Gönderen Konu: HUĞLU ÇİFTE KIRMA SÜPER POZE TAMİR SERVİSİ HAKKINDA  (Okunma sayısı 8318 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Talat YILMAZ 46

• AvlakForum Üye
  • *
  • çifte hastası
Ynt: HUĞLU ÇİFTE KIRMA SÜPER POZE TAMİR SERVİSİ HAKKINDA
« Yanıtla #25 : 20 Şubat 2022, 16:44:28 »
Talat bey bizde merakla bekliyoruz sonuçları

İnşaallah güzel bir şekilde sonuçlanır  değişim kararı verildi  yeni tüfeğin özelliklerini  söyledim yapmaya başlıyorlar  hayırlısı.
  • Huğlu 202B 12 cal 71&76 1-3 fix
Talat YILMAZ 
 K.maraş   1991

The following users thanked this post: Cihat KESKİN

Çevrimdışı Talat YILMAZ 46

• AvlakForum Üye
  • *
  • çifte hastası
« Yanıtla #26 : 21 Şubat 2022, 08:42:37 »
İnşallah bu sefer hayalinizdekine kavuşursunuz malesef huğlu gibi bir firmaya bu tarz haberler hiç yakışmıyor illaki üretm hatasıdır gözden kaçar olabilir ama 4-5 kez fabrikaya tekrar tekrar gönderilen tüfek için gercekten iyi sabretmişsiniz.değişim konusuna gelince bunu siz dile getirmeden onların teklif etmesi gerekirdi yazık gercekten.Gectiğimiz yıllarda çifteyi çok seven bir arkadaşımdada sürekli çift patlatma sorunu oldu tüfek değişti gelen tüfekte yine aynı sorun şimdi kaldırdı evde duruyor öylece.Yazık gercekten sonrada diyorlarki neden yabancıya o kadar para veriyorsunuz
Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. Normalde de sabırlı birisiyim  birde ava ilk başladığım ve yıllarca sadece o tüfekle av yaptım huğlu 16 cal poze  halende kullanmaktayım  bu tüfekle bir bütün gibiyiz    huğlunun benim nazarımda ayrı bir yeri vardı  sıkıntı çıksa bile yaparlar dedim her defasında servisteki arkadaş  beni dinledi  tüfekte ki hatayı buldular en kısa sürede yaparız dediler  bende tamam dedim  tüfek servisten geliyor bir iki avda sıkıntı yok sonra yine aynı kuşlar yaralı gidiyor baktım bu namludan hayır yok yeni namlu yaptırdım  yeni namluda da benzer sorun çıkınca  forumda paylaşım yaptım  servisi aramadım  forumda Ömer bey görmüş onlar beni aradı değişim süreci başladı tüfeği gönderin dediler.  huğlunun adına yakışır bir tüfek  sahibi olurum inşallah 
  • Huğlu 202B 12 cal 71&76 1-3 fix
Talat YILMAZ 
 K.maraş   1991

Çevrimdışı Doğan ATEŞ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
« Yanıtla #27 : 10 Nisan 2022, 12:46:48 »
Yıl 2052 aradan otuz sene geçmiş .İnsanlık Mars gezegenine üs kurmuş zaman yolculuğu planlamaları yapmakta .Kıtalar arası uçak yolculukları artık yapılmıyor .Stratosfer katmanına kadar yükselip hızlı düşüşler ile kıtalalar arası yolculuk 1-2 saatlere inmiş.Geneli olarak fabrikalarda nerdeyse tüm endüstriyel ürünler el değmeden robotlar ile üretiliyor.İnsanlık çoğu hastalığı gen haritasından çıkardığı için şimdilerde bilinen birçok hastalık unutulmuş.Bu yıllarda halen avcılığı sürdürebilen yurdum avcısı yerli bir marka tüfek ile Ava gidiyor geleneksel tarzda bir çifte önüne çıkan ilk Ava atış yapıyor..o da ne ?
Av yaralı düşüyor her tarafı kan içinde ..Hemen Konya’dan tüfeği yapan ustayı arıyor.Usta diyor ki tüfeği bana gönder bi bakalım .Tüfek deneniyor ve 30 cm üst atıyor ve dağılımı kötü .Hemen namlu değiştiriliyor.Karşı ödemeli avcıya gönderiliyor.Avcı dedesinin bir zamanlar keklik avladığı 2022 Li yıllarda ki meraya. Gidiyor Şansına artık iyice azalmasına rağmen karşısına bir keklik çıkıyor .Atıyor ama  tüyden başka bir şey ele geçiremiyor.Bir deneme daha yapıyor ,,yook tüfek bu sefer sağ atıyor .Fabrikayı arıyor ustaya soruyor .Usta diyor ki senin dipçik ayarın uymuyordur….😐
Aradan beş sene geçiyor insanlık Samanyolu galaksisinde yaşama uygun bir gezegen buluyor.Yıl 2057 bizim Avcı hala dedesinden dinlemiş olduğu o keklik avını yapamamış bir durumda sadece hayal kuruyor…..

yerli tüfek sanayimiz bu şekilde devam ederse anlattığım bu mizahi hikaye elbet  gerçek olacak.

Selamlar saygılar

https://m.haberturk.com/yazarlar/guntay-simsek-1019/3404159-concordeun-3-kati-hizli-olacak-istanbul-new-york-1-5-saat

Dediklerim bir bir gerçekleşiyor😊

Yerli tüfek sanayimiz de inşallah bu paralelde yeni teknoloji ve daha iyi kalite kontrol süreçleri ile her geçen gün gelişmeler ile ilerliyordur.
  • Beretta 686 Silver Pigeon 1
  • Beratta A400 Lite Sentetik
  • İmpala Plus 66
1977 İzmir

Çevrimdışı Cihat KESKİN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
« Yanıtla #28 : 05 Ağustos 2023, 23:06:04 »
Eski seri bir Huğlu çifte almayı düşünüyorum ayriyetten 61 cm bir namlu yaptırmak istesem piyasası ne kadar olur huğluda mı yaptırabilirm yoksa başka ustalar da da yaptırabilirmiyim bir bilgisi olan var mı acaba ?
  • Sarsilmaz- magic
  • Gecado- çifte/16 Huğlu-çifte/12
  • Sarsılmaz kobra/ pump action
  • Pointer/Barut
  • Pointer/Ateş
  • Setter/Prens
1997 - Fatsa

Çevrimiçi Taşkın MUTLU

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #29 : 29 Ağustos 2023, 12:47:59 »
Eski seri bir Huğlu çifte almayı düşünüyorum ayriyetten 61 cm bir namlu yaptırmak istesem piyasası ne kadar olur huğluda mı yaptırabilirm yoksa başka ustalar da da yaptırabilirmiyim bir bilgisi olan var mı acaba ?

huğlu eski seri tüfeklere yedek namlu yapmıyorlar diye biliyorum, 76 namlu süperpozeye zamnında yaptıramamıştım ben. direk fabrikayı arasan daha sağlıklı bilgi alırsın
  • fıas-cesa 66
  • kral queen yarı oto 12 66-76
  • Armi Marocchi 71
  • pointer (bella)
  • kopay (leydi)
  • malinois (karamel)
Taşkın MUTLU
1985-Adana