Gönderen Konu: Akkar Karatay Alacakların Dikkatine  (Okunma sayısı 34278 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Erol KABA

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Akkar Karatay Alacakların Dikkatine
« Yanıtla #25 : 29 Kasım 2014, 21:38:34 »
 UCUZ DİYE ALDIĞIMI DÜŞÜNENLERE KANITLAMA  GEREĞİ DUYUYORUM  YA SİLSEYDİM ADIMIZ TATLI SU YANIĞİNA ÇIKAÇAKTI
Zaten bayiden ucuza satıyor bunun için ya yüklü alım yapması lazım yada defolu ürün alması lazım. Ben nakit 700 tlye aldım altında satıyor o firma.

RE: Karatay pompalı modeliniz

AKKAR SİLAH PAZARLAMA ([email protected])
Kişilere ekle
20.10.2014
Kime: 'erol kurt'
[email protected]

Yazmaya devam edin
    |
    Sil

Erol bey

Merhaba

Tüfeği satın almak için belgenizin aslını bize göndermeniz gerekmektedir. Ödemeyi havale olarak yapabilirsiniz.

Fiyatımız: 650.TL dir.

Saygılar

From: erol kurt [mailto:[email protected]]
Sent: Sunday, October 19, 2014 5:44 PM
To: [email protected]
Subject: Karatay pompalı modeliniz

Mereba, Ben  Bolu ili Seben ilçeçsinde oturmaktayım. Burda Ürünüzü bulabileceğim av bayisi yok.Karatay pompalı tüfeğinizin 71 namlulu resimdeki modelinizi fabrikanızdan alarak kargoyla gönderilmesi mümkünmüdür birde fiyatını öğrenebilirmiyim. İyi günler.
« Son Düzenleme: 29 Kasım 2014, 21:49:01 Gönderen: Erol KABA »
  • Charles Daly otomatik,
  • Cesa otomatik, Mertmak Mx5 otomatik
  • Akkar Karatay Pompalı, Hatsan Pompalı
Düzce  1985

Çevrimdışı Erol KABA

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #26 : 29 Kasım 2014, 21:42:49 »
Zaten bayiden ucuza satıyor bunun için ya yüklü alım yapması lazım yada defolu ürün alması lazım. Ben nakit 700 tlye aldım altında satıyor o firma.
  Siaizn ladığınız zaman fiya Zamlıdır suan sitenin fiyatı da farklı: http://www.avbalikmarketi.com/asp/product/13034/Akkar-Karatay-Pompali-Pls-Av-Tufegi
« Son Düzenleme: 29 Kasım 2014, 21:59:43 Gönderen: Erol KABA »
  • Charles Daly otomatik,
Düzce  1985

Çevrimdışı Erol KABA

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #27 : 29 Kasım 2014, 21:54:39 »
Simdi ben sok konsu:na bisey diyemem kendileri zaten soksuz satisi belirtmisler bazi firmalarda aski kayisligi koymaz akkara bu yuzden bisey diyemem ben olsam tufek 1000 lirami 1100 yazar sokuyla birlikte satarim messela. Takoz kismi degisik geldi takozsuz av tufegimi satilir.

Her zaman herseyde uretim hatasi ufak defolar olabilir.kaldirip atmazsin
Defolular sepetine koyarsin millette onlarin defolu oldugunu bile bile  alir. Normal fiyatindan
%25_30 noksana satarsin. Sen tam urun parasi ver defolu urun al.

Ben bayidende supeleniyorum. Akkar demistir elimde ihrac fazlasi geri donen 100 tufek var
Bayide demistir ver onlalari bana ben satarim internet satisimda var. Ben eritirim onlari fazladan %25 iskonto daha yap elindekileri alayim. Ama kendisi %25 ucuza satmaz iste yada internet indirimi yapar  musteriyesoylemez. İndirimn defodan kaynaklandigini sende herkesin assa yukari ayni fiyata sattigini ucuza
Kapattim diye sevinirsin.
BANA GELEN E-MAİL BAYLAŞTIM ABİ HARBİDEN NORMAL FİYATINA DEFOLU ALTIYSAM UCUZ DİYE HELAL OLSUN BANA AYRICA MESAJ DA ŞOKLARLA İLGİLİ BİR AÇIKLAMA DA YOK AMA KATOLOĞDA MC5 YAZIYORDU YALIŞ HATIRLMIYORSAM O BİLE 6 NUMARA GELDİ YANİ GECIKLIK OLSUN DİYE YAZMIYORUM AYRICA ÜRÜNÜ ALMADAM ÖNCE AKKAR FİRMASI HAKKINDAK İ MESAJLARIMIN DA GAYET OLUMLU OLDUĞU GÖRÜLEBİLİR VE TEKRAR ETMEK İSTERİM BEN ÜRÜNLE İLGİLİ YORUMUMU YAPTUIM DİĞER ÜRÜNLERİ VE FİRMANIN GENEL İŞLEYİŞİNİ KÖTÜLEMEDİM YANLIŞ ANLAŞLMA OLMASIN
  • Charles Daly otomatik,
Düzce  1985

