Gönderen Konu: KEKLIK AZ DEĞİL YEMLEME BANA GÖRE YANLIK  (Okunma sayısı 2449 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Osman TOKA

• AvlakForum Üye
  • *
KEKLIK AZ DEĞİL YEMLEME BANA GÖRE YANLIK
« : 02 Ocak 2013, 18:29:53 »
Uploaded with ImageShack.us
NEDEN YANLIŞ onuda sölim adam yolun kenarına yemi boşaltıyor bohcacı dediğmiz avcı olmayan kişilere kolay av saglamış oluyoruz aman dikat
Osman TOKA
1973

Çevrimdışı Mustafa ERTAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCI AVINI ALIR...
Ynt: KEKLIK AZ DEĞİL YEMLEME BANA GÖRE YANLIK
« Yanıtla #1 : 02 Ocak 2013, 20:29:08 »
Kesinlikle sonuna kadar haklısın abi bende bu konunun bu duruma geleceğini herkese anlatmaya çalıştım ama bu işte bir iş var hayirlisi olsun yıllardır böyle kışlar oluyor bu ülkede şimdiye kadar bişey olmadılar şimdiden sonraki olacak 4 korumacı bugday atacak 4 çapulcu arkalarından gelip tüfek atacak bırakın böyle saçma sapan işleri dagdaki hayvanlar yiyeceğini de bulur sizin attığınız bugdaylar da küçük kuşlara yem olur.
MUSTAFA ERTAN

Çevrimdışı Kerim AVCI

• Free Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 02 Ocak 2013, 20:33:35 »
 Amaç kekliğin azaldığını halka empoze edip seneye Türkiye genelinde keklik avını kapatıp özel avlakçılara para kazandırmak..Yasaktan sonra özel avlaklara geçiş projeleri daha da kolay olacak..
Kerim AVCI
1985 Merzifon/AMASYA          0555 714 41 77

Çevrimdışı Faruk AKÇINAR

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 02 Ocak 2013, 20:53:09 »
Amaç kekliğin azaldığını halka empoze edip seneye Türkiye genelinde keklik avını kapatıp özel avlakçılara para kazandırmak..Yasaktan sonra özel avlaklara geçiş projeleri daha da kolay olacak..
Kesinlikle.....
  • Beretta S56 20 Cal.
  • Beretta 391 Urika 20 Cal
  • Akus Elite Lux 20 Cal Çifte
  • Stoeger M3000 Peregrine 12 Cal
  • English Setter
Faruk AKÇINAR

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #4 : 02 Ocak 2013, 21:02:35 »
Yukarıda yazılı şüphelere ben de katılmıyor değilim. Keşke keşke Ufuk Bey hayatta olsaydı. Onun hakkında edindiğim izlenimime göre, kendisi o kurumun başında olsaydı böyle şüphelere düşmezdim herhalde. Allah rahmet etsin. Güzel bir işe başlangıç yaptı. Avcıların bilinçlenmesi ve ÖRGÜTLENMESİ için televizyon çok iyi bir araç. En başında da çok sevinmiştim zaten. Neyse de bugün duruma bakınca avcıların ve hatta bazı çevreci örgütlerin bir araya gelip yaban hayatı için faydalı bir şeyler yapmasında önayak oldu. Bu yönden baktığımda bu kampanyayı beğeniyorum. Daha ötesi, yani gerekliliği bence de çok fazla değil. Yine de bir adım bir adımdır. Hatası var desek bile birlikte güzel bir şeyler yapmak için birleştirmesi bence çok önemli. Bunları yazdım diye en başta yazdığım ve daha önce sizlerin yazdığı, bence de geçerli şüphelerimden arındığımı söyleyemem. Şimdilik bunda daha detaylı yazmama gerek yok. İnşallah diyelim iyi gelişmelere vesile olur. Selamlar...
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.