Gönderen Konu: Yıldız Silah 12 cal. Çifte Kırma Elegant A3 TE Grupman Testi  (Okunma sayısı 16070 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hasan BAŞKARA

• Müdavim Üyemiz
Ynt: Yıldız Silah 12 cal. Çifte Kırma Elegant A3 TE Grupman Testi
« Yanıtla #25 : 03 Nisan 2013, 15:03:45 »
 Benimde hiç bir firmayla ne bağım ne alakam var...Başka bir sektörde yerli üretici olarak kalitemle hizmetimle yabancı markaya sadece ismi için benim 3 katım para verilmesine nasıl gıcık oluyorsam kalite aynı ise sadece ismi için yabancı tüfeklerede fiyat aynı olsa bile para verilmesine öyle gıcık olurum.Ben sadece rc32 6 no ile yapılan testin aynı choke ile 3 no saçma ile yapılıp sonuçlarının yayınlanması bizim için karar aşamasında çok yararlı olacağı kanısındayım.Sonuçda her ava her hava şartında aynı no saçmayı atmıyoruz.Ben full choke takıyorsam tüfeğime ona göre (trap atmıyorsam) avına gidiyorum demektir 3 numara fişek alırım yanıma nedeni ise 6 no nun etkili mesafesi 42 metre iken 3 no saçmanın etkili mesafesinin 57 metre civarında olduğunu bir yerde okumuştum.Bu yılki ördek avlarımda da 3 no ile çelgin ördek yok gibiydi alamadığım ördek olmadı herşeyi bırakın vicdanen rahatım. Bilmem anlatabildim mi derdimi???
  • Fabarm AXIS 71cm ,Remington 1187 Premier
  • 12ga Beretta urika 2, 20ga Beratta urika 2

Çevrimdışı Yusuf SAĞLAM

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Yıldız Silah 12 cal. Çifte Kırma Elegant A3 TE Grupman Testi
« Yanıtla #26 : 17 Nisan 2013, 11:02:05 »
 O0 O0 O0 bu veriler doğruysa , gerçekten YILDIZ ı tebrik etmek lazım . . . mükemmel derecede bir pattern . . . .  O0 O0 O0
  • SKB 3000
  • Gardone bignotti çifte
  • büyük huğlu conkuest
  • irlanda setter
1974 samsun . .  104 a 71 o/u . . kral 76 O/U . . Android magnum 76  yarı otomatik  . .

resim gönder