Çevrimdışı Tunç GEÇGİL

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • 1978 / BURSA
« Yanıtla #28 : 30 Kasım 2014, 01:10:26 »
Mc5 sok deemek 1_2_3_4_5 sok demek
Mc3 sok demek 1_3_5 sok demek

O tufek 5 adet sokla'satiliyormus.
İyice kil bir durum ac telefon tsunami ava
Ben bu tufegi zsizden aldim icinden takozu ve soklari cikmadi de.
Senin muattabin tsunaami aav.
Sonrada akkara telefon ac tsunamiden tufeginizden  aldim icinden mc5 yazmasina
ramen sok mok cikmadi ayrica takozumda yok de
Bu konuyuda forumda avtufegim-akkar bolumunde ac akkardakiler gorecektir.
herseyi anlat
1978 Bursa
Bir aptalın hatasını düzeltmeye kalkmayın, sizden nefret edecektir. Bir bilgenin hatasını düzeltin, size minnettar kalacaktır.

Çevrimdışı Erol KABA

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #29 : 30 Kasım 2014, 12:55:16 »
 Abi tsunami av Şevket Beye Yönlendirdi ve bende derdimi anlattım ( sadece 6 numara şkun olduğunu)
Şevket Bey hiç tereddüt etmeden tek şoklasatıldığını ve kaotoloğun da öyle oldupğunu söyeledi ve almak istersem tanesini 20 tl alabieceğimii söyledi 1 ve 3 şokta karar kıldık takozla birlikte göndereceklerdi. Kimsenin günahını almak istemem ama önceden firmanın sitesinden mc3 veya mc5 gbi ifadeler vardı. Dün baktım orda bile Mc1 mobil şoklu diye açık şekilde yazmışlar artık.  Kiminde Mc3 yazıyor yani hala orda bile bir karaşa var böyle şaçma işmi olur müşeteri her tüfek için ayrı ayrı şoklara dikkat mi edecek bunda sıtandartını koyarsın altına diğer yedek şoklar ek ücretli dersin olur biter benim gibi en az üç şoklu gelir der standartrlara göre şipariş verirsen uğraşırsın. Orada mc1 yazıyor o bile 6 numara geldi 71 cm namluda 6 çentik şokun ne işi var abi çulluk mu avlıcam 71 cm namluyu slug için mi taşıyacağım. Benim takıldığım silah o aşamaya gelene kadar emeği geçne insanların emeğinin dikkatsizlik yüzünden böyle heba edilmesi. Tsunami avda ordaki gibi geçmiştir ilanına teşke müşteri hizmetlerindeki gibi pazarlamada da duyarlı olsalardı ve şimdiki gibi açıkça yazsalardı tek mobil şoklu diye yani şokları çok kaliteli gözükse yanmıcam ama umarım beni şaşırtır ve gayet iyi çıkar sarsılmazın bazı ürünleri nişan hatları bozuk oluyor diye onunkini almamıştım bayiyle samimi olursan nenettiyor Düzce de ama buradaki bayi o kadar tefaratlı geğil bir tüfek için düzceye git gel, git gel yapmak istemedim ve bunu alıp bir kısa, bir uzun pompalı olsun takıp olsun dedim nişan hattı çok güzel geç ve güç olacak (daha şoklar gelmedi bana) ama bundan sonrası randımanlı olur, bende buraya yazdıklarımdan pişman olurum insallah ama zor gibi.   Ayrıca konuyla ilgilenen forum üyelerine ilgiden dolayı teşekkür ederim. 
« Son Düzenleme: 30 Kasım 2014, 13:08:11 Gönderen: Erol KABA »
  • Charles Daly otomatik,
Düzce  1985

