Gönderen Konu: Yıldız Silah Yarı Otomatik Professional A71 veya A71 special  (Okunma sayısı 69213 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Emre HİKMETOĞLU

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Yıldız Silah Yarı Otomatik Professional A71 veya A71 special
« Yanıtla #50 : 04 Eylül 2014, 00:17:47 »
al bendende o kadar kesınlıkle.
ne alırım nede eşime dostuma aldırırım.
ulan ben 100 gram pastırma satacam dıye kırk tane agız kokusu çekıyorum.yok yağsız yok yağlı yok sert yok yumuşak.5 tl için.
sen kalkıcan musterı saygısızlık etmemış bişi etmemiş sokak agzıyla konuşacan sonra dediğin lafın arkasında durmuycan sonrada yargıya taşıycan :)
işte bunlar bir tufek parası gıdıcek dıye aklı gıden adamlar :) bır tufek parası kaybetmektense 5-10 musterı kaybederım dıyor.
ben nede olsa dışarı satıyorum dıyor yerli müşteriyi sağsamda olur sağmasamda olur diyor.sırf bu arkadaşa demıyor hepimizde diyor.allah akıl fıkır versın cumlemıze inşallah.allah paranın köpeği etmesin hiç birimizi inşallah.rabbim bizi hayırlı helal sut emmiş kullarınla muhattap eyle her zaman ınşallah.amin.
benıde yaz tebligata..

Alper bey
Cesaretli dik duruşunuzdan dolayı sizi kutlarım... Duanıza da canı gönülden AMİN...
« Son Düzenleme: 04 Eylül 2014, 00:18:49 Gönderen: Emre HİKMETOĞLU »
1983-İZMİR - AYDIN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #51 : 04 Eylül 2014, 00:29:53 »
                Emre Bey

Bu yapmış olduğunuz davranış  gerçekten takdire  şayan sizi ktluyorum. Tabiki  hata olur  gözden kaçabilir  ama ayıplı ürünü  bu şekilde kabullenmemek bence hiç etik diil  kimse parayı kolay kazanmıyor.Eğerki  yıldız  firması bu şekilde davranmaya devam ederse bence   Türkiyedeki imajı zedelenir.Haa  belki diyolardır  salla  bize dış piyasa yeter  diye düşünüyolardır  o zaman iç piyasaya mal vermesinler  bizlerde başka alternatifleri değerlendirelim .Tüm avlak ailesine saygılar  selamlar....

Adnan AYDIN Bey

Hiç öyle yurtdışı havasına girmesinler artık dünya insanların parmaklarının ucunda gerekirse uluslararası platforma bu konuları taşıyabiliriz ama zarar sadece firmaya değil ülkemize olur döviz zararı olur ki zaten yurtdışında bu olaylar daha yaygın insanlar daha araştırmacı ve bilinçli. Özellikle ateşli silahlar konusunda...
1983-İZMİR - AYDIN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #52 : 04 Eylül 2014, 00:41:52 »
Burda bilgilerini tecrublerini hakkimiz olan yasalari nasil kullanmamiz gerektigini paylasan abilerime,  kardeslerime  cok tesekkurler, Allah razi olsun su forumda bircok sey ogrendim insallah Ersin kardesiminde sorunu cozulur.

Gökhan kardeşim
Bilinçli olalım hakkımızı yedirmeyelim, İnsanların haklarımızı gasp etmesini engelleyelim. Paralı ve kotalı avcılığa HAYIR diyelim, cesaretli olalım dik duralım AVIMIZI ve AVLAĞIMIZI  kaybetmeyelim.
1983-İZMİR - AYDIN

Çevrimdışı Alper KAYAR

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #53 : 04 Eylül 2014, 01:02:29 »
tatlı dil ve iyi niyetin çözemiyeceği şey yoktur.ben buna inanırım her zaman.
lakin bugun hakkını aramayan yarın çok şey aramak zorunda kalır.
saygılar sevgiler.
  • Fabarm xlr5
  • Beretta s-55
evdekı huzur zengınlık budur.

