Gönderen Konu: SARSILMAZ MAGİC  (Okunma sayısı 38062 defa)

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

koparan.1983.bk

• Ziyaretçi
Ynt: SARSILMAZ MAGİC
« Yanıtla #50 : 26 Haziran 2016, 22:53:24 »
S.a avcı dostlarım hayırlısıyla yeni av tüfeğim SARSILMAZ MAGİC imi aldım hemen grupman test atışlarımı yaptım 40 adım da tenekeye 63 adet isabet etti 55 adımda 37 adet ve 65 adımda 23 adet ama saçma dağılımına hayran kaldım ben yaklaşık 20 yıldır ördek avı yapıyorum ve 4 5 çeşit otomatik kullandım ama bu yeni tüfeğimden aldığım hazzı ve yüze oturmasını birde atışlardaki yıkıcılığı daha görmemiştim denizde ve kuru soğuklarda av yapan biri olarak nem oranının çok yüksek olduğu yerlerde av yapmak için ilk önce tüfeğiniz harbiden sağlam ve yıkıcı olması lazım yoksa ömrünüz yaralı kovalamakla geçer ben bu sorunları hiç yaşamadım çünkü her zaman iyi bir av tüfeğim olsun istedim mesela bundan önce büyük huğlu 2010 model LİNBERTA aldım haaa hala tüfeğim saat gibi ama bi değişiklik şart diye düşündüm ve SARSILMAZ MAGİC aldım sizede eğer yeni av tüfeği alayım derseniz sakın bü magic i kaçırmayın derim saygılar ...... Hepinize bol avlar

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Emre BAYAR

• AvlakForum Üye
  • *
  • Avcının, attığını Vuranı,Bulanı,Yiyeni makbuldur
« Yanıtla #51 : 26 Haziran 2016, 23:10:30 »
S.a avcı dostlarım hayırlısıyla yeni av tüfeğim SARSILMAZ MAGİC imi aldım hemen grupman test atışlarımı yaptım 40 adım da tenekeye 63 adet isabet etti 55 adımda 37 adet ve 65 adımda 23 adet ama saçma dağılımına hayran kaldım ben yaklaşık 20 yıldır ördek avı yapıyorum ve 4 5 çeşit otomatik kullandım ama bu yeni tüfeğimden aldığım hazzı ve yüze oturmasını birde atışlardaki yıkıcılığı daha görmemiştim denizde ve kuru soğuklarda av yapan biri olarak nem oranının çok yüksek olduğu yerlerde av yapmak için ilk önce tüfeğiniz harbiden sağlam ve yıkıcı olması lazım yoksa ömrünüz yaralı kovalamakla geçer ben bu sorunları hiç yaşamadım çünkü her zaman iyi bir av tüfeğim olsun istedim mesela bundan önce büyük huğlu 2010 model LİNBERTA aldım haaa hala tüfeğim saat gibi ama bi değişiklik şart diye düşündüm ve SARSILMAZ MAGİC aldım sizede eğer yeni av tüfeği alayım derseniz sakın bü magic i kaçırmayın derim saygılar ...... Hepinize bol avlar

Dün bende aldım, yarın kısmetse ruhsat işlemlerini yaptıracağım. İnşallah muvaffak oluruz.
  • Sarsılmaz Magic 71
  • Sarsılmaz Concorde 61
  • Pointer
1986-Tekirdağ/Çorlu
Rastgele !