Çevrimdışı Erol KABA

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #30 : 30 Kasım 2014, 13:05:04 »
 Takoz konusuna gelince deselerki koyulması lazımdı tsunami av ya da bizde yanlışlık var eyvallah derdim onların takozonu çok da mecdbur değilim Düzcede ağaç tornası var iyibir ağaçdan istediğim gibi takoz yaparım kendime, sarılmazın ilk otomatiklerindeki gibi ben şok için aramıştım takozu dile getirince pompalıyı pek avda kullanmayı tercih etmyor avcılar muhapbetinin yorumunun senin gibi pompalı sever avcılara bırakıyorum abi
  • Charles Daly otomatik,
Düzce  1985

Çevrimdışı Savaş KARAUZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #31 : 30 Kasım 2014, 16:03:13 »
Bu olayda bana göre bayi kötü niyetli.o malzemeleri kaybetmiş müşterisine satmış, eksik takımı da arkadaşa itelemiş, utanmadan bir de şok başına para istemiş. ,

Bir bayi istedikten sonra o malzemeleri bulmaz , yaratır. Bursada bir bayi var 47 namnulu çatüs alacaktım ama 36 mı 28 mi karar veremiyordum, adam ikisinden de 47 cm namnulu getireyim bakıp öyle karar ver perşembe günü uğra demişti. Perşembe günü gittim adam ikisini de önüme koydu beğendimi alıp çıktım bu da bayi , o da bayi.
« Son Düzenleme: 30 Kasım 2014, 16:05:42 Gönderen: Savaş KARAUZ »
1978-İZNİK

Çevrimdışı Erol KABA

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #32 : 30 Kasım 2014, 17:13:05 »
LÜTFEN KONUYU TAM OKUMADAN YORUM YAPMAYIN
Bu olayda bana göre bayi kötü niyetli.o malzemeleri kaybetmiş müşterisine satmış, eksik takımı da arkadaşa itelemiş, utanmadan bir de şok başına para istemiş. ,

Bir bayi istedikten sonra o malzemeleri bulmaz , yaratır. Bursada bir bayi var 47 namnulu çatüs alacaktım ama 36 mı 28 mi karar veremiyordum, adam ikisinden de 47 cm namnulu getireyim bakıp öyle karar ver perşembe günü uğra demişti. Perşembe günü gittim adam ikisini de önüme koydu beğendimi alıp çıktım bu da bayi , o da bayi.

Bayi para istemedi. Şir kete yönlendirdi ve şirket ürünü tek şokla sattıklarını  ve bana tek şokla gelmesinin katologda olduğu için dogru olduğunu söyledi ve şok başına parayı firma istedi. Ayrıca şokların klavuz kısmı geride olduğu için şok uydurmakta zor illakin ayrı şok alınacak. Ayrıca huğlu markası şokların takımına 70 tl isterken http://www.aksuav.com.tr/default.asp?git=9&urun=613#.VHszp2eyP98 şok başı 20 tl yine bahalı ben ne bayide nede firmada iyi niyet ararım, ya hepsini boş verelim takoz için firma yetkililerin pomplaıpek avda kullanılmıyor demesi ne demek? Bir firmanın sitesinde hemen hemen her tüfek için ayrı şok çeşidi olurmu ya bu kadar mı düştünüz arkadaş? Ürün tutuluyor diye bu kadar boşlanmaz iş.
« Son Düzenleme: 30 Kasım 2014, 19:11:56 Gönderen: Erol KABA »
  • Charles Daly otomatik,
Düzce  1985

Çevrimdışı Savaş KARAUZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #33 : 30 Kasım 2014, 23:26:16 »
takoz için firma yetkililerin pomplaıpek avda kullanılmıyor demesi ne demek?

VAlla bayi de firma da kötü niyetli ama bence o bayi adam gibi esnaf olsa sorunu her türlü çözer üreticiyle muhatap olmanıza gerek kalmazdı. Nasıl olsa malı iteledim banane kendi uğraşsın demiş. karşılaşınca selam verilmeyecek insan tipi.

