Gönderen Konu: yaban store  (Okunma sayısı 51976 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Doğukan OKTAY

• AvlakForum Üye
  • *
  • ''hayatta çaresi olmayan tek hastalık avcılıktır''
yaban store
« : 18 Nisan 2011, 17:02:11 »
SEVGİLİ YABAN DOSTU KARDEŞLERİM:YABAN'NIN ÜRETMİŞ OLDUĞU ÜRÜNLERİ NASIL BULUYORSUNUZ KALİTE VE KULLANIŞLARI NASIL BİLGİ VERENLERE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR ve SAYGILARIMI SUNARIM....
>>55<<DoĞuKaN>>55<<

Çevrimdışı Mustafa DEMİRTAŞ

• Müdavim Üyemiz
Ynt: yaban store
« Yanıtla #1 : 18 Nisan 2011, 19:28:39 »
hiç almadım hiçbir ürününü almayıda düşünmüyorum.....bıktıran reklamlarla neredeyse zorla ürün satıyorlar....süper kalite olsaki degil genede almazdım...sinir sistemim altüst oluyor o reklamlar yüzünden...izlemiyorumda.....
1968/amasya-istanbul-sarıyer
Hâlıkın dururken mahlûka tapma,
Şeytana uyup da yolundan sapma.(Lâ Edri)

VEFAT ETMİŞTİR

Çevrimdışı Gürol BAKIR

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 19 Nisan 2011, 13:22:56 »
 cabelas daha ucuz ve daha kaliteli
Gürol BAKIR
1970 izmir

Çevrimdışı Kurultay AYGAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #3 : 19 Nisan 2011, 15:32:40 »
Kurultay AYGAN 20.06.1979
Keşan-EDİRNE 0536 492 04 28

Çevrimdışı Ahmet ŞAKİROĞLU

• Onursal Üyemiz
  • ZEHİR AVCI
« Yanıtla #4 : 19 Nisan 2011, 15:55:40 »
Ben ve av arkadaşlarım yabandan alış veriş yapmadık bu güne kadar,çünkü hem kaliteli hemde fiyat olarak uygun  av ekipmanlarını,malzemelerini  bayilerinden alabiliyoruz.Hem sipariş usulü olmuyor,hemde beğenerek ve deneyerek ma fırsatımız oluyor.

Biz avcılar için av belgeselleri,av videoları,av görüntüleri ve yurdumdaki her bölgenin avcılarının videoları görüntüleri yerine 10 dakikada bir kendi ürünlerinin reklamlarını yapmaya devam ettiği sürece ben almayacağım.
« Son Düzenleme: 19 Nisan 2011, 15:59:45 Gönderen: Ahmet ŞAKİROĞLU »
Ahmet ŞAKİROĞLU(AB R+)
1982/KAYSERİ
Kayseri Merkez Avcılar ve Atıcılık Kulubü
''AV MÜBAH,ODA KAHKAH''
www.anadoluaksesuar.com

Çevrimdışı Mustafa ERTAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCI AVINI ALIR...
« Yanıtla #5 : 19 Nisan 2011, 17:08:53 »
MUSTAFA ERTAN

Çevrimdışı Doğukan OKTAY

• AvlakForum Üye
  • *
  • ''hayatta çaresi olmayan tek hastalık avcılıktır''
« Yanıtla #6 : 21 Nisan 2011, 20:59:25 »
bilgileriniz için herkese teşekkürler...
>>55<<DoĞuKaN>>55<<

Çevrimdışı Özgür KORKMAZ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #7 : 21 Nisan 2011, 21:17:33 »
bende almanı tavsiye etmem hiç almadım ama yaban bence avcı dostu bir kanal değil.
Özgür KORKMAZ
1984 SAKARYA

Çevrimdışı Yakup EKER

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #8 : 21 Nisan 2011, 21:27:36 »
kar amacli kurulmus bir kanal avci dostu oldugunu sanmiyorum
Yakup EKER
1972-Amerika

Çevrimdışı Furkan GÜNER

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #9 : 21 Nisan 2011, 21:35:01 »
Bu yeni reklam uygulamasının içeriğini pek bilmiyorum ama yaban tv için geçerli değil galiba, çok uzun süreli reklamlar var. Top shop reklamları filan bıktırıyor. Bir şapkaları var o hoşuma gidiyordu ama almadım, kargosu filan pahalıya geliyor. Diğer ürünlerinin kalitesini filan bilmiyorum ama fiyatları çok yüksek. İnşallah tam anlamıyla avcıları temsil eden bir kanal haline gelir.
Furkan GÜNER
1993 Ankara

