Gönderen Konu: Antalya da yeni av bayii  (Okunma sayısı 1548 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Murat ÇELİKBAŞ

• AvlakForum Üye
  • *
  • Aldigi tesekkür sayisi: 153
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Antalya da yeni av bayii
« : 22 Temmuz 2017, 22:25:44 »
Değerli forumdaşlar. bir süredir değişik konu başlıkları altında Antalya da av bayisi açma fikrimi zaman zaman paylaşmıştım.

Şimdi bir dükkan görüşmesi içindeyim.Daha net birşey yok ama ;

- içinde bulunduğumuz ekonumik sıkıntılar çerçevesinde ( ilave Antalya turizm şehri biliyorsunuz, ticaret turizmle ya canlamıyor yada sıkıntıda oluyor)

- Ohal kapsamında fişek tedarik ve internet üzerinden de satış sıkıntıları

- Av işinin gün geçtikçe daha pahalı hale gelmesi ve insanların gelir düzeyinin düşmesi

Çerçevesinde Av Bayii açma fikrime ne dersiniz ? ( dükkanın yeri Antalya lılar bilir Yeşilbahçe-Muratpaşa da )
Murat ÇELİKBAŞ
1970 ANTALYA

Bu mesaja tesekkür eden üyeler: Yaşar KÖKÇEN

Çevrimdışı Veli TOKCAN

• Müdavim Üyemiz
  • Aldigi tesekkür sayisi: 383
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Antalya da yeni av bayii
« Yanıtla #1 : 22 Temmuz 2017, 22:48:21 »
murat by..avlak com avcı arkadaslara uygun fiaat cok iş yapardın ama kargo ile FİŞEK yollama işi komple yasaklanacaksa sakın girme derim.BULUNDUĞUN İLE balık malzemeleri satıs yapma olanagın varsa olur.yoksa çok zarar edersin
« Son Düzenleme: 22 Temmuz 2017, 22:49:33 Gönderen: Veli TOKCAN »
1962....BURDUR AVC. KULB                BURDUR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 22 Temmuz 2017, 22:49:31 »
Ha bu arada

- AVBİS açmazı
- Daralan AVLAK lar.

Her geçen gün bu nedenlerle Antalya'da avı ve tüfeği raf a kaldıranlar çoğalıyor gibime geliyor.

Ancak tüm bunlara rağmende mevcut Bayiler işlere devam ediyor zarar etseler, kimse açık tutmaz.

Murat ÇELİKBAŞ
1970 ANTALYA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 22 Temmuz 2017, 22:52:50 »
Veli üstad, balık malzemeleri içinde olabilir; doğru diyorsun. değerlendrilebilir.

Dükkan işi olursa fotoları atarım görüşleriniz için.Balık av malzemeleri,doğa ve kamp malzemeleri ile başlanır, OHAL kalkarsa tüfek fişek işine girilir.
Murat ÇELİKBAŞ
1970 ANTALYA

Çevrimdışı İbrahim TUTKUN

• AvlakForum Üye
  • *
  • Aldigi tesekkür sayisi: 580
  • Dare in Brocca
« Yanıtla #4 : 22 Temmuz 2017, 22:58:23 »
Veli Bey'in dediği gibi kargoyla fişek yollama sıkıntısı olmasa çok iyi olurdu. Halimizden anlayan av bayisi bulmak zor. Avlakforum üyeleri olarak desteklerdik sizi :)
Yine de aklınıza yattıysa bismillah ya nasip deyip açın dükkanınızı. Fişek dışında internet üzerinden satılabilecek malzeme çok. İnternet demişken internet üzerinden satış yapmayı düşünüyorsanız sağlam bir sistem oturtmanız naçizane tavsiyem. 
  • Beretta 686 Silver Pigeon I O/U
1988 Bornova/İzmir / İkamet: Bartın
A rh (-)

How can you turn back when you know in your heart that there is no real turning back?

Çevrimdışı Veli TOKCAN

• Müdavim Üyemiz
  • Aldigi tesekkür sayisi: 383
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #5 : 22 Temmuz 2017, 23:14:28 »
Veli üstad, balık malzemeleri içinde olabilir; doğru diyorsun. değerlendrilebilir.