1985-SAKARYA

Çevrimiçi Gökhan AKDOĞAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #54 : 04 Eylül 2014, 01:36:48 »
Gökhan kardeşim
Bilinçli olalım hakkımızı yedirmeyelim, İnsanların haklarımızı gasp etmesini engelleyelim. Paralı ve kotalı avcılığa HAYIR diyelim, cesaretli olalım dik duralım AVIMIZI ve AVLAĞIMIZI  kaybetmeyelim.
insallah avbisede hersey gibi cabuk kabullenmeyiz ditayetli olmak sart.
  • Ata NEO 12 Cal /66 Namlu
  • Deutsch Drahthaar - Tony
Gökhan AKDOĞAN
1988  / 0 RH (+)
Fethiye / MUĞLA

Çevrimdışı Cüneyt ÖZDEMİR 06

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #55 : 04 Eylül 2014, 02:00:52 »
Birde ne demiş vaktim de yok sabrimda yok gördük yildiz firmasinin durumunu manzeret üretmekte iste bu yüzden usta oldunuz firma olarak seviyene dusmem ayaklari cekmis birde utanmadan o seviyeyi de gördük uç kuruşluk namlu icin tonla laf tonla manzeret lafla peynir ekmek gemisi yürümez halil bey uç kuruşluk namlu için kim ne dedi sen ne dedin millet sayenizde para ile rezil oldu durum budur
  • Breda süper poze
  • Wizard otomatik
  • Deutsch drahthaar Darko
Cüneyt ÖZDEMİR
1985 AFYON-ANKARA

Çevrimdışı Serkan ÇİMEN

• Müdavim Üyemiz
  • Bazıları sürat sever....
    • izmirchoketube
« Yanıtla #56 : 04 Eylül 2014, 08:58:05 »
Gönder tüfeği kargodan verilen gönderi makbuzunuda burdan yayınla.
Top senden çıksın bakalım....Firma ne yapacak.
Sarsılmaz SAR-9 9x19
Sarsılmaz K2-45 45 Acp
Ata Turqua 308 win
Browning A500
Breton Çakır

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #57 : 04 Eylül 2014, 13:34:50 »
Merhabalar
Ersin MUTLU kardeşim.
Senin hiçbir şeyi ispatlamana gerek yok burada yazılanlar zaten konuyu ortaya çıkarıyor. Kendini daha fazla yormana gerek yok yalnız yapman gereken son bir şey kaldı. Şimdi yazacaklarımı yaparsan bu sıkıntıdan rahatlıkla kurtulacaksın. Sana anlatacağım şekilde bir dilekçe yazmalısın, sonra tüfeğini bu dilekçe ile beraber kargoyla firmaya göndereceksin. Dilekçe şu şekilde olmalı

YILDIZ SİLAH PAZARLAMAYA 
                                         BURDUR

Firmanızdan  .../.../.... tarihinde ............... tl karşılığında satın aldığım, ........... seri numaralı YILDIZ marka süperpoze tüfeğimi daha önce (bütün şikayetlerini sırala)............... arızalarından dolayı firmanıza gönderdim fakat tüfek firmanızca arızaları giderilmeden tarafıma geri gönderildi. Konuyla ilgili firma yetkilisi tarafıma e-mail yoluyla değişim yapılacağını belirtmesine rağmen değişim gerçekleşmedi.
Fabrika çıkışı satın aldığım ürünün kusurlarından dolayı değiştirilmesini veya firmanıza ödemiş olduğum ürün bedelinin tarafıma iade edilmesini talep ediyorum.
(Değişim yapılacaksa yeni ürünün firmanızca tüm kalite kontrol testlerinden geçirilerek gönderilmesini talep ediyorum)

Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Adresini, tarih, adını soyadını imzanı gereken yerlere yaz. Dilekçenin altına şu notu yaz : İşbu dilekçe tarafımca iki nüsha olarak yazılmış olup bir nüsha firmaya gönderilmiş, bir nüsha gerektiğinde kullanılmak üzere resmi evrak olarak saklanmıştır.
Her iki nüshada ıslak imzan bulunsun.
Kargo şubesinde gönderi faturasının açıklama bölümüne 'ilişikteki dilekçeye ait gönderi' diye belirt.
Gönderi faturasının bir nüshasını elindeki dilekçeye iliştir cebine koy belki lazım olur.
çok tşk ederim emre abi bende pazartesi tüketici haklarına gidecem zati ...yani sizin değiminize göre ben  dilekçeyi yıldız silaha mı göndereyim ...
  • dede yadigarı huğlu kop 16 cal tek kırma
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
  • Fabarm l4s grey hunter 71 namlu
1989 mersin (mut)
İstanbul

