargo 5 lira....
+1
Gökhan BARUT
Malatya-30

Çevrimdışı Selman ÇELEBİ

• Müdavim Üyemiz
işte sorun burda zaten.almanyada avcılık beıgesini almak için adamlar 11 ay boyunca gece okuluna gidiyor.üniversite sınavına girecekmiş gibi sınava hazırlanıyor ve alın teri ile avcılık belgesi alıp avcı oluyor.bırakın siz şoku,saçmayı,gramajı adamlar köpeğin dışkısında ki maddeleri biliyor.bizdeki avcıların gördüğü kursları hiçbir zaman ve hiçbir  yerde yeterli bulmadım.bu yüzden bakkaldan avcılık belgesi alınırsa sonuç bu olur.bence  avrupa avcıları gözünde ne yazık ki komik bi durum.ağlanacak halimize gülme gibi birşey.alınacak maldaki fiyatlara gelince.devir internet devri aç kardeşim siteleri kimde aynı mal daha uygunsa ondan al.kimse kimseye bedava günahını vermez araştırp öyle alacaksın vessalam.kalın sağlıcakla.BÜTÜN CAMİAYA SAYGILARIMLA RASGELE.
Selman ÇELEBİ
1978 Midyat MARDİN

Çevrimdışı İrfan GÜNAL

• Müdavim Üyemiz
Armer Armer Armer,saygılar
İrfan GÜNAL
1977-Çanakkale

Çevrimdışı Abdulkadir DOĞRU

• Müdavim Üyemiz
  • GOOSE,DUCK,HUNTER . KODOBAY
işte sorun burda zaten.almanyada avcılık beıgesini almak için adamlar 11 ay boyunca gece okuluna gidiyor.üniversite sınavına girecekmiş gibi sınava hazırlanıyor ve alın teri ile avcılık belgesi alıp avcı oluyor.bırakın siz şoku,saçmayı,gramajı adamlar köpeğin dışkısında ki maddeleri biliyor.bizdeki avcıların gördüğü kursları hiçbir zaman ve hiçbir  yerde yeterli bulmadım.bu yüzden bakkaldan avcılık belgesi alınırsa sonuç bu olur.bence  avrupa avcıları gözünde ne yazık ki komik bi durum.ağlanacak halimize gülme gibi birşey.alınacak maldaki fiyatlara gelince.devir internet devri aç kardeşim siteleri kimde aynı mal daha uygunsa ondan al.kimse kimseye bedava günahını vermez araştırp öyle alacaksın vessalam.kalın sağlıcakla.BÜTÜN CAMİAYA SAYGILARIMLA RASGELE.

Selman kardeşim bizde bu belge eğitim işinin mazisi bir kaç yıla dayanmakta bence lise son sınıf veya askerlik hizmeti sıralandaki insanlarımız fidanken bunların eğitimi verilmesi lazım .Eğer doğru eğer yalnış 10 -20 yıldır avımızı yaptık gençlerimize birşeyler verilmesi gerektiğini düşünmekteyim.
Raffaello ELİTE 12-66
SERTLER 12-66 SP 
Nikel Gravür-1 20-61
Özel 20-61 ÇİFTE
BRNO HZ 302 SP

Çevrimdışı Ahmet VURAL

• Müdavim Üyemiz
     Arkadaşlar ben bunu anladım bıldırcın için 34 gr 1 ve 3 nomara alan avcıya herkes satsın o avcı ne alacağını bilmiyorsa ava çıkmasıda o kadar tehlikeli olur arzederim
Ahmet VURAL
1954 Ankara

Çevrimdışı Fatih OLKER

• AvlakForum Üye
  • *
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE....
BOZKURT AV BAYİİ İSMAİL BOZKURT.TEŞEKKÜRÜMÜ BİR BORÇ BİLİRİM
Fatih OLKER
ZİRAAT MÜHENDİSİ
1980-Konya/Akşehir

Çevrimdışı Yasin ŞAHİN

• AvlakForum Üye
  • *
  • .

Yasin ŞAHİN / 1986
5447401763
Niksar TOKAT