Gönderen Konu: AKKAR SİLAH SANAYİNE TEŞEKKÜRLER.  (Okunma sayısı 38956 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Raha BOLAT

• Müdavim Üyemiz
AKKAR SİLAH SANAYİNE TEŞEKKÜRLER.
« : 19 Aralık 2011, 15:20:58 »
Arkadaşlar yaşadığım ve gördüğüm için buraya yazma gereği duydum,amacım reklam değil,yapılan muamelenin ve hizmetin bilinmesi.
Akkar marka tüfeğimin kasası dürbün kanallıydı bunun avda görüşümü engellediğini düşünerek normal kasasıyla değiştirmek için firmayı aradım,yetkili arkadaş Ersin bey sağolsun ilgilendi bilgilendirdi,ve bunu değiştirebileceklerini söyledi,gönderdim,kasayla birlikte kaşığıda değiştirmişler(bu hesapta yoktu kendileri öyle gerek görmüş).kısacası bunlar için bir ücrette istemediler,söyledikleri şey biz reklamı bu şekilde yapıyoruz oldu,bende memnun bir müşteri olarak bunu sizlerle paylaşmak istedim.
Bencede en iyi reklam memnun müşteri:)
Raha BOLAT
1977 kırıkkale

Çevrimdışı Ferhat DEMİRCİ

• AvlakForum Üye
  • *
Ynt: AKKAR SİLAH SANAYİNE TEŞEKKÜRLER.
« Yanıtla #1 : 19 Aralık 2011, 19:41:25 »
  Geçen yıl  Akkar silah sanayine mail atmıştım tüfekleri hakkında bazı bilgiler istemiştim. kısa bir süre içinde hem maille hem telefonla dönmeleri beni eper şaşırtmıştı.. bu müşterilerini ciddiye aldıkları anlamına geliyor size göstermiş oldukları ilgi ve alaka firmanın malının arkasında durdugunun kanıtıdır. bu tarz yaklaşımda firma sayısı her geçen gün artıyor kullanıcılar bilinclendikce artaçak gibide hayırlısı diyelim..
Ferhat DEMİRCİ
1979 ADANA
[email protected]

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #2 : 19 Aralık 2011, 20:27:23 »
Akkar çoktandır müşteriyle ilgili bilirim. Ülkemizde yerli malı almak isteyenin ilk çekincesi, acaba hemen bozulur mu, sürünür müyüm şeklinde. En öfkeli müşterilerse hatayı kullanıcıya yükleyen, empati kuramayan, cevap vermeyen, daha kötüsü adam yerine koymayan birilerinden alışveriş yapanlar. Malına güvenen, hatasının az olduğunu da bilir ve masrafından da çekinmez. Hatta müşteriyi sonuna kadar da kazanır. Bu örnekteki arıza bile değil, kusur değilken büyük jest olmuş. Lakin bir şeyi eklemek istiyorum. Başka firmalardan da benzer örnekler zaman zaman öğrenmemize rağmen başka birileri zıttına hadiselerden örnek veriyor. Bana kalırsa bunun sebebi, en iyimser ihtimalle, muhatap olan görevlilerin farklı yaklaşımı. Eğer böyleyse, hiç değilse her seferinde aynı kişinin onayı olmadan müşteriye dönülmemeli. Kötü reklam oluyorlar. Bu son yazdıklarımı Akkar için duymadım ama hangisi olduğunu(olduklarını) da yazmak istemiyorum.