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #58 : 04 Eylül 2014, 13:39:25 »
Gönder tüfeği kargodan verilen gönderi makbuzunuda burdan yayınla.
Top senden çıksın bakalım....Firma ne yapacak.
serkan abim gönderdiğimde ne olacak ki bu kadar laf ettikten sonra yalanlarını burda ortaya çıkardıktan sonra hiç değiştirmeden geri göndereceklerine adım gibi eminim ...
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
1989 mersin (mut)
İstanbul

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #59 : 04 Eylül 2014, 13:52:53 »
Geçenlerde 2 farklı firma ile benzer şekilde bir anlaşmazlığa düştüm. Firma Akus silah sanayi. Ve buradan bütün ictenliğimle söyleyeyim Akus silah sanayi, tüfek yerine taş üretse gözüm  kapalı alırım. Firma ile belki 20 kere mailleşip 10 kerede telefon görüşmesi yaptım. Firma patronu Ufuk Bey, Oğuzhan bey, Muhammed Bey ile görüstum. Ve bir an için bile kibarlıklarını bozmadan olumlu anlayışlı ve yapıcı şekilde bana yardımcı oldular. İlk başlarda mutsuz ve tüfeğimden soğumuş bir avciydim. Şimdi ise Bir Akus çifte daha almanın yolunu arıyorum.
Diger durumu Akdaş silah sanayi ile yaşadım.  Ve o firmadan da gayet memnun kaldım. Akdaş firması da taş üretse alırım. 
Ancak müşterisini memnun edemeyen ve üstüne de mahkemeye veren birde ortaya çıkıp `müsteri velinimettir` diyen bir firmayla işim olmaz. Yildız büyük firma ise sevenlerde olacaktır yerenler de. Her seveni alkışlayıp her yereni mahkeme ye mi vereceksiniz?
Şu andan sonra Yıldız firmasından alış veriş yapmam.  Çünkü benim gibi pimpirikli bir kişıye defolu veya hatalı bir tüfek denk gelirse sonu kesinlikle mahkemede biter.  Hem para ver hem rezil ol.
Ersin kardeşim. Gel sana Akus veya Akdaş alalım. İnan hem beyefendi çalısanlarla muhatap olacaksın hemde kaliteli tüfeğin olacak. Yildız firması mahkemeyi kazansa bile  er meydanında kaybetmiştir.
tolga abim keşke bende zamanında akdaş alsaydım  aramıştım ama akdaşta fiyatta anlaşamamıştım  öğrenci oluncada bütçem yetmemişti ... ama yıldız tüfeği ister değiştirsin ister değiştirmesin  kullanmam artık öyle bir köşede yatar... param oluncada ilk işim akus veya akdaş .. hem para veriyorum hem yalancı durumuna düşüyorum hemde azar işidiyorum .. allahtan maillerimi kolay kolay silmem bu kişinin yalanını bari ortaya çıkardım ... ben kimseyi kötülemedim küfür etmedim ne firmaya ne de halil karaya ... halil kara sen bana yalancı dedin diyor  attığı mail ortada  şimdi mailde yazanla yaptığı birbirini tutmadığı zaman türkçede bu durumun tarifini yapacak başka kelime varsa buyursun sölesin bende onu yazayım .....
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
1989 mersin (mut)
İstanbul

Çevrimdışı Serkan ÇİMEN

• Müdavim Üyemiz
    • izmirchoketube
« Yanıtla #60 : 04 Eylül 2014, 14:08:01 »
Sen gönder degistirecekler tüfegi ...
Göndermeden emin olamazsın hosuna gitmezse bir daha
Gonder ..yinede davalık olursanız müdahil olacak çok adam var.
Sarsılmaz SAR-9 9x19
Sarsılmaz K2-45 45 Acp
Ata Turqua 308 win
Browning A500
Breton Çakır

