Gönderen Konu: DÜN GECE ÇOK GÜZEL BILDIRCIN GÖÇÜ VARDI  (Okunma sayısı 11396 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
DÜN GECE ÇOK GÜZEL BILDIRCIN GÖÇÜ VARDI
« : 29 Eylül 2013, 14:09:34 »
AVCI DOSTLAR herkez heveslenmiştir bu habere gerçketen harika hayvan geçti dün gece vıcır vıcır sesler hiç susmadı. AMAAAAAAAAAAAAAA:((((
 AMA AVCI DOSTLAR bu duruma sevinemedim çünkü yıldızı gören hayvan kalktı göçe başladı. ne yazıkki evet göçe devam etti hyavan. dün süper bılrdın varken merada bugun tek tük vardı. bu kadarmı fark eder dedim ama evet dünki meradaki hayvanaın 10/1 yoktu hayvan göçe başlşladı az hava açınca yıldız gece çıkınca yoluna devam etti hayvan :) olsdun beeee aldık nasibimiz yinede çok şükür   allahıma  ( c.c.)
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Yusuf SAĞLAM

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: DÜN GECE ÇOK GÜZEL BILDIRCIN GÖÇÜ VARDI
« Yanıtla #1 : 29 Eylül 2013, 19:51:22 »
ördekleri bekliyorum adem ördekleri . .  AHHH AHHH ÖRDEKLERR  .  YEŞİLLER ÇAMURCUNLAR FİYULAR KILKUYRUKLAR . .  sabahtan akşama çıkmayacam gölden . kamp kuracam gölün içine . bi termos çay , bide  ekmek arası nevale .  sen gönderirsin artık ÖRDEKLERİ  üstüme . . ver allahım ver ver allahım ver . bıldırcından hevesimi aldım sayılır . her av günü her av  günü yorulur insan . empati yapmaya başladım artık bıldırcınlara . . bu göç ne kadar devam eder böyleki . .  KASIM  ayı gelsede başlasa ÖRDEK sezonu . .
  • SKB 3000
  • Gardone bignotti çifte
  • büyük huğlu conkuest
  • irlanda setter
1974 samsun . .  104 a 71 o/u . . kral 76 O/U . . Android magnum 76  yarı otomatik  . .

resim gönder

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 30 Eylül 2013, 08:25:11 »
ördekleri bekliyorum adem ördekleri . .  AHHH AHHH ÖRDEKLERR  .  YEŞİLLER ÇAMURCUNLAR FİYULAR KILKUYRUKLAR . .  sabahtan akşama çıkmayacam gölden . kamp kuracam gölün içine . bi termos çay , bide  ekmek arası nevale .  sen gönderirsin artık ÖRDEKLERİ  üstüme . . ver allahım ver ver allahım ver . bıldırcından hevesimi aldım sayılır . her av günü her av  günü yorulur insan . empati yapmaya başladım artık bıldırcınlara . . bu göç ne kadar devam eder böyleki . .  KASIM  ayı gelsede başlasa ÖRDEK sezonu . .
abi gördün dimi kardeşin nasıl ördek avcısı öyle heveslendin :)) aynen katılıyorum bıldırcın avına köpeklerim için gidiyorum ördek başlasın bekliyoruz.  PAZAR SABAHI HANİ GELECEKTİN BILDRICINA NE OLDU YAŞLILIK BÖYLE BİŞEY İŞTE :)))))
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Yusuf SAĞLAM

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 30 Eylül 2013, 09:06:29 »
abi gördün dimi kardeşin nasıl ördek avcısı öyle heveslendin :)) aynen katılıyorum bıldırcın avına köpeklerim için gidiyorum ördek başlasın bekliyoruz.  PAZAR SABAHI HANİ GELECEKTİN BILDRICINA NE OLDU YAŞLILIK BÖYLE BİŞEY İŞTE :)))))
iş güç adem . tek işle uğraşsam sorun yok ama , bir kaç işle uğraştığımdan yoruluyorum ister istemez .   pazar sabahı gelecektim ama yorgundum açıkçası ,  e yaşta 40 a dayandı yani . eskisi gibi değiliz artık  ..     yavaş yavaş duraklama dönemine giriyoruz sayılır . şu src sınavıda bayağı bi strese soktu beni , gerdi resmen .  çok şükür onuda atlattık . .  hayırlısı olsun adem be . gönüller bir olsun . .  ördeğe gideriz inşallah . .
  • SKB 3000
  • Gardone bignotti çifte
  • büyük huğlu conkuest
  • irlanda setter
1974 samsun . .  104 a 71 o/u . . kral 76 O/U . . Android magnum 76  yarı otomatik  . .