Adınıza sevindim Raha Bey. Gönlünüze göre olmuş.
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı Abdullah GÜLTEPE

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #3 : 19 Aralık 2011, 21:27:35 »
akkar firması çok güzel bir davranış sergilemiş, tüfekte bir sorun yokken üçrecsiz tüfeğin ana parçalaqrından birini değiştirmiş hatta kaşık değişimide yapılmış. benim ndaha önce bir forumda okuduğum kadar 10 yıllık bir tüfeğin parça değişimleri,ni yapıp ücret talep etmemişler.  bu davranışlarından ötürü akkar firmasını kutluyorum inşallah hep bu şekilde olumlu davranırlar.
  • baikal mp 153 0tomatik
  • yıldız p71 otomatik
  • turkuaz sn12 otomatik
  • akdaş ah 212
Abdullah GÜLTEPE 1984 KARABÜK-İSKENDERUN/HATAY
 Tel: 05354083156

Çevrimdışı Raha BOLAT

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #4 : 20 Aralık 2011, 08:44:35 »
iki hafta önce avda düştüm ve kaburgalarımı resmen birdaha hissettim:)(birçok düşüşlerimden en kötüsüydü). fakat o halde bir baktım elim kazık gibi havada tüfeği dimdik tutuyorum,gülermisin ağlarmısın.düşündümde acaba o tüfek avrupa olasaydı kırılsaydı,uğraş dur,vicdan azabı cabası:) bu durumda işte parça sıkıntısı olmaması ve iyi bir servis güzel oluyor.yorumlar için teşekkürler.
Raha BOLAT
1977 kırıkkale

Çevrimdışı Dinçer KURT

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #5 : 20 Aralık 2011, 15:46:21 »
bende yaklaşık 2  yıldır Akkar yarı otomatik kullanıyorum...hiç sorun yaşamadım...sok hakkında bilgi için firmaya mail atmıştım anında cvp atmışlardı...gerçekten müşteri memnuniyeti üzerine çalışıyorlar..
Dinçer KURT
1988-Mersin

Çevrimdışı Hasan AKSU

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #6 : 20 Aralık 2011, 15:53:00 »
tebrikler Akkar silah sanayine
« Son Düzenleme: 20 Aralık 2011, 15:54:09 Gönderen: Hasan AKSU »
1981 / Samsun / Malatya

Çevrimdışı Mustafa DEMİRTAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #7 : 20 Aralık 2011, 15:54:00 »
duyduklarıma göre çokçok gerekmedikçe servis hizmetinden ücret almamaya özen gösteriyorlarmış hatda kargo masraflarını bile kendileri karşılıyormuş.... müşteri odaklı firmalarımızdan olması sevindirici,sırf buyüzden bile tüfekleri tercih edilebilir............teşekkürler AKKAR.....
« Son Düzenleme: 20 Aralık 2011, 15:56:53 Gönderen: M.Birol DEMİRTAŞ »
1968/amasya-istanbul-sarıyer
Hâlıkın dururken mahlûka tapma,
Şeytana uyup da yolundan sapma.(Lâ Edri)

VEFAT ETMİŞTİR

Çevrimdışı Ali DAL

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #8 : 20 Aralık 2011, 15:55:23 »
Ali DAL    1976
Serinhisar / DENİZLİ
05373669437

Çevrimdışı Ahmet ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #9 : 11 Ocak 2012, 00:52:14 »
AKKAR SİLAH SANAYİ..Satış ve pazarlama:Şevket bey,teknik bilgi ve servis:Ersin bey..Arkadaşlar cumartesi ve pazar günü ipsalada idik..bizi davet eden kişinin tam 11 adet tüfeği vardı ve bunlardan en faal kullandığı 3 tüfeği Akkar markaydı..elinden hiç düşürmediği 66 namlu akkar yarı otomatikle av sezonunda yaklaşık ....sayıda fişek attığını belirtti..(noktalı kısım isteyene özelden yazılabilir,çünkü bize göre çok çok bir rakam)Akkar dan Şevket bey ile zaman zaman görüşürüz ve kendisinin çok yoğun(telefonlar konusunda) olduğunu belirttiğim zaman 'Ahmet tam 48 ülkeye tüfek gönderiyoruz'diyor..ama işin en güzel yanı yerli avcıyıda unutmuyorlar..her müşteri ile tek tek ilgileniyorlar..hata yapabilirlermi tabiki yapabilirler..ancak müşteri memnuniyeti konusunda 2001 yılından beri gördüğüm en iyi yerli..
  • Stoeger peregrine max 5
  • Ata Arms
Ahmet ÖZTÜRK
Lüleburgaz/KIRKLARELİ  1976