AKkarın 20 / 28 numara pompalılarıyla fena halde flört halindeyim konuyu okuduk iyi oldu alırsak dikkat ederiz.
« Son Düzenleme: 30 Kasım 2014, 23:30:27 Gönderen: Savaş KARAUZ »
1978-İZNİK

Çevrimdışı Erol KABA

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #34 : 01 Aralık 2014, 10:05:51 »
 Abi benim amacım zaten başlıktan anlaşılacağı gibi feryat etmek değildi. Alacak olanlara bilgi olsun diye açmıştım konuyu sonra buralara geldi. Alacak olan dikkat etsin yeter benim için, ben de yürüyüş avlarında hafif olur diye daha sonra 20 cal. otomatiğini düşünüyordum.
  • Charles Daly otomatik,
Düzce  1985

Çevrimdışı Erol KABA

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #35 : 01 Aralık 2014, 11:46:58 »
VAlla bayi de firma da kötü niyetli ama bence o bayi adam gibi esnaf olsa sorunu her türlü çözer üreticiyle muhatap olmanıza gerek kalmazdı. Nasıl olsa malı iteledim banane kendi uğraşsın demiş. karşılaşınca selam verilmeyecek insan tipi.

AKkarın 20 / 28 numara pompalılarıyla fena halde flört halindeyim konuyu okuduk iyi oldu alırsak dikkat ederiz.
Abi soklar bu gün elime geldi faturu yok tsunumi ava tekrar bilgi verdim  firma ile yapılan görşmede silahın yanında 1 3 5 sokun olduğunu söylemşler. Şevket bey orda yoktu bekleyeçeğiz. Firma Tek şokla Gönderdıklerini söyleyince ben bayi aradn çıkararak firmayı muhatap aldım. ürünün faturasız olduğunu kargo görevlısıyle tutunuğa bağladık bekliyoruz şimdi Fabrikadan Erin Beyle Görüştük o nun pazarlama bölumune yapabileceği bır şey yokmuş.
« Son Düzenleme: 01 Aralık 2014, 11:48:02 Gönderen: Erol KABA »
  • Charles Daly otomatik,
Düzce  1985

Çevrimdışı Vefa ÖZKAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #36 : 01 Aralık 2014, 15:57:48 »
Arkadaşlar bende yaklaşık bir sene önce bu forumdaki yorumlara bakarak üzümlü tuna avın carina marka gayette memnun olduğum yarı otomatik av tüfeğimi satarak Akkar altay silver aldım tüfek genel hatları nişangahı ve görüntü itibariyle gayet güzel bir tüfek ancak arkadaşında belirttiği gibi içinden şarjör takozu çıkmadı ayrıca ilk ava götürdüğümde tutukluk yaptı firmayla görüştüğümde gaz pistonunu iyice yağlamamı söylediler yağlama sonucu baya bi süre takılmadan çalışıyor bazen tekrar takılıyor özellikle düşük gramajlarda genelde takılıyor yüksek gramajlarda takılmıyor artık tüfek alışırda her gramajda çalışır diye umut ediyoruz. Daha sonra firmadan namlu uzatması fosforlu arpacık ve dipçik uzatması sipariş verdim ve dipçik uzatması sipariş verirken bu uzatmayı dipçiğe takınca mevcut vidalar kısa gelebilir uzun vida varsa gönderebilirmisiniz dedim, ayrıca şarjör takozumun olmadığını belirttim, onlarda bana mevcut vidanın yeterli olduğunu ve bana ücretsiz bir takoz göndereceklerini söylediler ancak ne takoz geldi nede dipçik uzatmasına mevcut vidalar uymadı kısa geldi şimdi atıl vaziyette duruyor takamıyorum, ayrıca ava gittiğimizde de takozumuz olmadığı için diken üstündeyiz, birde yeni model tüfeklerin takoz sistemi basitken bununki biraz karışık gibi geldi bana  yani sizin anlayacağınız bu forumda abartıldığı kadar müşteri memnuniyeti üst seviyede olan bir firma değil bence akkar
  • Fabarm L4S 12
  • Simson Sulh GDR 12
  • Baikal MP 153
  • Antonio Zoli Poze 16
  • Ata Çulluk Poze 12 , Typhon X2 şarjörlü 12
  • Puanter, Seter
Vefa ÖZKAN
1977 ORDU / ALTINORDU

