Gönderen Konu: SAFRAN ÖZKAR TÜFEK 50 GR MAGNUM FİŞŞEK TEST ATIŞLARI  (Okunma sayısı 8338 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İsmail ÖZCAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
    • safran özkar tüfek sanayii
« Son Düzenleme: 22 Ağustos 2013, 20:38:34 Gönderen: İsmail ÖZCAN »

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
Ynt: SAFRAN ÖZKAR TÜFEK 50 GR MAGNUM FİŞŞEK TEST ATIŞLARI
« Yanıtla #1 : 06 Temmuz 2013, 22:49:36 »
Güzel. Eskiden yapılan tüfeklerle magnum atmaya çoğumuz çekiniriz ama artık sağlam tüfekler de yapılıyor. Bu video o bakımdan iyi olmuş. Peki bu silahları sürşarjlı fişeklerle test ediyorsunuzdur; kaç bar fişeklerle test ediliyor, öğrenebilir miyiz? Teşekkürler.
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı İsmail ÖZCAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 09 Temmuz 2013, 16:30:57 »
Güzel. Eskiden yapılan tüfeklerle magnum atmaya çoğumuz çekiniriz ama artık sağlam tüfekler de yapılıyor. Bu video o bakımdan iyi olmuş. Peki bu silahları sürşarjlı fişeklerle test ediyorsunuzdur; kaç bar fişeklerle test ediliyor, öğrenebilir miyiz? Teşekkürler.

merhaba volkan bey;
öncelikle ilginiz için teşekkür ederim tabiki namlularımızı 1200 bar  sürsarjlı fişşekler ile sanayi bakanlıgından gelen mühendisler eşliginde test atışları yapıyoruz .... 

Çevrimdışı Engin MAKAS

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 09 Temmuz 2013, 21:30:40 »
Mekanizma, çalışma prensibi, gibi konularda da bilgi alabileceğimiz bir vıdeo hazırlarmısınız.
Torungil
İzmir / Kemalpaşa. 1979
arh +
KALİTE KONTROL AUDATÖR
Bazı tüfekler fişek seçmez. Bazı avcılar tüfek seçmez.

Çevrimdışı İsmail ÖZCAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #4 : 09 Temmuz 2013, 22:58:18 »
Mekanizma, çalışma prensibi, gibi konularda da bilgi alabileceğimiz bir vıdeo hazırlarmısınız.

ne istediğinizi tam olarak anlayamadım  engin bey;

tüfeğin çalışma prensibi kinetik sistem ile çalışır. mekanizma konusunuda açarsanız bilgi veririm

Çevrimdışı Eyüp AKAN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #5 : 16 Temmuz 2013, 21:15:52 »
görmek lazim
« Son Düzenleme: 17 Temmuz 2013, 22:14:34 Gönderen: Eyüp AKAN »
Eyüp AKAN
1976 GAZİANTEP

Çevrimdışı İsmail ÖZCAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #6 : 16 Temmuz 2013, 22:21:58 »
selam arkdaşlar  ismail ozcan bey 24 kr mermi ile desteksiz atişlarla çalişa biliyormu  namlu çeligi 4140  dolu çeliktenmi  kasa alamiyonmu fiyatlar mekulmu son zamanlarda kenetik sistem av tüfegi çoğaldi satin alma belgem hazir fiyatlar mekul fiyata olursa alirim  avci doslara tevisyelerimi yazarim  76 namlu elinizde mevcutmu  sayğilar
SAFRAN ÖZKAR TÜFEK SANAYİ OLARAK; tüfeğin tüm parçalarını biz kendimiz üretmekteyiz başka firmalardan parça temini yaparak fason üretim yapmıyoruz bu yüzden titizlikle ve hassasiyet göstererek üretim yapıyoruz tüfeklerimizi satışa çıkarmadan önce tüfekleri ömürlük testlerden geçer ve bu testlerde herhangi bir hata yaptığı tespit edilirse hata giderilir ve ondan sonra satışa sunulur.
Tüfeklerimizin tetik kısmı plastik değildir dolu aliminyumdan işlenir,mekanızma kısmı 4140 asil çelikten üretilir,namlu kısmı 4140 asil çelik dolu malzemeden işlenir bu yüzden yırtılma ve patlama gibi sorun yaşanmaz bazı firmalar gibi borudan veya dikişli metallerden değil,namlunun üzerindeki çubuk gümüş kaynak ile kaynatılmıştır türkiyede birçok firma lehim ile kaynatır arasındaki fark ise gümüş kaynakta çubuk yıllar sonra geçse bile ve istediğiniz kadar mermi atışı yapsa bile çubukta atma sökülme sorunu yaşanmaz ama lehim aynı şey söz konusu olmaz zamanla çubuk atabilir. Ayrıca tüfeğimiz 24gr'dan 50 gr fişşege kadar yapılan testlerde hiç bir sorun yaşamamış başarılı bir şekilde testlerden geçmiştir.