Çevrimdışı Ahmet YILDIZ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #10 : 08 Şubat 2012, 13:52:09 »
olay budur işte
Ahmet YILDIZ
1981 KOCAELİ KARTEPE

Çevrimdışı Halil KARADENİZ

• Free Üye
  • *
« Yanıtla #11 : 22 Mart 2012, 21:24:43 »
arkadaşlar beni bilen bilir ben av bayisiyim  2. el tüfek işi yapıyorum ihalelere girip tüfek alıyorum akkarın bir çok tüfeğini sattım silver modellerinden ve bu modeller 96 yıllarında yapılmış tüfekler ve alanlar çok memnun bunların içinde 2 adet tüfek vardı birisinin kaşığı kırık birisinin tetik koruması kırıktı aradım akkar firmasını böyle bir arıza var dedim tüfekleri gönderin 20 iş günü içinde arızası yapılır masrafı çıkarsa biz sizi ararız dediler ve tüfeğin birinin kaşığı değişti birtanesinin tetik gurubu ve mekanizma kızak pistonlar komle değişmişler tüfekler 1 hafta sonra geri geldi ve tek kuruş masraf almadılar bu bahsettiğim tüfekler 15 yıllık tüfek adamlar mallarına bu kadar sahip çıkıyorlar helal olsun türkiyede böyle bir firma daha önce görmedim teşekkürler akkar
Halil KARADENİZ 1982-ORDU

resim

Çevrimdışı Bünyamin KÖK

• AvlakForum Üye
  • *
  • DAĞLAR AŞILMAZ DEĞİL YETERKİ AV OLSUN!
    • av avlak avcı
« Yanıtla #12 : 22 Mart 2012, 21:35:58 »
Merhaba benim ilk tüfeğim akkar altay otamatikti tam 15 yıl önce babama aldırmıştım.Garanti belgesinde ömür boyu garanti yazıyor.Ve zamanın kaleş'i dir bu tüfekler kaçkere elimden kayanın üzerine düştü hiç birşey yok sentetikti halada babamda durur.Garanti ÖMÜR BOYU varın hesabı siz yapın.
Bünyamin KÖK
1983 KAYSERİ
Elektrik Elektronik
Metal İşleri Teknisyeni

Çevrimdışı Ersin TETİK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #13 : 22 Mart 2012, 22:50:52 »
Bir yerli firma hakkında bunları duymak çok gurur ve umut verici bir dsurum .
Tüfek almayı düşündğüğüm şu günlerde gayet olumlu bir haberdi
teşekkürler
  • Duetsch Drahthaar
Ersin
1982 KOCAELİ

Çevrimdışı Ayhan TAŞDEMİR

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
« Yanıtla #14 : 27 Mart 2012, 22:37:30 »
.
« Son Düzenleme: 24 Haziran 2013, 23:33:28 Gönderen: Ayhan TAŞDEMİR »
  • remington 1187 premier lc
  • remington 870
  • labrador
Ayhan TAŞDEMİR
1966-Samsun

Çevrimdışı N.Yıldız SÜKAN

• Bayan Üye
  • **
« Yanıtla #15 : 27 Mart 2012, 22:43:58 »
Akkar silah sanayini tebrik ederim. Bir bayan avcı olarak yazılanlardan gurur duydum.
Evli-1968-Çankırı (ikamet çanakkale)

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #16 : 30 Mart 2012, 11:51:46 »
Benimkisi keyfe keder ama bir Akkar almayı istiyorum. Benim hevesim ne çalışması, ne saçma dağılımı, ne yeni öğrendiğim inanılmaz servis hizmeti ile ilgili değil. Fakat dediğim gibi şu servis desteği akıla ziyan. Ayrıca Raha Bey bir yerlerlerde dağılım testlerinin fotolarını da koymuştu. Gayet de güzeldi. Bazıları çok bazıları orta iyiydi ama fişek seçimine bakar. Sağına soluna iyice bakmak kaydıyla güzel seçim.
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı Bünyamin KÖK