Çevrimdışı Cüneyt ÖZDEMİR 06

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #37 : 01 Aralık 2014, 16:06:36 »
bende de tuna avın carina modeli var o kadar alıştım ki doğrult patlat tutukluk çok nadir yapar browningle bile onun kadar isabetli atamıyorum her satmaya kalktığımda kıyamayıp vaz geçiyorum :)
  • Breda süper poze
  • Wizard otomatik
  • Deutsch drahthaar Darko
Cüneyt ÖZDEMİR
1985 AFYON-ANKARA

Çevrimdışı Erol KABA

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #38 : 01 Aralık 2014, 17:37:56 »
 Tsunami av ve akkar fabrika ve pazarlama bölümüyle konuştum. Şok ücrelerini geri göndereceklerini ve tüfeği tek şokla göndermlerinin normal olduğunu söylediler ayrıca fabrika tüfeği takozsuz sattıklarını belirtti bende şokların faturasını istedim ve e-mail ile gönderecekler. Yanlış ya da doğru takozoun şokun hesabını yaparak satan firma bana lazım degğil inşallah tüfek bozulmaz da birdaha kimseyle yüz göz olmayız bu firmadan garanti süresinde bozulursa bakalım başımıza ne gelecek daha. Şok ücretlerinide istemedğimi belirttim. 40tl için kimseye krndimi ezdirecek degilim. İşin özeti bir tekrar tekrar tsunami avı aramadığım için bende ama oraya silahı geç verdikleri için zaten baya samimi olduk, ikinci olarak yek şokla tüfek satıp tekrar müşteriyi ürün almak zorunda bırakan firmada
« Son Düzenleme: 01 Aralık 2014, 18:58:40 Gönderen: Erol KABA »
  • Charles Daly otomatik,
Düzce  1985

Çevrimdışı Erol KABA

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #39 : 02 Aralık 2014, 22:25:18 »
  Sizde ki tüfek kasasıyla namlu şeridi arasında bir, iki milim boşluk kalıyor mu? yoksa oda mı bana denk geldi  :)
  • Charles Daly otomatik,
Düzce  1985

Çevrimdışı Tunç GEÇGİL

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • 1978 / BURSA
« Yanıtla #40 : 02 Aralık 2014, 23:52:19 »
armsanda o boşluk yok.
ama bazı marka tüfeklerde oluyor. onun bir önemi yokta. şerit kasa çizgileri ile
hizalımı o önemli. :)
diğer tüfeğimde yarım milim kadar var mesela. kasa bantla rampasız düzse boşluk
koymazlar. ama rmpa kasa ise boşluk bantın nereden başladığını algılamanızı sağlar.
kasa çizgilerini görerekmi arpacığı görüyorsunuz yoksa kasa çizgilerini görmedenmi
arpacığı görüyorsunuz?
1978 Bursa
Bir aptalın hatasını düzeltmeye kalkmayın, sizden nefret edecektir. Bir bilgenin hatasını düzeltin, size minnettar kalacaktır.

Çevrimdışı Erol KABA

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #41 : 03 Aralık 2014, 00:44:05 »
Abi nişan hattında sağ sola kayma yok. Ben arpaçığı kolay görüyorum, bant ve kasadaki kanal pek göze gelmiyor. Arpaçığı Kasadaki kanalın başlangıçından aşağı yukarı ayarlıya bilyorum yani pandı pek göremiyorum.  Bant çukurda kalıyor mu desm nasıl anlatsam bilemedim.
  • Charles Daly otomatik,
Düzce  1985

Çevrimdışı Erol KABA

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #42 : 03 Aralık 2014, 00:57:04 »
 Baştan gıçık olunca mı oldu bilmem ama yakınlarda isteyen birisi olunca satıp kurtulmadan ban fay da yok bu tüfekten. Elime alınca bir bandı birde el kundakin daki küçük hata çanımı sıkıyor her durumda normalde umursamam ince zımparayla düzeltir geçerim ama eline alan herkesin dikkatini çekince can sıkıyor. Kimseyede ben bu tüfeği beğenmedim sana satım sen kullan demek gelmiyor içinden, ama firmanın da canını bezdirene kadar devam baya bir bıktılar gerçi ama bu tüfek o şekilde magzada satılmaz, soklu tüfek tek şokla utanmadan katolağa koyulmaz hoş benim aldığım sitede mc3 şok yazıyor da neyse gürültü çıkınca firma parayı geri iyade edlim dedi. Ben istemedim fatura kesmeye zahmet etmemiş ağalar onu istedim. Herkes ekmek yerken dikkat etsin dimi az ya da çok bedava mal istemiyoruz kimseden. Ama inan abi ben o tek şok ibaresine dikkat etseydim almazdım o markanın hiçbir şeyini de ben maxi mag alacaktım onu beğendim, öyle çeşit olsun diye o sırada ellerinde olamadığ için  o  varmı bu varmı derken telefonda mag. razı oldum ben kamuflaş alacaktım siyaha kadar razı olduk.
« Son Düzenleme: 03 Aralık 2014, 01:00:20 Gönderen: Erol KABA »
  • Charles Daly otomatik,
Düzce  1985

