Gönderen Konu: VEEE SİZLERİN BEGENISINE SUNUYORUM ARKADAŞLAR. . BÜYÜK HUĞLU YAPMIŞ. .. :)  (Okunma sayısı 14560 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Aykut AYDOĞAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Daha öncede paylaştım fakat şimdi kendim çektim büyük huğlu sp04ck modeli tufegim geldi hoş geldi :) 12 kalibre 66 valment namlu enjektör lu sellektörlu mobil şok lu tek Tetik 3.180 kg ağırlığında ..

10 PARALIK TÜFEK... 100 PARALIK KÖPEK..
                 1990-Manisa/Salihli

Çevrimdışı Kamil ÜNLÜTÜRK

• Expert Üye
Güle güle kullanın.Hakkında olumsuz görüş okumadığım iyi intibası olan bir firma ve de anladığım kadar aynen Sadık usta gibi bu işin duayenlerinden kabul edilen Mürsel ustanın süpervizörlüğünde belki de bizzat katkısı ile üretiliyor bu tüfekler dolayısı ile iyi bir referans bu isim tüfeklerin kalitesi adına.
  • P.Beretta 687 SP5 67cm
  • P.Beretta ES100 71cm
Kamil ÜNLÜTÜRK
1965 - Bartın

Çevrimdışı Berkay TOPUZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Aykut bey yeni tüfeğiniz hayırlı olsun :) enjektör sellektör mevcutmu bu tüfekte?
KIRKLARELİ/Lüleburgaz
A Rh+
1991

Çevrimdışı Hasan BAŞKARA

• Müdavim Üyemiz
Güle güle kullanın.Hakkında olumsuz görüş okumadığım iyi intibası olan bir firma ve de anladığım kadar aynen Sadık usta gibi bu işin duayenlerinden kabul edilen Mürsel ustanın süpervizörlüğünde belki de bizzat katkısı ile üretiliyor bu tüfekler dolayısı ile iyi bir referans bu isim tüfeklerin kalitesi adına.
+1
 hayırlı olsun.Kazasız belasız sağlıkla kullanın.
  • Fabarm AXIS 71cm ,Remington 1187 Premier
  • 12ga Beretta urika 2, 20ga Beratta urika 2

Çevrimdışı Aykut AYDOĞAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Arkadaşlar iyi dilek ve yorumlarınız için çok teşekkür ederim inşallah hayırlı olur :) çifte kırmadan süper poze ye geçiş yaptığım ilk tufegim inşallah son olur :) evet kardeşim enjektör lü sellektörlu yani full + full :)))
                 1990-Manisa/Salihli

Çevrimdışı Okan YILMAZ

• AvlakForum Üye
  • *
  • Domuz takla attımı o iş bitmiştir..
Allah kazasız belasız avlar nasip etsin kardeş O0
  • 104-A Mallard 71
  • Ata Arms Sp Nikel 71
  • Baikal IJ 58 MA
  • Winchester Sx4
BABAM'dan miras bana bu sevda!

1993/Isparta

Çevrimdışı Aykut AYDOĞAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Okan kardeşim allah razı olsun inşallah daha iyilerini size nasip etsin. ..

Ahmet abi onları koymamislar bi yokuş kalkiş sistemi var o kadar :)))))
                 1990-Manisa/Salihli

Çevrimdışı A.Veli DEMİRÇİNİK

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Aykut kardeşim hayırlı olsun kazasız belasız bol avlar diliyorum.Bende düşünüyorum bir tane sen kimden nasıl aldın ve kaça mal oldu yazarsan sevinirim ben izmir'de oturuyorum selamlar sevgiler.
1959 İzmir Çiğli

Çevrimdışı Aykut AYDOĞAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Aykut kardeşim hayırlı olsun kazasız belasız bol avlar diliyorum.Bende düşünüyorum bir tane sen kimden nasıl aldın ve kaça mal oldu yazarsan sevinirim ben izmir'de oturuyorum selamlar sevgiler.

Veli abi manisadan da size sevgiler saygilar... ben direk fabrikada aldım hiç pazarlık yapmadım fiyati yazmam uygun olurmu bilmem ama size özelden alabilirim. .. aradım fabrikayı satın alma belgesi istediler gönderdim. . Parayi havale ettim.. ama şunu söylemeliyim av bayileri aracılığıyla almak istedim birisi 200 tl birisi 250 tl fazla istedi aldigim fiyattan... tabi onlarda kazanacak haklılar birsey dediğimiz yok... ama gerçekten yan sanayi bu marka *büyük huğlu* diyenler umarım görürler gerçekten harika ve TAŞ gibi tüfek çelik kasa olmasına rağmen hafif ve dengeli grupman testlerini de atacağım kesinlikle cirpma yapmıyor. . Dedigim gibi abi BÜYÜK HUĞLU yapmış yapacağını bizde Güle güle kullanmak nasip olur inşallah :)) ve şu güven her zaman içime sindi*tufegimizin her zaman sonuna kadar arkasındayız* .....
                 1990-Manisa/Salihli

Çevrimdışı Osman YAPRAK

• AvlakForum Üye
  • *
 Hayırlısı olsun kardeşim. Kazasız belasız severek içine sinerek kullan..
Osman YAPRAK
1977-Manisa/Salihli 0 533 721 93 47

Çevrimdışı Aykut AYDOĞAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Hayırlısı olsun kardeşim. Kazasız belasız severek içine sinerek kullan..