• AvlakForum Üye
  • *
    • av avlak avcı
« Yanıtla #17 : 30 Mart 2012, 12:30:56 »
Volkan abi ihtiyacın varsa kesinlikle al zamanın kaleş'i bu yanılmazsın fiyatta iyi...
Bünyamin KÖK
1983 KAYSERİ
Elektrik Elektronik
Metal İşleri Teknisyeni

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #18 : 30 Mart 2012, 22:51:42 »
Fiyat iyi dediğin Raha Bey'in tüfek mi? Onun fiyatı iyi, iki namluyla değer. Sıramda Akkar var ama hemen değil.
1968

Çevrimdışı Bünyamin KÖK

• AvlakForum Üye
  • *
    • av avlak avcı
« Yanıtla #19 : 31 Mart 2012, 20:02:56 »
Raha beyin tfğnn.fiyatından haberim yok piyasa ort. göre iyi.Sıran şaşmasın selamlar.
Bünyamin KÖK
1983 KAYSERİ
Elektrik Elektronik
Metal İşleri Teknisyeni

Çevrimdışı Teynir TOSYALI

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #20 : 09 Nisan 2012, 13:53:10 »
Bu hafta sonu yeni aldığım akkar youth modeli 20 calibre tüfeğimi denedim. Harika bir işçilik çıkarmışlar  tüfek hiç teklemediği gibi hafif olması da avantajını hissetirdi. Ben minyon bir insanım ve boyum 1,65 eğer sizinde boyunuz benim gibi kısa ise yada küçük çocuğunuza veya bayan kullanıcıya tüfek alacak  iseniz akkar youth tam size göre ayrıca solaklar için özel yapım imkanıda sunuyorlar....Burdan tüm akkar çalışanlarına başta kurucu üyesi Mehmet beye ve satış bölümünden Ersin bey e sonsuz teşekkürler .Yakın bir dönemde Akkar Youth modelinin videolarınıda koymayı düşünüyorum...

ZORU HEMEN YAPARIZ, İMKANSIZSA BİRAZ ZAMAN ALIR
Teynir TOSYALI
1975 ANKARA

Çevrimdışı Ahmet ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #21 : 09 Nisan 2012, 21:36:52 »
Bu hafta sonu yeni aldığım akkar youth modeli 20 calibre tüfeğimi denedim. Harika bir işçilik çıkarmışlar  tüfek hiç teklemediği gibi hafif olması da avantajını hissetirdi. Ben minyon bir insanım ve boyum 1,65 eğer sizinde boyunuz benim gibi kısa ise yada küçük çocuğunuza veya bayan kullanıcıya tüfek alacak  iseniz akkar youth tam size göre ayrıca solaklar için özel yapım imkanıda sunuyorlar....Burdan tüm akkar çalışanlarına başta kurucu üyesi Mehmet beye ve satış bölümünden Ersin bey e sonsuz teşekkürler .Yakın bir dönemde Akkar Youth modelinin videolarınıda koymayı düşünüyorum...
solak kullanıcılar için Akkar left(yarı otomatik)modelide mevcut..tüfeğiniz hayırlı olsun..

ZORU HEMEN YAPARIZ, İMKANSIZSA BİRAZ ZAMAN ALIR
  • Stoeger peregrine max 5
  • Ata Arms
Ahmet ÖZTÜRK
Lüleburgaz/KIRKLARELİ  1976

Çevrimdışı Mehmet TURAN

• AvlakForum Üye
  • *
    • http://www.silvercare.com.tr
« Yanıtla #22 : 28 Mayıs 2012, 10:32:27 »
bende Akkar churchill super pozemin dipciğini 3 cm kısalttırmak için fabrikaya baş vurdum,sağolsun Ersin bey yakından ilgilendi.tüfeği bıraktığımın ertesi günü aradılar gittiğimde tüfeğime sıfır dipcik takıldığını gördüm hemde çok cüzzi bi rakama.kesmektense bunun daha uygun olacagını düşündük dediler.bence önemli olan satış sonrası verilen hizmettir Akkar da bunu ziyadesiyle başarıyor.
Mehmet TURAN
1980 PENDİK