Çevrimdışı Savaş KARAUZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #43 : 03 Aralık 2014, 09:19:35 »
erol bey tüfeğin resmi var mı?
1978-İZNİK

Çevrimdışı Erol KABA

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #44 : 03 Aralık 2014, 17:22:34 »
Abi basit bir videosu youtube var ama orada anlaşılmaz iyi bir makine bulabilirsem çekim yüklemeye çalısırım abi
  • Charles Daly otomatik,
Düzce  1985

Çevrimdışı Erol KABA

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #45 : 03 Aralık 2014, 17:59:24 »
 Tabletle fotoları çektim ama bende nasa üstü bilgiyayar var cihazı görmüyor daha sonra denicem abi
  • Charles Daly otomatik,
Düzce  1985

Çevrimdışı Zeynel GÜLEÇ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #46 : 05 Aralık 2014, 00:21:40 »
Ben yillrdan beri Akkar altay yarı otomatik modelini.kullanırım sauna kadar tek.sıkıntısı ignesinin kırılması oldu bunun haricinde hiçbir.sıkıntıyla karşılaşmadım aynı.şekilde.arkadasimimda.vardı içerisinde masa diye tabir edilen parçası kırıldı.fabrilyla irtibata geçti.tüfeği.gönderdi Akkar tüfeğin içinde.ne kadar parça versa  tetik gurubunda kadar ğişti ve hiçbir ücret istemedi sadece kargo parasi ödedik o kadar yani diyeceğim Akkar benim.gözümde  on nara beş yıldız bir.firmadir.birde karatay maxi magnum modelini alacaktım fakat.cenk abimin alttaki pompalı hoşuma gitti onun alıcısı oldum insalah yakında elime.geçer.ve ördek.sezonunda tadına.bakarım
Bu arada.biz 94 97 yılında falan.almıştık yanılmıyorsam  şimdi hatirlayamadim ama.hala taş gigibi
BULUNDUĞUNUZ İLİ ve DOĞUM YILINIZI yazın

Çevrimdışı Zeynel GÜLEÇ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #47 : 05 Aralık 2014, 00:27:42 »
Bir konuya daha değinmek isterim akkarin tek tosptan beye perakenda satış yeri ıstanbul emin onu mercandadir Akkar alacak arkadaşlara tavsiyemdir mecbur kalmadıkça başka yerden almayın birebir fabrika satış mağazasından alın
BULUNDUĞUNUZ İLİ ve DOĞUM YILINIZI yazın

Çevrimdışı Hasan ÖZEN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #48 : 21 Aralık 2014, 00:06:41 »
Valla arkadasim garip bir durum ile karsilasmissin Almissin almasina ama icine sinmemişon yila yakindir Akkar'a ait tufek kullaniyorum 2011 de magazin borusunda fisek sıkısti temizlergen magazin borusundaki yayi germistim baskiyi cok uyguladini farkettim  yumusattim duzeldi 2012 yilindada ava cikacagim sabah namlunu yataktan ayrildigini farkettim  mengeneyle ugrasa ugrasa yaptim .surekli domuz avina cikarim simdi diger avlara cikmak icin namlu yaptircam mail attim Ersin ekiz bey fiyat verdi sezon sonunda yolluycam bakalim namlu boyuna karar veremedim tam olarak ama saglik olsun.diycem şu.. bu tarz urunleri net araciligi ile katiyen almamandir elinle bakarak gorerek inceleyerek alman içine sinmesi lazim diye dusunuyorum. Saygilar....
ANKARA..(ARh+)

Çevrimdışı Erol KABA

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #49 : 16 Ocak 2015, 22:08:22 »

• Charles Daly otomatik,
Düzce  1985