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #61 : 04 Eylül 2014, 14:14:05 »
Sen gönder degistirecekler tüfegi ...
Göndermeden emin olamazsın hosuna gitmezse bir daha
Gonder ..yinede davalık olursanız müdahil olacak çok adam var.
pek zannetmiyorum ama serkan abi ben pazartesi  tüketici hakem heyetine başvuru yapsam daha iyi olmazmı  emre hikmetoğlu abimin dedikleri kafama yattı hem dilekçe göndereyim hemde tüketici haklarına başvurayım 
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
1989 mersin (mut)
İstanbul

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #62 : 05 Eylül 2014, 02:07:16 »
Merhabalar
Ersin MUTLU kardeşim.
Senin hiçbir şeyi ispatlamana gerek yok burada yazılanlar zaten konuyu ortaya çıkarıyor. Kendini daha fazla yormana gerek yok yalnız yapman gereken son bir şey kaldı. Şimdi yazacaklarımı yaparsan bu sıkıntıdan rahatlıkla kurtulacaksın. Sana anlatacağım şekilde bir dilekçe yazmalısın, sonra tüfeğini bu dilekçe ile beraber kargoyla firmaya göndereceksin. Dilekçe şu şekilde olmalı

YILDIZ SİLAH PAZARLAMAYA 
                                         BURDUR

Firmanızdan  .../.../.... tarihinde ............... tl karşılığında satın aldığım, ........... seri numaralı YILDIZ marka süperpoze tüfeğimi daha önce (bütün şikayetlerini sırala)............... arızalarından dolayı firmanıza gönderdim fakat tüfek firmanızca arızaları giderilmeden tarafıma geri gönderildi. Konuyla ilgili firma yetkilisi tarafıma e-mail yoluyla değişim yapılacağını belirtmesine rağmen değişim gerçekleşmedi.
Fabrika çıkışı satın aldığım ürünün kusurlarından dolayı değiştirilmesini veya firmanıza ödemiş olduğum ürün bedelinin tarafıma iade edilmesini talep ediyorum.
(Değişim yapılacaksa yeni ürünün firmanızca tüm kalite kontrol testlerinden geçirilerek gönderilmesini talep ediyorum)

Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Adresini, tarih, adını soyadını imzanı gereken yerlere yaz. Dilekçenin altına şu notu yaz : İşbu dilekçe tarafımca iki nüsha olarak yazılmış olup bir nüsha firmaya gönderilmiş, bir nüsha gerektiğinde kullanılmak üzere resmi evrak olarak saklanmıştır.
Her iki nüshada ıslak imzan bulunsun.
Kargo şubesinde gönderi faturasının açıklama bölümüne 'ilişikteki dilekçeye ait gönderi' diye belirt.
Gönderi faturasının bir nüshasını elindeki dilekçeye iliştir cebine koy belki lazım olur.

Ersin kardeşim
Tüketici hakem heyetine gitmene gerek yok.
Yukarıda anlattığım şekilde dilekçeni iki nüsha yaz. Dilekçenin birini silahınla birlikte YILDIZ SİLAH PAZARLAMAYA gönder.
Eğer silahını değiştirmezler veya paranı ödemezler ise sana vekalet vermen için kimlik fotokopisi göndereceğim, sen vekaleti vereceksin gerisi bende.
Kazanacağımız tazminat ile AKUS veya AKDAŞ benden sana hediye.
« Son Düzenleme: 05 Eylül 2014, 02:12:48 Gönderen: Emre HİKMETOĞLU »
1983-İZMİR - AYDIN

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #63 : 05 Eylül 2014, 11:57:53 »
tamamdır emre abim pazartesi tüfeği bu dilekçe ile gönderiyorum  tşk ilgin için inş değişim olur ...
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
1989 mersin (mut)
İstanbul