Dükkan işi olursa fotoları atarım görüşleriniz için.Balık av malzemeleri,doğa ve kamp malzemeleri ile başlanır, OHAL kalkarsa tüfek fişek işine girilir.
OHAL kalkınca fişek ,tüfek işi kargo ile yollama baslarsa avlak com  avcıları olarak seni destekleriz vede çok satıs yapacağınızdan emin olun.ama  ah İŞTE o OHAL  nezamanda kalkacağı mechul.bu işte esas para kazandıran kara ve balık av malzemeleri
1962....BURDUR AVC. KULB                BURDUR

Çevrimdışı Okan IŞIK

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • Aldigi tesekkür sayisi: 27
  • AVCI
« Yanıtla #6 : 22 Temmuz 2017, 23:36:23 »
Çok güzel olur yazılarınızı takip ediyorum . Sizin kadar olmasada bende esnaflardan bazen dilim yanıyor . Ohal den dolayı fişek gönderememe işini geçin dert etmeyin . Anlaşın bir firma ile en son internetten aldığım fişeklerin faturası 20 calibre tapası diye kesilmiş oh mis gibi geldi fişeklerim :D Her türlü halledersiniz .Bu arada murat bey bps almıştım 26 tl den 34 gram 7 numara vardı sadece aldığım yerde ellerinde . 10 tl kargo ödedim . Aldığım başka fişeklerde var . Sadece 2 kutu bps parası kargosunu ödedi geri aldığım fişeklerin karı cebime kaldı . 30 tl den satılıyor bps :D :D :D :D
  • Ata neo 12
  • Vursan 92 a
  • İngiliz Setter Dişi
1985 / TERME

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #7 : 23 Temmuz 2017, 16:23:33 »
Teşekkürler destek için dükkan işi bu hafta kesinleşirse bayi konusunda ciddiyim.

12 daireli apartmanda dükkan. Apartmandakilerden biri arıza çıkartıp, apt.yönetim kurulu karar alırsa av bayisi istemiyoruz patlayıcı madde var diye karar alırlarsa açamıyoruz diye duydum aslı varmı ?
Murat ÇELİKBAŞ
1970 ANTALYA

Çevrimdışı Yaşar KÖKÇEN

• AvlakForum Üye
  • *
  • Aldigi tesekkür sayisi: 226
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #8 : 24 Temmuz 2017, 01:37:29 »
Murat Bey, web sitesi üzerinden satış yapar; n11, gittigidiyor gibi platformlarda dükkan açar, kamp malzemesi ve havalı silah malzemesi de satarsanız iş yapabileceğinizi düşünüyorum. Bu noktada Yeşilbahçe gibi bir semtte aylık kira gideriniz önemli, giderlere göre günlük cironuzun ne olması gerektiği ortaya çıkacaktır. Web satışı olmadan dürüst bir esnafın ayakta kalması zor gibi geliyor bana. Kendiniz web sitesi kurmadan n11, gittigidiyor gibi platformlarla internetten ne kadar kazanabileceğinizi deneyebilirsiniz. Kendi web sitenizi kurmak için ideasoftun paketlerine bir bakın.
« Son Düzenleme: 24 Temmuz 2017, 01:39:08 Gönderen: Yaşar KÖKÇEN »
1980-Antalya

Çevrimdışı Yaşar KÖKÇEN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #9 : 24 Temmuz 2017, 01:49:59 »
Havalı silah ve malzemlerinde de iyi kazanç imkanı var, kargoyla gönderme sorunu yok. Bu arada havalı tüfek-avcılık forumlarına üye olup kendinizi de tanıtmanız lazım, bu da bilgisayar karşışında ciddi zaman ve emek demek.
« Son Düzenleme: 24 Temmuz 2017, 01:56:32 Gönderen: Yaşar KÖKÇEN »
1980-Antalya

Çevrimdışı Eray AKSOY

• AvlakForum Üye
  • *
  • Aldigi tesekkür sayisi: 1
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
« Yanıtla #10 : 14 Kasım 2017, 22:13:53 »
Bayi işi ne oldu acaba ?
  • Husan Arms 12 cal. Metal Force HMF1201
Bireysel Silahlanması Olmayan Devletler Başkalarının Boyunduruğu Altında Yaşamaya Mecburdurlar

Çevrimdışı Yaşar KÖKÇEN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #11 : 14 Kasım 2017, 22:46:00 »
Ben de merak ediyorum.
1980-Antalya

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #12 : 27 Kasım 2017, 15:16:19 »
uygun fiyatlı dükkan arayışım devam ediyor maalesef.
Murat ÇELİKBAŞ
1970 ANTALYA