Çevrimdışı Taner YENİGÜN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #52 : 29 Haziran 2016, 20:20:32 »
Arkadaşlar hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın inşallah. Saygılar
Taner YENİGÜN
1974 SİVAS

Çevrimdışı Selahattin CANLITEPE

• AvlakForum Üye
  • *
  • RASTGELE
« Yanıtla #53 : 27 Aralık 2016, 16:44:11 »

Merhabalar avcı dostlar;

ben de bu yaz bir sarsılmaz magic aldım ve üveyik avında süper atışlar yaptım ve çok memnundum ama iki hafta önce parlama ördek avı yaptım ve sıcaklık 3/10 derece arasındaydı. Bu avda 33 gr LAMBRO BROW, RC SİPE , 34 GR LABRO BLUE , 34 GR MIRAGE JK6 , 36 GR BP LONG RANGE ve 34 GR NOBEL SPORT kullandım. 33 gr fişek azdı yanımda genelde 34 gr kullandım fakat hiç memnun kalmadım. vurduğum kuşlar da hem yakın hem de yaralı kaldı. ördek avında hangi gr ve hangi fişeği ne mesafelerden kullanıyorsunuz? Kullanan arkadaşlardan yardımlarını beklerim. herkese bol avlar. Rastgelsin.
DİYYO 2014//DRAHTHAAR+POINTER//SÜPERPOZE + SARSILMAZ MAGIC

Çevrimdışı Osman KORU

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #54 : 27 Aralık 2016, 16:53:29 »
Hayırlı ugurlu olsun . Rastgele.
Karayel
23/12/1967
Stoeger M2000

Çevrimdışı Ersin ŞİMŞEK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #55 : 27 Aralık 2016, 17:11:26 »
Merhabalar avcı dostlar;

ben de bu yaz bir sarsılmaz magic aldım ve üveyik avında süper atışlar yaptım ve çok memnundum ama iki hafta önce parlama ördek avı yaptım ve sıcaklık 3/10 derece arasındaydı. Bu avda 33 gr LAMBRO BROW, RC SİPE , 34 GR LABRO BLUE , 34 GR MIRAGE JK6 , 36 GR BP LONG RANGE ve 34 GR NOBEL SPORT kullandım. 33 gr fişek azdı yanımda genelde 34 gr kullandım fakat hiç memnun kalmadım. vurduğum kuşlar da hem yakın hem de yaralı kaldı. ördek avında hangi gr ve hangi fişeği ne mesafelerden kullanıyorsunuz? Kullanan arkadaşlardan yardımlarını beklerim. herkese bol avlar. Rastgelsin.
Kardesim senin kullandigin fisekler eksi derecelerde kullanilmasi daha uygun olan fisekler bence sert gelmistir diye dusunuyorum ben ordek avi yapmadim ama bu dedigin sicakliklarda ve parlama avlarinda daha dusuk gr atarsan verim alabilirsin 30 32 gr 4-5-6 numaralar is gorur
  • dede yadigarı huğlu kop 16 cal tek kırma
  • akdaş 312 se 71 namlu
  • Girsan mc28 sa 9*19
  • Fabarm l4s grey hunter 71 namlu
1989 mersin (mut)
İstanbul

Çevrimdışı Emre BAYAR

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #56 : 27 Aralık 2016, 18:09:33 »
Yaw bu Magic yüksek gramı sevmiyo. 28g 9 no ile 30m uzaktaki mekeler cansız düşüyor. 36gr long range 35-45 m arası hayvanı delip geçiyor. Sanırım 30gr 0dereceye kadar, 32 gram 0 derece altı için uygun gibi. Saçma nosu da yüksek olmalı. Fişek tribi yüzünden dolum makinası aldıracak bu tüfek bana. Magicten de vaz geçemiyorum, duygusal bağ var aramızda :) çok naz yapıyo ama verecem ayarı sabırla testlere devam ediyorum.

Birde yazın üveyikte çok memnun kaldığınız şok ve fişek neydi?
  • Sarsılmaz Magic 71
  • Sarsılmaz Concorde 61
  • Pointer
1986-Tekirdağ/Çorlu
Rastgele !