Çok teşekkür ederim osman abi inşallah daha nice avlar a gideriz birlikte :) seni de süper poze ye yada çifte ye getireceğiz inşallah artık degisiklik lazım biraz :) saygilar sunuyorum abi :))
                 1990-Manisa/Salihli

Çevrimdışı Hasan BOZKURT

• Müdavim Üyemiz
Hayırlı olsun.Şık tüfek.
1982 Konya

Çevrimdışı Ahmet ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
Hayırlı olsun,sağlam firma..
  • Stoeger peregrine max 5
  • Ata Arms
Ahmet ÖZTÜRK
Lüleburgaz/KIRKLARELİ  1976

Çevrimdışı Aykut AYDOĞAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Hayırlı olsun.Şık tüfek.

Hasan abi cok tesekkur ediyorum daha güzelleri sizin olsun inşallah saygilarimla :)
                 1990-Manisa/Salihli

Çevrimdışı Aykut AYDOĞAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Hayırlı olsun,sağlam firma..

Ahmet abi çok teşekkür ederim bunun farkındayım fakat *çakma huğlu*   *yan sanayi* diyenler den geçilmiyor ... Bunun nedenini anlamış değilim ama elinize aldığınızda anlıyorsunuz nasıl birsey olduğunu ... saygılarımla abi...
                 1990-Manisa/Salihli

Çevrimdışı Ahmet ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz

Ahmet abi çok teşekkür ederim bunun farkındayım fakat *çakma huğlu*   *yan sanayi* diyenler den geçilmiyor ... Bunun nedenini anlamış değilim ama elinize aldığınızda anlıyorsunuz nasıl birsey olduğunu ... saygılarımla abi...
kullandığım bir marka..Mustafa ve Çetin Mert kardeşler yönetiyor..
  • Stoeger peregrine max 5
  • Ata Arms
Ahmet ÖZTÜRK
Lüleburgaz/KIRKLARELİ  1976

Çevrimdışı Aykut AYDOĞAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
kullandığım bir marka..Mustafa ve Çetin Mert kardeşler yönetiyor..

Evet abi sagolsunlar her konuda yardımcı oluyorlar .. sizdeki poze mi otomatik mi birkaç birsey danisacagim da...
                 1990-Manisa/Salihli

Çevrimdışı A.Veli DEMİRÇİNİK

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Aykut kardeşim verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim .Kim ne derse desin tüfeğin çok güzel çakma falan da değil güle güle kullan kazasız belasız inşa ALLAH.
1959 İzmir Çiğli

Çevrimdışı Aykut AYDOĞAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Aykut kardeşim verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim .Kim ne derse desin tüfeğin çok güzel çakma falan da değil güle güle kullan kazasız belasız inşa ALLAH.

Veli abi bende çok teşekkür ederim inşallah nice avlar yaparım kazasiz belasız ... zaten söylenenleri hiç dikkate almıyorum abi içime sinerek aldım :))
                 1990-Manisa/Salihli

Çevrimdışı Mehmet GÖNEL

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
                Aykut kardeş, tüfeğin çakma diyenlere aldırma sen.Yalnız benim sana tavsiyem şudur ki, tüfeklerin markasına, süsüne püsüne pek aldırma.Sağlamsa ve avda seni memnun ediyorsa mesele yok.Biz ne tüfekler gördük güzel ve estetik ama beş para etmez.Bıldırcını bile kan revan içinde bırakır, peşinden koşturur.
Mehmet GÖNEL
1973 ÇANAKKALE/ LAPSEKİ

Çevrimdışı Aykut AYDOĞAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
                Aykut kardeş, tüfeğin çakma diyenlere aldırma sen.Yalnız benim sana tavsiyem şudur ki, tüfeklerin markasına, süsüne püsüne pek aldırma.Sağlamsa ve avda seni memnun ediyorsa mesele yok.Biz ne tüfekler gördük güzel ve estetik ama beş para etmez.Bıldırcını bile kan revan içinde bırakır, peşinden koşturur.