Çevrimdışı Mustafa DEMİRTAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #64 : 05 Eylül 2014, 12:15:38 »
moderatörlerden yıldız tüfekle ilgili daha önce açmış oldugum konuların silinmesini istiyorum.... kavun degilki koklayasın..... kimseyi yanlışa yönlendirmek istemem kimsenin vebalini çekemem...  hatda yıldızla ilgili altı yıllık olumlu tüm mesajlarımında silinmesini talep ediyorum......
1968/amasya-istanbul-sarıyer
Hâlıkın dururken mahlûka tapma,
Şeytana uyup da yolundan sapma.(Lâ Edri)

VEFAT ETMİŞTİR

Çevrimdışı Hakan AKMAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #65 : 05 Eylül 2014, 17:06:43 »
moderatörlerden yıldız tüfekle ilgili daha önce açmış oldugum konuların silinmesini istiyorum.... kavun degilki koklayasın..... kimseyi yanlışa yönlendirmek istemem kimsenin vebalini çekemem...  hatda yıldızla ilgili altı yıllık olumlu tüm mesajlarımında silinmesini talep ediyorum......
BİROL ABİ
Çok uzun yıllar öncesinden YILDIZ MARKASI ile ilgili konularda olumlu veya olumsuz bir sürü yorumda bulunmuştum..
ve o zaman demiştimki ZAMAN herşeyi er veya geç ortaya çıkarır.. bu markanın hak etmediği derecede ilgi gördüğü ,,beğeni topladığı ve ederinin çok üzerinde fiyatlara satıldığını düşünüyordum ve zaman geçti düşüncelerimde haklı olduğumu anladım...
firmanın hem pazarlama stretejileri,, hem müşteriye yaklaşım biçimleri ,,hemde sattıkları malın arkasında gerektiği şekilde durmamaları neticesinde yaşanması gerekenler yaşanıyor aslında... şuan bir ata sözü geldi aklıma tamda bu konuya uygun cuukk oturan cinsinden..<< NİYET HAYIR---- AKIBET HAYIR...NİYET ŞER--- AKIBET ŞER...>>
« Son Düzenleme: 05 Eylül 2014, 17:08:21 Gönderen: Hakan AKMAN »
Hakan AKMAN
1970 ANKARA / AFYONKARAHİSARC:\Users\2012\Pictures\photog254iw0.jpg

Çevrimdışı Caner COŞAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #66 : 05 Eylül 2014, 17:13:43 »
poze ve çiftelerinin kalitesini bilmiyorum ama yarı oto olarak tüfekleirine güvenip bu kadar magnum fişek atan bir firma daha görmedim
1985
BURSA

Çevrimdışı Serkan ÇİMEN

• Müdavim Üyemiz
    • izmirchoketube
« Yanıtla #67 : 05 Eylül 2014, 19:56:45 »
Caner Bey
Bir isi bilen yapar , yapmaya çalışan ispat etmeye çalışır. ondandır magnumla
test etmeleri. Birde Hüseyi ÜSTÜN Ustamın magnumlarla
denesinler o zaman helal olsun diyelim ...tabi ilk atıştan sonra
helal olsun diyecegimiz tüfek kalırsa ...
Sarsılmaz SAR-9 9x19
Sarsılmaz K2-45 45 Acp
Ata Turqua 308 win
Browning A500
Breton Çakır

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
« Yanıtla #68 : 05 Eylül 2014, 20:15:37 »
abi kendin ağır ağır başla istersen. Çünkü o çok uzun sürer ve bizde de zaman yok.
« Son Düzenleme: 05 Eylül 2014, 23:54:21 Gönderen: Alkan YOKSUL »
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

Çevrimdışı Alper KAYAR

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #69 : 05 Eylül 2014, 22:41:40 »

tebrık edıyorum
  • Fabarm xlr5
  • Beretta s-55
evdekı huzur zengınlık budur.

1985-SAKARYA

Çevrimdışı Caner COŞAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #70 : 06 Eylül 2014, 00:36:14 »
bende size katılıyorum kimseyi yönlendirmek istemem herkes içine yatan silah markasını tercih edebilir ben yıldız hiç kullanmadım sadece bu videolarınırını seyredip görüşümü yazdım rastgele ustalar
1985
BURSA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #71 : 06 Eylül 2014, 01:11:08 »
bende size katılıyorum kimseyi yönlendirmek istemem herkes içine yatan silah markasını tercih edebilir ben yıldız hiç kullanmadım sadece bu videolarınırını seyredip görüşümü yazdım rastgele ustalar

Caner kardeşim
Bende bu kadar kara düzen performans testi görmedim. Bu testi isteyen herkes yapabilir, sadece fişek parasına dayanır.  Normal şartlarda bu performans testlerinin laboratuvar ortamında gerçekleştirilmesi gerekir, sonuçlar bilimsel verilerle ortaya konursa sonuçlar daha inandırıcı ve güvenilir olur.

