Gönderen Konu: 18 SENELİK AVCIYIM BU KADAR ÇULLUK HİÇ GÖRMEDİM  (Okunma sayısı 13237 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: 18 SENELİK AVCIYIM BU KADAR ÇULLUK HİÇ GÖRMEDİM
« Yanıtla #25 : 17 Aralık 2013, 09:47:45 »
Bize ördekten başkası yalan Adem,düdükle çağırmadığım hayvanlar bana keyif vermiyor artık :)
vallahi öyle kardeşim . emin ol çulluk vurulma çekimlerim var video yüklemeye bile elim varmıyor. ama ördek ah ördekkk  daha dün yine düdük aldım arkadfaşa yanımda ava gititğimiz yokmu o ördeklerin göğün tepesinde iken düdüğe tepkileri aniden kafaların aşağıya bakışı dalılşa geçmeleri arayışa geçmeleri offf off:)
 gecen hafta ördek avında kuğular geçiyor arkadaşlara dedimki bakın şimdi kaz düdüğü ile kuğuları indirecem  allahım yok böyle bir büyüklük ve güzellik kafalar insan kafası gibi nasıl bakıyor hemen tepeimize kondular nerdeyse biz sık kamış içinde göremi,yor hayvan nayse tam inecekken birden ses yaptık görüntü verdik kanatla rresmen bizi dövecek o derece ses ve rüzgar gıygıy gıygıg gititler. bu görüntü yeter beeeeee.
  ama sakın k,ims eyanlış anlamasın asla ve asla kuğulara tüfek atmayız vede attırmayız hemen şiakeyt ederiz. sadece ördekde olduüğu  gii düdük sesine tepkeilerine bayılıyorum bunların
 vak vakda vakk vakk vak vak da vakkk gıygıyda gııygıy gıgıyyyy gıgıyyyy:))))))) vakkkkkkkkkkk vakkkk vakk vakk vak. vak vak vak vak vaakkk vaakk vakk gıdgıgıdıgıgıdgı gıdı
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Doğu GÜÇLÜ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #26 : 17 Aralık 2013, 10:16:11 »
Ben de her gittiğim bayide düdük soruyorum.Ev düdük doldu.

Bazen şu amerikalılara çok özeniyorum,malzeme bolluğundan dolayı.

Bu arada konuyu piç etmeyelim,mesaj da verelim :

Çulluğu edebinizle vurun arkadaş,insan olun.Sonra italyanlar gibi tipiliye tüfek atmaya başlarsınız.
1982-Mersin

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #27 : 17 Aralık 2013, 10:56:15 »
Ben de her gittiğim bayide düdük soruyorum.Ev düdük doldu.

Bazen şu amerikalılara çok özeniyorum,malzeme bolluğundan dolayı.

Bu arada konuyu piç etmeyelim,mesaj da verelim :

Çulluğu edebinizle vurun arkadaş,insan olun.Sonra italyanlar gibi tipiliye tüfek atmaya başlarsınız.
vala sabahtan beridir işe giden tüm avcılar dükkana geliyor çok vurduk çokk deyip geçiyor. ama herkez hem fikir aşırı vurduk artık daha gitmeyiz diyor. dedimya anlık heves oldu herkezde ama herkez yaptığın farkına vardı galiba. herkezin dediği daha kesinlike gitmeyiz  düşüncesi
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82