Gönderen Konu: tavşancı ustalar, keklikten ne haber,..?  (Okunma sayısı 1172 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı M.Ali AKDAĞCIK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
tavşancı ustalar, keklikten ne haber,..?
« : 10 Ekim 2014, 11:22:31 »
 sayın site üyelerimizdeki tavşancı ustalar ve site üyelerimiz,

bu sene akıllara ters düşen uygulama ekim 4 te tavşanı açan zihniyet 15 ekimde keklik avını açacak ya hani :o

zeka küpü bu karar sahipleri biz avcılar yasaklara uyarız uyarızda yazık değilmi tavşancı ustaya, tavşana gezerken keklik farrrrr,.. layınca tüfek atmaya alışmış olan bir toplumuz av camiası olarak, nasıl olacaksa bu saçma uygulama saçma sapan olacak az kaldı şurada 15 ' 5 gün var, sabır gönüldaşlar sabır elbet ikisine tetik keseceğimiz gün bu ayın 15 inde.

benim asıl merak ettiğim konu başlığındaki mevzuu,

çevremde tavşana giden arkadaşlar eli boş dönmüş ama sitedeki paylaşımlar avın bölgesel değişikleri yine gözlemlenmekle beraber kendi bölgemde henüz erken deniliyor arkadaşım köpekler kokuya bile girmedi gez gez keklik bile kalkmadı dedi, hayvan hala yukarı serinde olduğu yorumları yapıldı aramızda, keklik popilasyonu nasıl sizin bölgelerinizde öğrenmek istedim tavşana çıkan arkadaşlar en azından bilgi sahibidir nacizane gürüşleri diğer arkadaşların nedir bilen varmı geçen yılla bu yılı nasıl değerlendiriyorlar bilgisi olan varsa paylaşabilirmi bana ve diğer arkadaşlara en azından fikir olur.

herkese bol ve limit dolumlu keyifli av günleri diler 10 numara beş yıldızlı neşe-i muhabbetli dostlarla güzel avlar temenni ederim.

mersin' den saygı ve selamlarımla.
  • TURKUAZ HK 11, OTOMATİK, 4+1, 12 CAL. 65 CM.
  • LAZER TEK KIRMA, 36 CAL. 65 CM.
İnsanlara hoşgörülü tavrım , bildiklerimin yanılgılarıma yetmeyişindendir,..

Murat Ali Akdağcık
1970 MERSİN