Gönderen Konu: Beretta s54  (Okunma sayısı 1286 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mesut KARAKAŞ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Beretta s54
« : 29 Mayıs 2020, 23:00:47 »
Kıymetli Ustalar,
Pek tüfekten anlamam.3 yıl önce elime bir s54 geçti.Hic ava gidemedim.Sadece bir kez trapta kullandım.Fakat bir arkadaş satmam için ısrar ediyor.Tufegin her hatasını yazacağım ve sizden tahmini bir fiyat isteyeceğim.Bugun üç tufekciye gösterdim.Soylediklerine  gore tüfek bakım görmüş.Sürme  boya ile boyanmış zamnında(Sürme mi ne dediler hatirlamiyorum) Kabzanın altında çatlak var tamir olmuş.Govdenin ucunda ufak bor parça kırılmış(Serçe parmağı tırnak ucu yarisi  kadar) Dipçik bakım görmüş.Tufek 66 namlu.Bosluk falan yok.Tufekciler bunlara rağmen durumunun gayet iyi olduğunu söyledi.Namlu boyamasini da kimisi iyi işçilik dedi, kimisi kötü.Ben olsam 1500 veririm diye de oldu, 5000 veririm diyen de.Kafam çorbaya döndü.
Şimdi size her şeyi saklamadan yazdım gerekirse foto da atarım.Bu tüfeklerin değerini, ederini bilen varsa yardımcı olmasini rica ederim.Nette pek satılık da görünmüyor.Satmaya niyetliyim ama tufekcilerden biri de sakin satma dursun dedi.Bense bende durması yazıktır, kıymet bilen alsın diye düşünüyorum.Bakimini bile yapmıyorum yazıktır tüfeğe.
DOĞUM YILI YAZINIZ

Çevrimdışı Mahmut ÖZTÜZÜN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK = DÜRÜSTLÜK
    • http://img199.imageshack.us/img199/690/6094299.jpg
Ynt: Beretta s54
« Yanıtla #1 : 01 Haziran 2020, 10:25:52 »
full boyalı cilalı bakımlı s55 lere 6 bin istiyorlar, sizde ona göre fiyatını belirleyin işte
  • fabarm xlr compozit
Mahmut ÖZTÜZÜN
0 Rh + 1981 KONYA
Avcilik  bir yaşam tarzidir babadan oğula kalan mirastır

Çevrimdışı Muhtar EKENTOK

• AvlakForum Üye
  • *
Ynt: Beretta s54
« Yanıtla #2 : 06 Haziran 2020, 12:43:35 »
Dünya Malı dünyada kalır sakla sakla nereye kadar ava gidiyorsan bakımını yapıyorsan satma. Kullanmıyorsan bakamıyorsan sat gitsin. Fiyat bir şekilde orta yol bulunur önemli olan değerini bilecek kullanacak dost birisine ver Allah razı olsun al.
                        Muhtar EKENTOK 1978-Konya