Gönderen Konu: BÖYLESİ GÜZEL AZ OLSUN ÖZ OLSUN BILDIRCIN  (Okunma sayısı 2928 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
BÖYLESİ GÜZEL AZ OLSUN ÖZ OLSUN BILDIRCIN
« : 28 Eylül 2013, 14:07:40 »
 sabah heryer avcı vardır düşüncesi ile yola çıktım ama hiç avcı görmedim desem yeridir. güzel bir gün oldu benim adıma çok güzel fermalar harika aportlar köpeklerin 2 si birden harika işler çıkarması beni cezbetti diyebilirim. her defasında güzel bi kamera ile  gidecem ava diyorum ama hep unutuyorum son son geri dönerken aklıma geldi  foto çekmek son arabay binerken küçük oğlumun ferması ve günlük vurduklarım . aşırı av yok ama her zaman söylüyorum hep böyle olsun az olsun arayayım avı . her 10 dakika da bir çıksın bana yeter çok av olunca köpekler istediğim gibi av yapmıyor . heryerden bıldırcın fırlıyor.
 herkeze bol şans  güzel avlar diliyorum
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Halil KARADENİZ

• Free Üye
  • *
Ynt: BÖYLESİ GÜZEL AZ OLSUN ÖZ OLSUN BILDIRCIN
« Yanıtla #1 : 28 Eylül 2013, 14:41:22 »
maşallah adem rastgele
Halil KARADENİZ 1982-ORDU

resim

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 28 Eylül 2013, 14:49:41 »
maşallah adem rastgele
eyvallah halil kardeşim teşekkür ederim
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 28 Eylül 2013, 14:54:04 »
eyvallah halil kardeşim teşekkür ederim
halil kardeş ya sen deniz avcısısın nedir durum . vala  4 gözle lüfer çinekop sarıkanat bekliyorum. kenardan olta ile bayılıyorum avın agecen sene başladım bu ava ama vala gecen seneden beri bu ayı bekliyorum. nedir durum varmı . sen çıkıyorsun denize senden hbr bekliyoruz. bu avın en güzel yanı işime engel olmuyor gece sabah kadar otuyorum deniz kenarında balık tutuyorum sabah dükkanımı açıyorum. gelsede şu hayvanalr kenarlara gitsek :) mutlaka hbr et çıkmaya başlayınca .
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Halil KARADENİZ

• Free Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 29 Eylül 2013, 13:40:22 »
halil kardeş ya sen deniz avcısısın nedir durum . vala  4 gözle lüfer çinekop sarıkanat bekliyorum. kenardan olta ile bayılıyorum avın agecen sene başladım bu ava ama vala gecen seneden beri bu ayı bekliyorum. nedir durum varmı . sen çıkıyorsun denize senden hbr bekliyoruz. bu avın en güzel yanı işime engel olmuyor gece sabah kadar otuyorum deniz kenarında balık tutuyorum sabah dükkanımı açıyorum. gelsede şu hayvanalr kenarlara gitsek :) mutlaka hbr et çıkmaya başlayınca .
Durum çok kötü bu yıl geçen yıl yakaladığım balıklardan eser yok şimdilik hava şartları çokda iyi değil geçen seneye göre
Halil KARADENİZ 1982-ORDU

resim

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #5 : 29 Eylül 2013, 14:02:12 »
Durum çok kötü bu yıl geçen yıl yakaladığım balıklardan eser yok şimdilik hava şartları çokda iyi değil geçen seneye göre
evet kardeş takip ediyorum dalgalı sürekli deniz. arkadaşarım gidiyor gündüzleri ama iş im dolayısı le takılamıyorum onlar ile  hayırlısı bakalım bol şans sanada
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82