resim gönder

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #4 : 30 Eylül 2013, 10:27:03 »
iş güç adem . tek işle uğraşsam sorun yok ama , bir kaç işle uğraştığımdan yoruluyorum ister istemez .   pazar sabahı gelecektim ama yorgundum açıkçası ,  e yaşta 40 a dayandı yani . eskisi gibi değiliz artık  ..     yavaş yavaş duraklama dönemine giriyoruz sayılır . şu src sınavıda bayağı bi strese soktu beni , gerdi resmen .  çok şükür onuda atlattık . .  hayırlısı olsun adem be . gönüller bir olsun . .  ördeğe gideriz inşallah . .
canın saolsu n abi. az önce misafirim vardı salıpzarı yeni kaymakamı geldi burda idi hem foto çekindi hem tanıştık. harika bir insan . hayırlı olsun sizin için. vala genç çok iyi birine benziyor. konuşmasından tavrından belli
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Emrah GİRGİN

• Müdavim Üyemiz
  • Emrah GİRGİN
« Yanıtla #5 : 30 Eylül 2013, 11:06:42 »
adem abi bende ördekleri bekliyorum önerdiğin içliği aldım saz desenli olanı.geçende   tulumu aldım.alınacak başka bişey kaldımı acaba :)

jpg image hosting
Emrah Girgin
DENİZLİ-ÇİVRİL
...İnanmak yağmur duasına giderken şemsiyeyi yanına almaktır...

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #6 : 30 Eylül 2013, 11:50:29 »
adem abi bende ördekleri bekliyorum önerdiğin içliği aldım saz desenli olanı.geçende   tulumu aldım.alınacak başka bişey kaldımı acaba :)
emrahhh emrahhh bana tulum demeee :))) bi abim harika ötesi bi tulum yolladı bana yemin ederim gerçketen harika ötesi ama yaka nosu çok büyük geldi . geri gönderem şansımız da yok çok üzüldüm ama bakalaım ne yapacaz. ben 43 tulum numaram bu tulum 46 no geliyor giyilme şansı hiç yok göl içinde.... kardeşim içlik harikam çok çok işini görecek rahatlık var.  ben çok memnunum vala açılma sökülme gibi olaylar olsa bile hemen tamir yapıyorlar çok güzel bir davranış firmanın yaptırğı . senin kini merak ettim saz desenlisini görmedim ben daha
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #7 : 30 Eylül 2013, 11:53:23 »
kardeşim  güzel bi saz desen mont al. şapkası yok ise saz desen bere kar maskesi güzel bir saz desen rahat tetik basacak eldiven. güzel kaliteli ördek düdükleri kaliteli mühreler. sonra gel keyfim gell.. milleti deli ediyorum dükkanda hergün esnafı çekiyorum dükkanda düdükler dükkanda hergün belli zamanda çalıyorum hemen avcı esnaf geliyor çalma şunu zaten zor durıuyoruz diye :))) sanki köpeğimi çaığırıyoru heposi hemen geliyor  dükkana :)) millet özlemiş vala avcılığı ama gününü uzatmışlar kasım ayına atmışlar bakalım ne olacak. inşallah açılışı uzun ututp kapanışı erken çekmezler
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Emrah GİRGİN

• Müdavim Üyemiz
  • Emrah GİRGİN
« Yanıtla #8 : 01 Ekim 2013, 12:54:24 »
dükkan ne var abi

jpg image hosting
Emrah Girgin
DENİZLİ-ÇİVRİL

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #9 : 01 Ekim 2013, 12:58:13 »
dükkan ne var abi
emrah kardeş fotoğraf stüdyomuz var.  yıllarca  amatör ve profosyonel futbol oynadıktan sonra baba mesleğine devam ediyorum işte şükrolsun allahıma .
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Emrah GİRGİN

• Müdavim Üyemiz
  • Emrah GİRGİN
« Yanıtla #10 : 01 Ekim 2013, 17:07:05 »
emrah kardeş fotoğraf stüdyomuz var.  yıllarca  amatör ve profosyonel futbol oynadıktan sonra baba mesleğine devam ediyorum işte şükrolsun allahıma .
hayırlısı abi.hayırlı işler.gözlükle ilgili sorun olursa yardımcı olurum abi.

