Gönderen Konu: MAĞDUR ETTİĞİMİZ MÜŞTERİLERİMİZDEN ÖZÜR DİLİYORUZ VE GEREĞİNİ YAPACAĞIMIZA SÖZ VERİYORUZ  (Okunma sayısı 1648 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İsmail PALA

• Free Üye
  • *
  • Aldigi tesekkür sayisi: 7
    • www.seherav.com
TÜM ARKADAŞLARDAN ÖZÜR DİLİYORUM
bundan sonra ben ve çalışanlarımız daha dikkali olmaya elimizden gelen gayreti göstereceğiz geçtiğimiz dönemlerde dolar ve euro kuru nedeni ile ithalatcılar ve üretiçiler kur artışı nedeni ile fiyatları üst üst e deniştirdiler bu neden le SİTE günçelle sorunu yaşadık KUSURA BAKMAYIN
burada bizden alınan veya alınmayan bi ürün ile sıkıntısı olan arkadaşlar LÜTFEN benimle irtibata geçsin 0533 482 6280 ismail pala ne gerekirse elimden geleni yapaçağım SAYGILARIMLA SEHER AV
Seher Av Bayii / İsmail PALA Manisa Kırkağaç

Çevrimdışı İbrahim AYSU

• yönetici
  • Aldigi tesekkür sayisi: 10103
Arkadaşlar, asıl önemli olanın, avcının mağdur edilmemesi ve avcının mağduriyetinin giderilmesi olmasından dolayı, ilgili bayii ve temsilcisi İsmail Bey'e verdiği yazılı taahhütten dolayı teşekkür ederiz. Mağduriyetlerin bazılarının  giderilmesi artık mümkün olmasa da, giderilebilecek olanlar için ne gerekiyorsa yapılacağı ve bundan sonrası için de yazılı söz verilmesini iyi niyet olarak kabul ediyoruz ve ilgili şikayet konusunu bu iyi niyete binaen kaldırıyoruz.
  • Merkel Custom Made Sidelock Ejector SxS
  • Blaser F3 Game Competition O/U
  • Pieper Bayard Belgium SxS
  • Browning Maxus Carbon Fiber SemiAuto
1978 - Istanbul

Çevrimiçi Kemal KAYAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • Aldigi tesekkür sayisi: 133
  • SETTER
İsmail Bey, herkesle olduğu gibi benimle de irtibata geçip gerekli açıklamayı yaptı. Bu bir erdemdir ve bu davranışı için kendisine bende teşekkür ediyorum...
Forumların varoluş amacı da bu zaten... Forum kelime anlamıyla "tartışma yeri"dir. Bu nokta da tüketici de hakkını kullanıp sorununu bildirmiş, daha önemlisi de karşı taraf en ufak bir polemik yaratmadan "müşteri her zaman haklıdır" anlayışıyla gelişmelere hassasiyetle ve doğru şekilde yaklaşmıştır. 
  • Rizzini L.L. Bean New Englander O/U
  • Beretta A400 Xplor Unico Semi Auto
  • Breda Ermes Nickel Semi Auto
  • Fabarm Imperator Pump Action
  • Haniç SxS, MKE SxS, Sarsılmaz Sar 9 (9x19mm)
  • English Setter (Radentis, Rijani's)

Balıkesir/Erdek 1981

Çevrimdışı Burak TANRIKULU

• AvlakForum Üye
  • *
  • Aldigi tesekkür sayisi: 80
  • Ördek Avcısı
    • https://www.facebook.com/groups/266505830034073/?fref=ts
Belkide  bi cogundan  ismail beyin haberi bile  yol personel alimi yaparken gercekten istekli insalari ve gercekten ihtiyac sahiplerini alindiginda   bu problem  ortadan kalkar  unutmayalim ki bir  is sahibini göğe çıkartıcak olanda  personelidir( eleman , yada  calisan  işci degil personel) yerin dibine sokacak olanda. Henuz hic alisveris yapmamama ragmen bu yazisindan  dolayi ihtiyaclsrimi burdan  karsilicam  iyi calismalar dilerim

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Burak TANRIKULU
1990 SAMSUN Ördek Avcısı

Bu mesaja tesekkür eden üyeler: Gökmen TAŞAR

Çevrimdışı Hakan ÖZDEN

• AvlakForum Üye
  • *
  • Aldigi tesekkür sayisi: 338
Bravo. Seher Av' dan medeni bir cevap alınmış. Avcılar olarak kamu oyu yaratmanın gücünü görmüş olduk. Bu vesile ile forumu güncel tuttukları ve böyle bir kamu oyu oluşmasını sağladıkları için forum yöneticilerine de teşekkür ederim.
  • Epagneul Breton
Be cool, stay cool, then shot.
Hakan Özden 1964 ANKARA

Çevrimdışı Recep BALKİ

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • Aldigi tesekkür sayisi: 67
işte bu formun güzelliği tartışacağız bileceğiz haberdar olacağız yaşanmış mağduriyetler bize ders olacak.İsmail Pala (seher av ) bu gün benide aradı yaşanmış sorunlardan dolayı özür diledi erdemlik yaparak kendisini kutluyorum gerçekten bu işleri organize etmek zordur hele ki şu piyasada her gün tüfeğe fişeğe gelen zanların fiyat güncelmelerinin yapılması.ALLAH yardımcımız olsun işimiz zor..alan olarak ta satan olarak ta.
  • BROWNİNG ULTRA XT
  • RİZZİNİ PREMİER
  • BREDA XANTHOS
1974-ÇAN-ÇANAKKALE