Çevrimdışı İlhan GÖKCEN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #10 : 21 Nisan 2011, 21:48:45 »
reklamdan başka bişey yok  bakmay demez

Uploaded with ImageShack.us

Çevrimdışı Birol DALAK

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #11 : 07 Haziran 2011, 15:48:04 »
2011 av fuarında almak için baktım fakat ürünler kaliteli değildi.üzülerekte olsa almadan çıktık başka yerden aldık.
Birol DALAK 1980 ÇORLU

Çevrimdışı Mehmet POLAT

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #12 : 07 Haziran 2011, 16:20:08 »
renk atma konusunda müthiş diyebilirim. ilk yıkamada rakiplerine fark atacagından eminim.
Mehmet POLAT
1987 hatay

Çevrimdışı Kemal UYGUR

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #13 : 07 Haziran 2011, 16:35:17 »
Ne o kadar reklama nede üzerinde yazan fiyata kesinlikle deymeyecek ürünler. Ne alırım nede çevremdekilere aldırırım
Kemal UYGUR
1979 İstanbul

Çevrimdışı Kenan TEKİN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #14 : 07 Haziran 2011, 17:04:49 »
gece sürüş gözlügü reklamı var o reklam yüzünden yaban tv'yi kanallar listesinden silmek üzereyerim. :)

yapılan programları severek izliyorum içerikleri güzel fakat her ne kadar maddi olarak gerekli olsada reklamlar ve yaban store işin içine bu kadar katılmamalı diye düşünüyorum.
Kenan TEKİN
1985 KONYA\EREĞLİ
NEVŞEHİR

Çevrimdışı Erdal KURTULAN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #15 : 08 Haziran 2011, 11:03:29 »
Bende Yaban TV'yi seyretmiyorum artık reklam reklam reklam başka birşey yok.RASTGELE.
Erdal KURTULAN
1968 UŞAK
Yola çıktıklarını,yolda bulduklarınla değişirsen
hem yolunu kaybedersin hemde DOSTUNU.

Çevrimdışı Hüseyin BAŞARIR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #16 : 09 Haziran 2011, 14:45:44 »
Yaban tv gittikçe avcılara yabanileşiyor gibi..
1980-Antalya

Çevrimdışı Zafer YOLDAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #17 : 09 Haziran 2011, 14:49:55 »
Yaban tv gittikçe avcılara yabanileşiyor gibi..

gibisi fazla  Yaban tv gittikçe avcılara yabanileşiyor......
A Rh+ Zafer YOLDAŞ 
SARIGÖL/MANİSA

Çevrimdışı Hasan ERKOÇ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #18 : 28 Temmuz 2011, 15:06:15 »
Aynı şekilde katılıyorum bir pantolon aldım yarı fiyatına düştüğünde ama pişman oldum ürünün kötülüğünden değil reklamlarının salaklığından ve sıkıcılığından telefon açtım söyledim ürünleriniz çok pahalı reklamlardan bıktık diye ama  bizi dinlemezler heralde
Hasan ERKOÇ
1976 ANAMUR

Çevrimdışı Gürdal ÖZTÜRK

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #19 : 30 Temmuz 2011, 13:40:43 »
Muğla da bir avcı abimiz yabanın çulluk baskılı tişörtlerinden heves edip almış aldığı ürün inanın pazarlarda 5 TL ye satılan beyaz tişört ün üzerine çulluk resmi basılmışı onu gördük ten sonra yaban dan hiçbir şey almam.
Gürdal ÖZTÜRK
1981 ısparta

Çevrimdışı Halil ARIK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #20 : 30 Temmuz 2011, 14:54:02 »
75 tl çin üretimi cizme satıp ilk avlarda her tarafından catlayan reklamlarda kaç senedir sınırlı sayıda üretilen bir markadan ne hayır gelir
halil arık
1984 afyonkarahisar
5464458072
Türk`ü,Türklüğü,Vatanı sevmek faşistlikse, Hitler yanımızda komünist kalır..

Çevrimdışı Nezih KUTUCU

• AvlakForum Üye
  • *
  • RASTGELE
« Yanıtla #21 : 30 Temmuz 2011, 16:43:04 »
reklam kanalı oldu çıktı avcının cebine gözünüdiken bir kanal avcıdostu kesinlikle değil bencede  birkaç kalantor avcının  kanalı sanki türkiyede onlardan başka avcılık yapan yok.
« Son Düzenleme: 02 Ağustos 2011, 10:39:16 Gönderen: Nezih KUTUCU »
Nezih KUTUCU
1980 GELİBOLU