FİYATI : 1100 TL

Çevrimdışı Eyüp AKAN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #7 : 16 Temmuz 2013, 22:39:08 »
İSMAİL OZCAN BEY ÖZEL İLETİ GÖNDERDİM GÖRÜŞELİM SAYĞİLAR
Eyüp AKAN
1976 GAZİANTEP

Çevrimdışı Savaş KAYGISIZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #8 : 16 Temmuz 2013, 23:11:28 »
    İSMAİL BEY HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN, TEBRİKLER, BAŞARILI BİR ÇALIŞMA VE ÖZENLİ BİR ÜRETİM OLMUŞ, HAYIRLI, BOL KAZANÇLAR DİLİYORUM. SELAM VE SAYGILARIMLA.
1958-Ankara

Çevrimdışı İsmail ÖZCAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #9 : 17 Temmuz 2013, 12:42:14 »
    İSMAİL BEY HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN, TEBRİKLER, BAŞARILI BİR ÇALIŞMA VE ÖZENLİ BİR ÜRETİM OLMUŞ, HAYIRLI, BOL KAZANÇLAR DİLİYORUM. SELAM VE SAYGILARIMLA.
İyi dilekleriniz için teşekkür ederim savaş bey..

Çevrimdışı Savaş KARAUZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #10 : 23 Eylül 2013, 13:55:20 »
kulaklık, atış gözlüğü ve eldivenle çalışmanız daha güvenli olabilir.
1978-İZNİK

Şahin BİTEN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 23 Eylül 2013, 14:13:17 »
işde tüfek.. bumudur?  + bence budur....acımadan gözünün yaşına bakmadan tepe tepe kullan..dağda kırda bayırda,suda çamurda ,karda..yakıyor tüfek..cayır cayır..valla helal olsun..tebrik ederim..kinetik sistem ve çalışması kusursuz..tetik tertibatı plastik değil..tüfeğin ağırlığı  , şarjör kapasitesi ne kadar,farklı modelleri var mı?,vs..üretim yeri neresi,garanti süresi ne kadar...ürün hakkında daha detaylı bilgi verilirse memnun oluruz.fiyat normal gibi..bu paraya Türkiyenin sözde en kaliteli kinetik sistem y.otomatik tüfeğini alıp sürekli sorun yaşayanlarda var benim gibi..iyi çalışmalar ,başarılarınızın devamını dilerim.
« Son Düzenleme: 23 Eylül 2013, 14:40:02 Gönderen: Şahin BİTEN »

Çevrimdışı İsmail ÖZCAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #12 : 27 Eylül 2013, 21:36:13 »
a
« Son Düzenleme: 27 Eylül 2013, 21:41:31 Gönderen: İsmail ÖZCAN »

Çevrimdışı İsmail ÖZCAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #13 : 27 Eylül 2013, 21:40:28 »
işde tüfek.. bumudur?  + bence budur....acımadan gözünün yaşına bakmadan tepe tepe kullan..dağda kırda bayırda,suda çamurda ,karda..yakıyor tüfek..cayır cayır..valla helal olsun..tebrik ederim..kinetik sistem ve çalışması kusursuz..tetik tertibatı plastik değil..tüfeğin ağırlığı  , şarjör kapasitesi ne kadar,farklı modelleri var mı?,vs..üretim yeri neresi,garanti süresi ne kadar...ürün hakkında daha detaylı bilgi verilirse memnun oluruz.fiyat normal gibi..bu paraya Türkiyenin sözde en kaliteli kinetik sistem y.otomatik tüfeğini alıp sürekli sorun yaşayanlarda var benim gibi..iyi çalışmalar ,başarılarınızın devamını dilerim.
Şahin bey;  tüfekle ilgili gerekli bilgiler sitemizde de mevcut www.safranozkar.com.tr  tüfeğin ağırlığı 3 kg ama kundağın ağırlığına görede değişiyor ortama ağırlığı 3,15 kg şarjör kapasitesi 4+1 farklı modellerimiz mevcut üretim yeri Antalya merkez, garantisi 2 yıl..
www.safranozkar.com.tr
https://www.facebook.com/pages/Safran-Silah/158691587635420