Gönderen Konu: Armsan rs-s1  (Okunma sayısı 3417 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Veysel VURMAZ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
Armsan rs-s1
« : 16 Eylül 2021, 10:30:31 »
Arkadaşlar abiler merhabalar yeni bir tüfek almak istiyorum şimdilik aklımdan armsanın rs s1 kamuflaj ve teleskopik dipçik olan modeli aklımdan geçiyor fiyat için bayileri aradım en ucuzu 6200 dedi varmı sizin bildiğiniz daha ucuza alabileceğimiz bir bayii. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  • Franchi affinity white
1994 Malatya

Çevrimdışı Murat ÇELİKBAŞ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Armsan rs-s1
« Yanıtla #1 : 29 Eylül 2021, 16:23:45 »
2 sene önce 3250.- tl ye almıştım. Ülkenin geldiği noktaya bak. EYT liler, EMEKLİ ler, ASGARİ ÜCRETLE ÇALIŞANLAR, 2 yılda %kaç zam aldınız maaşınıza. Hepiniz yine şakşakçılığa devam edin.... Kuru ekmekle peynir de yeter hepinize.
Murat ÇELİKBAŞ
1970 ANTALYA

Çevrimdışı Veysel VURMAZ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 29 Eylül 2021, 19:02:51 »
2 sene önce 3250.- tl ye almıştım. Ülkenin geldiği noktaya bak. EYT liler, EMEKLİ ler, ASGARİ ÜCRETLE ÇALIŞANLAR, 2 yılda %kaç zam aldınız maaşınıza. Hepiniz yine şakşakçılığa devam edin.... Kuru ekmekle peynir de yeter hepinize.
Maalesef diyecek söz yok
  • Franchi affinity white
1994 Malatya

The following users thanked this post: Engin TARHAN

Çevrimdışı Erol KAPLAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 01 Ekim 2021, 23:02:31 »
Bütün bayiler fabrikayla konuşup öyle fiyat veriyor. Daha ucuza bulabileceğinizi sanmıyorum.

Eğer başka marka düşünürseniz Derya MK-12 var. Bu gün Derya MK-12 AS-102S modelini sipariş verdim. Üç taksit 3.100TL. Derya MK-12 AS-100S modelini ise 2.900 e bıraktı. Aslında bayiye keyif için 20 kalibre bir poze almaya gitmiştim. Fakat sağolsun bayi sahibi aklımı çeldi, şarjörlü tüfek aldım :)) MK-12 den ayda ortalama 10 adet sattığını, hiç kötü geri dönüş olmadığını söyledi.
1977 Ankara

The following users thanked this post: Veysel VURMAZ

Çevrimdışı Veysel VURMAZ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 02 Ekim 2021, 08:49:25 »
Bütün bayiler fabrikayla konuşup öyle fiyat veriyor. Daha ucuza bulabileceğinizi sanmıyorum.

Eğer başka marka düşünürseniz Derya MK-12 var. Bu gün Derya MK-12 AS-102S modelini sipariş verdim. Üç taksit 3.100TL. Derya MK-12 AS-100S modelini ise 2.900 e bıraktı. Aslında bayiye keyif için 20 kalibre bir poze almaya gitmiştim. Fakat sağolsun bayi sahibi aklımı çeldi, şarjörlü tüfek aldım :)) MK-12 den ayda ortalama 10 adet sattığını, hiç kötü geri dönüş olmadığını söyledi.
Bozkurtav  kamuflaj olan modelini 5900 tl ye saydı düz teleskopik model ise 5500 fiyat verdiler. Tüfek 2 gün önce kargoya verildi hayırlısıyla bugün bana ulaşır.
  • Franchi affinity white
1994 Malatya

The following users thanked this post: Erol KAPLAN

Çevrimdışı Erol KAPLAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #5 : 02 Ekim 2021, 14:19:57 »
Bozkurtav  kamuflaj olan modelini 5900 tl ye saydı düz teleskopik model ise 5500 fiyat verdiler. Tüfek 2 gün önce kargoya verildi hayırlısıyla bugün bana ulaşır.

Hayırlı olsun. Kazasız, belasız, güle güle kullanın...
1977 Ankara

Çevrimdışı Veysel VURMAZ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #6 : 02 Ekim 2021, 15:51:31 »
Hayırlı olsun. Kazasız, belasız, güle güle kullanın...
Sağolun teşekkürler tüfek geldi görüntüsü herşeyi çok güzel ama avda gezdirmek içinde çok ağır insan fıtık olur :))
  • Franchi affinity white
1994 Malatya

Çevrimdışı Hüseyin KÖKSOY

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #7 : 12 Ekim 2021, 13:35:34 »

Hayırlı olsun. Allah kazasız, belasız kullanmayı nasip etsin inşallah. Ben de rs a2 modeli var. armsan kalite olarak güzel işler çıkartıyor, ancak fiyatlar çok uçuk, fişek fiyatları da al başını gitti.
  • Armsan RS A2
Hüseyin KÖKSOY
1977 - Bolvadin / 0 531 559 79 80 / B RH +
           [email protected]
            [email protected]
                           Eskişehir

Çevrimdışı Veysel VURMAZ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #8 : 18 Ekim 2021, 22:24:32 »
Hayırlı olsun. Allah kazasız, belasız kullanmayı nasip etsin inşallah. Ben de rs a2 modeli var. armsan kalite olarak güzel işler çıkartıyor, ancak fiyatlar çok uçuk, fişek fiyatları da al başını gitti.
Teşekkürler sağolun daha iyileri sizin olsun. Ne yazıkki benim tüfeğim tutukluluk yaptığı için servise gitti. Mermi fiyatları ve günlük hayatta çok çok pahalı olmuş allah sonumuzu hayır etsin durum kötü.
  • Franchi affinity white
1994 Malatya

Çevrimdışı Veysel VURMAZ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #9 : 07 Mayıs 2022, 16:13:03 »

Keşke derya alsaydım daha uygun ve şikayetçi olan kimseyi görmedim rss1 başıma bela oldu 3 defa servise gidip gelmesine rağmen tutukluluk sorunu çözülmedi fabrika ve bayii iadeyi kabul etmiyor tüketici hakem heyetine başvurdum bakalım ne olacak
  • Franchi affinity white
1994 Malatya