jpg image hosting
Emrah Girgin
DENİZLİ-ÇİVRİL

Çevrimdışı Fatih KARAKOÇ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #11 : 01 Ekim 2013, 18:41:38 »
adem bey sizin oralardan kalkan bıldırcın kayseriye nezaman ugrar.
  • Ata mp bore poze
  • Beratta 1200 gs
  • Belçika çifte 16 call

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #12 : 02 Ekim 2013, 07:51:51 »
hayırlısı abi.hayırlı işler.gözlükle ilgili sorun olursa yardımcı olurum abi.
saol kardeşim gözlük işiylemi uğraşıyoruz??
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #13 : 02 Ekim 2013, 07:53:21 »
adem bey sizin oralardan kalkan bıldırcın kayseriye nezaman ugrar.
dostum bilememmki ama hayvan yok ise temizlenmiş göndereyim canın çekti ise yersin afiyetle. aras kargo 1 günde getirir:). yokmudur kayseri bölgesi bıldrıxcın
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Emrah GİRGİN

• Müdavim Üyemiz
  • Emrah GİRGİN
« Yanıtla #14 : 02 Ekim 2013, 19:44:02 »
saol kardeşim gözlük işiylemi uğraşıyoruz??
aynen abi

jpg image hosting
Emrah Girgin
DENİZLİ-ÇİVRİL

Çevrimdışı Şenay YILDIZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #15 : 02 Ekim 2013, 23:12:54 »
Curnatada avlanamamışsınız kısmet rastgele...
  • huğlu kop g601 yoto 71 namlu
  • huğlu kop 104 A 76 mamlu
  • Sarsılmaz Leopard y oto 71 namlu
istanbul  Çatalca 1971                                                                         5354139014l

Çevrimdışı Burak TANRIKULU

• AvlakForum Üye
  • *
  • Ördek Avcısı
    • https://www.facebook.com/groups/266505830034073/?fref=ts
« Yanıtla #16 : 02 Ekim 2013, 23:40:59 »
Adem Abi Bu Akşam Çok Yağmur Var Yarın Sabah Bişe Olurmu ?
Burak TANRIKULU
1990 SAMSUN Ördek Avcısı

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #17 : 03 Ekim 2013, 08:45:07 »
Adem Abi Bu Akşam Çok Yağmur Var Yarın Sabah Bişe Olurmu ?
kardeşim olur ama çok aşırı yağıyor vala. bu sabah ava ç.ıkacaktım süperde bılrdın vardır ama köpeklere yazık. aşırı yağmurlu havada köpeklerimi ava çıkarmam. onlarıda düşünürüm zevk bi yere kadar eziyet olduktan sonra zevkten çıkıyor çünkü. hasta olmalarını istemem.
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Ahmet KARA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #18 : 03 Ekim 2013, 17:01:20 »
Adem bey hangi içlikten almak lazım.Firma neymiş merak ettim.Yavaş yavaş ördek zamanı yaklaşıyor.Hadi hayırlısı :))
1979 SAMSUN

• AvlakForum Üye
  • *
  • Ördek Avcısı
« Yanıtla #19 : 03 Ekim 2013, 17:05:37 »
kardeşim olur ama çok aşırı yağıyor vala. bu sabah ava ç.ıkacaktım süperde bılrdın vardır ama köpeklere yazık. aşırı yağmurlu havada köpeklerimi ava çıkarmam. onlarıda düşünürüm zevk bi yere kadar eziyet olduktan sonra zevkten çıkıyor çünkü. hasta olmalarını istemem.

Abı Bende Kaçıcaktım sabah  Çarşambaya Ama  Dediğin Gibi Çok yağmur Vardı. İyi Yapmışsın Abi Sen Köpekleri Gerçekten Düşünüyosun :))))
Burak TANRIKULU
1990 SAMSUN Ördek Avcısı