Çevrimdışı Doğan ATEŞ

• AvlakForum Üye
  • *
  • Aldigi tesekkür sayisi: 391
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
Bir iki defa fikir danışmak ve fiyat için kendisi ile görüşmüştüm şahsen tanımam ama böyle  medenice sergilenen bir hareketi kutlamak lazım ,fakat bundan sonra yine yaşanmaması için İsmail Beyin çok titiz olması gerekir ki yinelendiği takdirde tamiri mümkün olmayan durumlar oluşabilir.Hassasiyetiniz için Tebrik ederim İsmail Bey.
  • beretta 686 silver pigeon 1
1977 İstanbul

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • Aldigi tesekkür sayisi: 782
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
İsmail Pala yi uzun zamandır tanırım.
Kendisini konudan ben haberdar etmiştim.
Gereğini yapmış. Sevindim.
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi

28.02.1969 EŞME/UŞAK

Bu mesaja tesekkür eden üyeler: İbrahim AYSU, Suat ÇALIŞKAN, Emre HİKMETOĞLU

Çevrimdışı Zülküf ÖZDUMAN

• Müdavim Üyemiz
  • Aldigi tesekkür sayisi: 279
Konuyu açan kişi olduğum için, İsmail Bey bugün beni telefonla 2-3 defa aradı. İsteyerek veya istemeyerek yapılan yanlışlar sonucu ortaya çıkan durumdan gerçek anlamda rahatsızlık duyuğunu bire bir hissettirdi. Fakat bu gibi durumların tekrar yaşanmaması için kesin çözümünün internet sayfalarında otomasyona geçmeleri gerektiğini özellikle vurguladım. Bunu da en kısa sürede gerçekleştireceğini belirtti.
  Sorunun taraflar için yapıcı bir şekilde nihayet bulması, formumuzdaki paylaşım ve desteklerin "sağda solda dedikodu etmek" mahiyetinde olmadığını kanıtlamıştır. Konu ile ilgili zamanını , düşüncelerini esirgemeyen arkadaşlara,moderatörlerimize ve konuya erdemli bir şekilde yaklaşan Seher Av'ın sahibi İsmail Pala'ya teşekkür ederim.

• Robust 222
  • Benelli Super 90
  • W&S 912 K
  • Sarsılmaz Concorde
Zülküf ÖZDUMAN
1962/Diyarbakır

Bu mesaja tesekkür eden üyeler: İbrahim AYSU, Emre HİKMETOĞLU

Çevrimdışı Gökhan KAN

• Müdavim Üyemiz
  • Aldigi tesekkür sayisi: 204
Ismail bey benide bugun aradı kendisinle gayet medeni bir şekilde  konuştuk  O anlattı ben dinledim ben atlattım O dinledi ve nihayetin de olmasi gerektiği gibi oldu. Biz ona o bize lazim  malumunuz.... ve bu yaklaşımı sayesinde bir alış verişimiz oldu Remington 1187 aldım. Allah herkesin gönlüne göre versin. Selamlar.
« Son Düzenleme: 12 Mayıs 2017, 21:56:32 Gönderen: Gökhan KAN »
  • REMİNGTON 1187 SPECİAL PURPOSE.(71CM) 51CM FULLY RİFLED.
  • VURSAN 92-A (71-61CM)
  • AVSAN.S.POZE.(76-61) TRAP VE SKEET.
  • İNG.SETTER.
Gökhan KAN
1978-Sakarya-AKYAZI
DEL FABIOMASSIMO.
--------CİNA-----------

Çevrimdışı Emre HİKMETOĞLU

• AvlakForum Üye
  • *
  • Aldigi tesekkür sayisi: 127
  • AVCILIK AVCI SAYFASI

Avlakforum ailesinin bir bireyi olarak bir konunun nihayete kavuşturulmasını gerçekten takdir ediyorum.
Mağdur olan arkadaşların en kısa sürede mağduriyetlerinin giderilmesi gerektiğini düşünüyorum.
Bu zamana kadar yapılan hatalar için özür dileme erdemini gösteren İsmail Beye teşekkür ediyorum.
İstenildiğinde hataların telafi edilebileceğini ve hassasiyeti biraz daha arttırılabileceği konusunda güvence veren esnafı görmek biz tüketicilerin aradığı bir durum.
Verilen sözlerin sözde kalmaması temennisiyle...

1983-İZMİR - AYDIN

Bu mesaja tesekkür eden üyeler: Zülküf ÖZDUMAN

Çevrimdışı Fatih ÖZALANYALI

• Müdavim Üyemiz
  • Aldigi tesekkür sayisi: 89
  • Edincikli_Avcı
İsmail PALA yı şahsen tanırım doğru düzgün adamdır varsa bir yanlışlık düzeltir.
  • SARSILMAZ Magıc 61-71cm
  • Setter
Fatih ÖZALANYALI
1980 Edincik/BALIKESİR

Çevrimdışı Serhan DAYDAL

• AvlakForum Üye
  • *
  • Aldigi tesekkür sayisi: 32
  • HER ŞEY ARPACIĞIN UCUNDA !!!
Merhabalar,
İsmail beyi 3 yıldan beri tanıyorum ,taa izmirden kalkıp kırkaağaca dükkanına gidip alışveriş ediyorum,esnaf gibi esnaf bir abimizdir,kendisine teşekkür ederim,syg
Serhan DAYDAL
1974 izmir