Ben YILDIZIN MEGA 96 yarı otomatik silahını kullandım sonuç ortada, satarken ne hikayeler anlattılar ama maalesef anlatılanların çoğu gerçekleşmedi. Firma malının onarımını yapıyor fakat onarım gerektirecek ürünler satıyor. Ürün kullanılamaz hale gelince ürünün yenisini dışarıda sattığı fiyattan tekrar satmaya çalışıyor veya Ersin kardeşime yaptıkları gibi tüketiciyi uğraştırıyor.
« Son Düzenleme: 06 Eylül 2014, 01:12:12 Gönderen: Emre HİKMETOĞLU »
1983-İZMİR - AYDIN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #72 : 06 Eylül 2014, 01:20:24 »
tamamdır emre abim pazartesi tüfeği bu dilekçe ile gönderiyorum  tşk ilgin için inş değişim olur ...

Ersin kardeşim
Sorunun çözüleceğine inanıyorum, sen dediklerimi yap yeterli. Eğer sorun çözülmezse işin yasal boyutunun yanında konuyu uluslararası platforma taşıyacağız böylelikle yurtdışına yaptıkları yüklü miktarda satış adetlerinde düşüş yaşanacak. Madem bu kadar yükü kaldıramıyorlar az üretip az satarlarsa belki daha kaliteli müşteri anlayışı geliştirebilirler.
1983-İZMİR - AYDIN

Çevrimiçi Ahmet ARIKAN

• Müdavim Üyemiz
  • Burdurlu
    • ahmet arıkan
« Yanıtla #73 : 06 Eylül 2014, 03:28:28 »
emre beyin 96 model otomatik tüfeği için yapılabilecek pek bir şeyin olduğunu zannetmiyorum. ama ersin kardeşimin sorunu mutlaka çözülmeli ki tüfeği fabrikaya gönderdiğinde çözüleceğine de inanıyorum. Basit bir sorun yüzünden konunun bu boyuta gelmesi üzücü.
  • Yıldız Elegant A3 TME
  • Akkar Churchill 812
  • Retay Masai Mara Bronze Pure
  • Çifsan ÇSP 555
Ahmet ARIKAN
1987-Burdur / Yeşilova

Çevrimdışı Mustafa DEMİRTAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #74 : 06 Eylül 2014, 08:35:37 »
BİROL ABİ
Çok uzun yıllar öncesinden YILDIZ MARKASI ile ilgili konularda olumlu veya olumsuz bir sürü yorumda bulunmuştum..
ve o zaman demiştimki ZAMAN herşeyi er veya geç ortaya çıkarır.. bu markanın hak etmediği derecede ilgi gördüğü ,,beğeni topladığı ve ederinin çok üzerinde fiyatlara satıldığını düşünüyordum ve zaman geçti düşüncelerimde haklı olduğumu anladım... o
firmanın hem pazarlama stretejileri,, hem müşteriye yaklaşım biçimleri ,,hemde sattıkları malın arkasında gerektiği şekilde durmamaları neticesinde yaşanması gerekenler yaşanıyor aslında... şuan bir ata sözü geldi aklıma tamda bu konuya uygun cuukk oturan cinsinden..<< NİYET HAYIR---- AKIBET HAYIR...NİYET ŞER--- AKIBET ŞER...>>
hakan sorun tüfek kalitesinde degil,insan kalitesinde ...yoksa her firmadan sorunlu tüfek ćıkabilir....

1968/amasya-istanbul-sarıyer
Hâlıkın dururken mahlûka tapma,
Şeytana uyup da yolundan sapma.(Lâ Edri)

VEFAT ETMİŞTİR