Mehmet Abi zaten kimin ne dediği önemli değil dedemden kalma huglu ciftem vardı onunla başladım küçük küçük fişek ler yapardı tepme sin diye :) onunla ne avlar yaptım hala durur fabrikaya gonderip her yerini sıfırdan revize ettirdim ve onu hatıra kaldırdım kenara .. sonra çifte kırma aldım yine ama bir türlü alışamadım kundaklarinda mi nedir sorun onu satılığa koydum av bayii ne sonra arkadaşlarımın artık poze kullanmalisin lafları bana bunu aldırdı içime sine sine aldım ve taş gibi tüfek yapmış işte Yurdumun üreticisi neyleyim Avrupa'yı da tufegini de kötü demiyorum ama Yurdumun tüfeği daha güzel s56 kullanan ustam bile hayran hayran bakıyor :)) hepinize saygılar sunarım :)
                 1990-Manisa/Salihli

The following users thanked this post: Ümit AKSU

Çevrimdışı Mehmet ÇAKIR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Aykut kardeşim öncelikle yeni tüfeğin hayırlı uğurlu olsun... Rabbim kazası belasız kullanmak nasip eylesin...Eğer s56 kullanan usta tahmin ettiğim ustaysa anlamıştır malın iyisinden... :) :)
1993-SALİHLİ-MANİSA---ELEKTİK TEKNİSYENİ

Çevrimdışı Suat ÇALIŞKAN

• Müdavim Üyemiz
arkadaşım yeni tüfeğin hayırlı olsun.bir insanın bir malı içine sine sine alması gayet güzel.bir tüfekte görünüş kadar sağlamlık estetik ve kalite önemli unsurlar.umarım sorunsuz uzun yıllar kullanırsın.yinede yaşanabilecek talihsizliklere karşı bir müddet kullanmadan çok fazla yorum yapmak yanlış olur.zamanla zaten kendini belli edecektir.sitemizde yere göre sığdırılamayan ne tüfekler vardı şu an çarşaf çarşaf şikayetlerle dolu haldeler.kısacası yerli tüfek ister çifte ister poze ister y oto olsun tamamen şans işi.umarım sende şanslı olanlardan olursun....
  • HANİÇ ÇİFTE SXS 67.5 cm Mobil şoklu
  • WİNCHESTER SX3 RED PERFORMANCE
  • AKKAR ALTAY COMMANDO 20ga 66cm
İtibar paradan kıymetlidir, değerini bilene

BİGA/1979

The following users thanked this post: M.Ali TÜRER

Çevrimdışı Aykut AYDOĞAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
çakmaymışda bilmem neymişde hikaye yazmasın kimse çok güzel bir tüfek ben pozeleri sevmiyorum o ayrı konu vede yan yana çifte kullanmış biri olarak alışamadım sarsılmaz pozem vardı sattım inşallah sen alışırsın eline oturduysa göze geliyorsa ruhun sevdiyse tamamdır gerisi hikayedir boşver sen o tüfek eğer alışırsan ve sevdiysen sana 30 sene 40 sene tüfeklik yapar bende 20 sene kaldı poze ama bir türlü alışamadım sevemedim 20 sene zarfında sadece bir defa iğne kırdı mesafeymiş yakıymış mükemmeldi ama sevemediğim için sattım ruhun sevdişyse salla geriye kalanı ferhat ile şirini düşün ;D şirini millet görünce bumuydu uğruna dağları deldiğin demişlerdi demi ? elin katırından kendi sıpan iyidir bu sözlerimi unutma işin gücün rasgelsin allah kaza bela vermesin

Ahmet abi senin bu yorumlarına her zaman hayran kalıyorum ya valla guldurdun beni :) allah razı olsun senden tüfek bu işte bakalım zamanla neler olacak bol bol atarım vurdugumu vuramadigim i saygilar sunarım abi hayırlı akşamlar:)
                 1990-Manisa/Salihli

Çevrimdışı Aykut AYDOĞAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
arkadaşım yeni tüfeğin hayırlı olsun.bir insanın bir malı içine sine sine alması gayet güzel.bir tüfekte görünüş kadar sağlamlık estetik ve kalite önemli unsurlar.umarım sorunsuz uzun yıllar kullanırsın.yinede yaşanabilecek talihsizliklere karşı bir müddet kullanmadan çok fazla yorum yapmak yanlış olur.zamanla zaten kendini belli edecektir.sitemizde yere göre sığdırılamayan ne tüfekler vardı şu an çarşaf çarşaf şikayetlerle dolu haldeler.kısacası yerli tüfek ister çifte ister poze ister y oto olsun tamamen şans işi.umarım sende şanslı olanlardan olursun....

Suat abi teşekkür ederim yorumun için inşallah sansliyim dir zamanla göreceğiz bu durumu. . Şimdilik bir problem çıkmayacak gibi kul yapımı tabiki ufak tefek sıkıntılar olur temennimiz bunların da olmaması yönünde .. bir ayrı konu dikkat çekmek istediğim ise yerli silah sanayimizin neler yapabileceği. . Daha iyileri sizin olsun inşallah saygilarimla...
                 1990-Manisa/Salihli