Çevrimdışı A.Recai DEMİRCİ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #22 : 30 Temmuz 2011, 21:08:03 »
hiç almadım hiçbir ürününü almayıda düşünmüyorum.....bıktıran reklamlarla neredeyse zorla ürün satıyorlar....süper kalite olsaki degil genede almazdım...sinir sistemim altüst oluyor o reklamlar yüzünden...izlemiyorumda.....
  Birol Bey'e aynen katılıyorum.Kendi ürününü bu kadar reklam veren bir tv ye rastlamadım.
A.Recai DEMİRCİ
Emekli Memur-1957
Atabey-Isparta

Çevrimdışı Nuri ÖNEL

• Müdavim Üyemiz
    • www.ekomakkazan.com.tr
« Yanıtla #23 : 02 Ağustos 2011, 21:59:21 »
YABAN TV oldu REKLAM TV
artık kanalının tuşuna basacak durum kalmadı. tamamen ticari ve avcıyı sömürmek için kurulmuş bir kanal izlenimi var. Buda bir avcı olarak bana dokunuyor. Üstelik üye oluyorsunuz günde 5 defa telefonla arayıp ürün satmak istiyorlar. Bu ne kepazelliktir. Artık kanal bakmadığım gibi telefonlar aradıklarında yüzlerini aynı bu yazdıklarımı söylüyorum.
Reklamlarda ne varsa bayilerde ve internet sitelerinde daha kalitelisi ve ucuzu var.
YABAN TV= AVCIYI SÖMÜREN TV.
Selamlar
« Son Düzenleme: 04 Aralık 2011, 20:50:30 Gönderen: Nuri ÖNEL »
Nuri ÖNEL
1957 NAZİLLİ

Çevrimdışı Selçuk KARAKUŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #24 : 06 Ağustos 2011, 15:17:44 »
aynen katılıyorum arkadaşlara.şimdi hiçbir yaban yetkilisi burda yazılanları okumuyor mu?illaki okuyor yada dolaylı yoldan kulaklarına gidiyordur..çünkü avlakforum.com türkiyenin en büyük avcı sitesi ve türkiyede avcılığa gönül vermiş kişilerin %95 i bu siteye üye.hal böyleyken elbetteki kendi yandaşlarıda onlara bu durumu iletiyordur.ama nafile adamlar yayın prensiplerini reklam üzerine kurmuşlar.zaten kendi görüşüm o kanalda ne doktor ali yi,ne borovalı yı,ne gülçur u hiçbirini sevmiyorum.bence içlerinde bir tane adam var oda ali birerdinç.adam gibi adam,zaten her gittiği yerde çok iyi karşılanması türkiyedeki avcıların onu sevdiğinin göstergesi.ayrıca ötekiler gibi nerde avlandığını saklamıyor.hangi şehir hangi köyde avlanıyorsa açık açık söylüyor.inanın bu site o televizyon kanalından çok daha faydalı.burda ne arasanız var orda ise sadece reklam ve arada ayıp olmasın diye birkaç dakikalık sizden gelenler programı filan.zaten onuda koymasalar kalan üç beş kişide o kanalı izlemez.ata armsan sponsor olmuş doktor ali amerikaya sülün avlamaya gitmiş bana onu gösterme arkadaşım,bana adanadan ahmet emminin,karstan mahmut dayının uzun uzun videolarını gösterki bizden biri ol.yoksa türkiyedeki 8-10 tane zenginin kanalı olmaya devam edersiniz.zaten doktor ali ve ömer borovalı türkiyede avın paralı olması için ellerinden geleni yapıyorlar yapılan yayınlar hep dolaylı veya direk bu konu üzerine.neden çünkü kendileri zengin ve tek kendileri gibiler bassın parayı avlansın diğer orta direk veya durumu kötü olan av merağı yani hastalığı olan kişiler avlanmasın piyasa onlara kalsın istiyorlar.zaten amaçlarınada ulaşacak gibiler az kaldı bunu bu seneki av haritasındanda çok iyi anlayabiliyoruz.nerde keklik varsa orası kırmızı boyalı.paralı avlak için saklanıyor o alanlar.alışveriş konusuna gelince ben bir iğne almadım şimdiye kadar zaten almamda çünkü alanları görüyoruz ve duyuyoruz bir allahın kuluda desinki yabandan şunu aldım şahane,nerdeeee.alan herkes bin pişman haran zıkkım olsun diyor.
inşallah kendilerine çeki düzen verip avcının kanalı olmaya avcının sesi olmaya karar verirler ,yoksa zaten çok değil 5 sene içinde kanalı kapatırlar,çünkü bu böyle yürümez.herkese yeni sezonda kazasız belasız avlar dilerim.rastgele.
« Son Düzenleme: 06 Ağustos 2011, 15:20:46 Gönderen: Selçuk KARAKUŞ »
1978 kocaeli/kartepe