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #20 : 03 Ekim 2013, 17:21:47 »
Adem bey hangi içlikten almak lazım.Firma neymiş merak ettim.Yavaş yavaş ördek zamanı yaklaşıyor.Hadi hayırlısı :))
ayağın kaç numara kardeş senin bende süper ötesi bir tulum var amerikadan geldi ama bana büyük 45 numara. satacam onu . çok üzülerek yemin ederim cabelas halt etmiş yanında o kadar kaliteli tulum.
 içlik olarak da benim tavsiyem budur.
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #21 : 03 Ekim 2013, 17:33:32 »
Abı Bende Kaçıcaktım sabah  Çarşambaya Ama  Dediğin Gibi Çok yağmur Vardı. İyi Yapmışsın Abi Sen Köpekleri Gerçekten Düşünüyosun :))))
burak kardeşim varmı köpeğin nasıl yapıyorsun bıldırcın avını.bıldrıcın vardır illaki ama dedimya hiç durmuyor yağmur. bakalım yarın sabah gidesim var yine ama dediğim gibi yağmur aşırı yağarsa çıkmam . köpekler hırstan anlamıyor ama biz sahipleri olarak onlarıda düşünmemiz lazım. köpeklerim benim herşeyim eğer köpeğim olmasın ne bıldrcın ne çulluk avı yaparım. sadece ördek yaparım köpek lazım olamdığı için ki 14 sene baktığım köpeğim hastalnadı öldü avdan soğudum ava gitmedim sadece ördek avına devam ettim ama şimdi eski hevesim olmasada bıldrıcın çulluk yaparım. köpeklerim çok seviyorum . emin ol ava tek gidiyorum yanında insan ister arkadaş olsun ama bana onlar yetiyor kafamıza göre av yapıyoruz. stres yok tasa yok allahıma şükürler olsun. gel bi gün hafta sonu gideriz ava .
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Emrah GİRGİN

• Müdavim Üyemiz
  • Emrah GİRGİN
« Yanıtla #22 : 03 Ekim 2013, 18:43:00 »
abi ne kadar diyorsun cabellasa

jpg image hosting
Emrah Girgin
DENİZLİ-ÇİVRİL

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #23 : 03 Ekim 2013, 18:50:24 »
abi ne kadar diyorsun cabellasa
kardeşim cabelas değil siteye koydum satılıkilanına ama yemin ederim içim acıyarak satacam. çünkü bizim sülalede 45 numara ayağı olan yok. ben 43 giyiyorum tulum 45.   bu kadar kaliteli bir ürün olama adamlar yapmış. gogo delmes diken batma bir tulum.
 ancak bıcak ile kesersez ancak zarar görecek bişey. ama işte abim amerikan gönderdi saolsun ayak nosu büyük ördek avcısı bir arkadaş alsın kullansın dua eder bana e gönderen abime. 
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

• AvlakForum Üye
  • *
  • Ördek Avcısı
« Yanıtla #24 : 03 Ekim 2013, 20:05:57 »
burak kardeşim varmı köpeğin nasıl yapıyorsun bıldırcın avını.bıldrıcın vardır illaki ama dedimya hiç durmuyor yağmur. bakalım yarın sabah gidesim var yine ama dediğim gibi yağmur aşırı yağarsa çıkmam . köpekler hırstan anlamıyor ama biz sahipleri olarak onlarıda düşünmemiz lazım. köpeklerim benim herşeyim eğer köpeğim olmasın ne bıldrcın ne çulluk avı yaparım. sadece ördek yaparım köpek lazım olamdığı için ki 14 sene baktığım köpeğim hastalnadı öldü avdan soğudum ava gitmedim sadece ördek avına devam ettim ama şimdi eski hevesim olmasada bıldrıcın çulluk yaparım. köpeklerim çok seviyorum . emin ol ava tek gidiyorum yanında insan ister arkadaş olsun ama bana onlar yetiyor kafamıza göre av yapıyoruz. stres yok tasa yok allahıma şükürler olsun. gel bi gün hafta sonu gideriz ava .

Abi Senle Konustuk Zaten Anlattın Başından Geçenlerı. Bılıyorum ama bu Sene Kardesın Olcak O stresı Hıc Bır Zaman Yaşamıcaz Ya Fırsat bulup Gelemıyorum Oraya Oturasım Sohbet Edesım Cok Var. Ama Oyle Gozukuyo Kı Bayram'a Kadar Kıpırdıyamıcam  Ördek De Eksıklerım Var Yanına Gelıp Bunları Soylemme Lazım.  Bır Kac Sey gosterıp Bılgı Almam Lazım Muhre Felan Hazırladım Bn  8 Adet Var Yetmez Bıze Dersen bı o kadar Daha alırm kasıma Kadar.  Bıldırcına Tekkekoye Gıdıyorum Bızım Koy oldugu ICın Ordakı Komsuda Sarı Kafa Var Onunla Bıldırcına Gıdıyorum 2 kere gıdebıldım zaten suana  Kadar.
Burak TANRIKULU
1990 SAMSUN Ördek Avcısı