Çevrimdışı Özkan ÇETİN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #23 : 05 Şubat 2014, 21:12:26 »
Uzun zamandır bu bölüme yorum yazılmamış olmasına rağmen ben de Akkar hakkındaki düşüncelerimi belirtmek isterim. Yurt dışında yaşıyorum (fas-kuzey afrika ) ve bir kaç gün içinde senelik iznimi kullanmak için yurda döneceğim. Nasipse 20 gün içerisinde evrak işlerini tamamlayıp ilk tüfeğimi alacağım. Uzun zamandır av tüfekleri ile ilgilli yaptığım araştırmalar neticesinde bir çok seçenek arasından Akkar da karar kıldım. Bunda özelllikle siz ve sizin gibi yaşadığı tecrübeleri paylaşan büyüklerimin ve akranlarımın yazdıklarının çok etkisi oldu. Hepinize teşekkürü bir borç bilirim. Churchill süperpoze 206 gümüş rengi olana zaten ilk gördüğüm anda vurulmuştum , omuzladığımda da bende o hissiyatı sürdürüceğini tahmin ediyorum.Yazın kullanacağım iznimde de yine Akkar'ın karatay modellerinden birini ruhsata işletme niyetindeyim. Satış sonrası müşteri memnuniyetine dair yazılanları da okuduktan sonra başka bir yerli marka arayışına gireceğimi düşünmüyorum.

Tüm avcı arkadaşlara saygılar, ben henüz o sınıfa kendimi koyamıyorum maalesef.
« Son Düzenleme: 05 Şubat 2014, 21:13:38 Gönderen: Özkan ÇETİN »
Özkan ÇETİN
Gebze-Karabük 1979
Gürcistan

Çevrimdışı Tunç GEÇGİL

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • 1978 / BURSA
« Yanıtla #24 : 02 Nisan 2014, 02:38:02 »
Ben armsan kullanıcısıyım sıfır yedek parça konusunda sıkıntı çekilmiyor. İnsan bazen fabrikayı muattap almak istiyor. Armsanda bu mümkün değil artık. 2-3 sene önce böyle değildi. Ben bayiye, bayi özler av'a (distribütör), özler av fabrikaya derken kulaktan kulağa olup kelimeler değişiyor.
Sırf bu yüzden akkar'a dönsem mi diye düşünüyorum. Akkarın birçok desteğine şahit oldum. Kişiye göre namlu ve tüfek bile yapıyorlar. Çok takdir ediyorum akkarı.

Gelelim şişme meselesine. Sonuçta kullandığın ateşli bir silah. Her türlü riski göz ardı edip omuzluyorsun ve taşıyorsun. En kalitelisinden en ucuzuna kadar eline suratına zarar verme riski var. Bunda mühimmatta önemli, aksesuarda (şok gibi), temizlikte... vs.
Risk bu sevdaya kapılınca başlıyor. Ve hep var. Silahı hatasız olup kendini, arkadaşını vuran hiç yok mu daha çok var. Her marka atış gözlüğü kullanmayı tavsiye ediyor. Neden acep :) Hiçbiri yaptığı mala güvenmiyor mu? Bunu gözlüksüz kullanabilirsin diyen yok :) Çünkü başka etkenlerde işin içinde. Örnek Sen farketmeden namluya kar doldurup tetiğe bastıysan firma ne yapsın. Kar buharlaştı gitti. Sonra markel çiftem şişti :) Bence hadise firmalarda değil. Bizde. Herşeyi göze alarak yola çıkıyoruz. Yoksa ipin ucu taaaa çelik fabrikasında üretilen çelikte ufak bir atomik yarılmanın gözden kaçmasına kadar gider. :))))
1978 Bursa
Bir aptalın hatasını düzeltmeye kalkmayın, sizden nefret edecektir. Bir bilgenin hatasını düzeltin, size minnettar kalacaktır.