Çevrimdışı Zekeriyya TEKiN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #57 : 27 Aralık 2016, 20:18:46 »
Yaw bu Magic yüksek gramı sevmiyo. 28g 9 no ile 30m uzaktaki mekeler cansız düşüyor. 36gr long range 35-45 m arası hayvanı delip geçiyor. Sanırım 30gr 0dereceye kadar, 32 gram 0 derece altı için uygun gibi. Saçma nosu da yüksek olmalı. Fişek tribi yüzünden dolum makinası aldıracak bu tüfek bana. Magicten de vaz geçemiyorum, duygusal bağ var aramızda :) çok naz yapıyo ama verecem ayarı sabırla testlere devam ediyorum.

Emre bey -5 ile -15 derecede 30 gram 32 gram 34 gram 5 ve 6 no ile keklik tavsan ve tahtalida deneme firsati buldum ama hep canli oldurmuyor. Onun icin magic mi tovbeler olsun
1980 kütahya

Çevrimiçi Özgür ATAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #58 : 27 Aralık 2016, 22:32:15 »
Emre bey -5 ile -15 derecede 30 gram 32 gram 34 gram 5 ve 6 no ile keklik tavsan ve tahtalida deneme firsati buldum ama hep canli oldurmuyor. Onun icin magic mi tovbeler olsun
hiç şaşırmadım :)
Özgür ATAŞ
1976 MANİSA  Retay masaı mara 66 namlu   , Retay Antalya ss 71-66 ve 61 namlu ,   huğlu ventus çulluk , Browning maxus
[img width=250 height=250]https://preview.ibb.co/bV45Bx/8_D94_F9_EF_84_BD_4407_8_FF6_1_FA05_

• AvlakForum Üye
  • *
  • RASTGELE
« Yanıtla #59 : 27 Aralık 2016, 22:37:13 »

Emre Bey yazın 28 gr meca ile süper av yaptım. Fermali avlarda pozemi birakamiyorum. Zaten magic almamdaki amaç da bek ve diğer büyük avlari biraz daha mesafeli atışlarla elde etmek fakat şu an hayal kırıklığı yaşıyorum. Umarım bu tufegin derdini çözen bulunur biz de seve seve kullanırız

Çevrimdışı M.Ali TÜRER

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #60 : 27 Aralık 2016, 22:49:00 »
Paternin düzgün olması için çok çaba harcadılar , ava göre doğru fişek bulunur illaki ama çok sabır ve deneme istiyor belliki .
  • Büyük Huğlu venüs
M.Ali TÜRER
1978 - ANTALYA / MUĞLA

Çevrimdışı Emre BAYAR

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #61 : 28 Aralık 2016, 06:58:22 »
Admin,

Sarsılmazdan yetkili birilerini sayfaya davet etsek nasıl olur? Rusya da orda burda test ettik diyolar. Hangi fişekle? hangi havada? hangi şokla? ne avında? Yaban da sarsılmazlar programındaki magic tanıtan beyefendiye ulaşamaz mısınız? Sonuçta bu sayfa Türkiye nin en iyi avcılık forum sitesi ise en iyilerin de, marka temsilcilerinde  burda olması gerektiğini düşünüyorum.
  • Sarsılmaz Magic 71
  • Sarsılmaz Concorde 61
  • Pointer
1986-Tekirdağ/Çorlu
Rastgele !

Çevrimdışı Hüseyin ÜNLÜ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
« Yanıtla #62 : 28 Aralık 2016, 19:39:01 »
Sarsılmaz magic kullanmış biri olarak ve ordek avı yaptım sürekli cok fişk denedim en dengeli perfprmansı rc s4 33 gr 5  6 no dan  denemenizi tavsiye ederim

1991 - Antalya/korkuteli/kızılcadag koyü

Çevrimdışı Sefa GÖKÇE

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #63 : 28 Aralık 2016, 19:51:12 »
1993 ANKARA

Çevrimdışı Emre BAYAR

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #64 : 28 Aralık 2016, 22:19:30 »
Sarsılmaz magic kullanmış biri olarak ve ordek avı yaptım sürekli cok fişk denedim en dengeli perfprmansı rc s4 33 gr 5  6 no dan  denemenizi tavsiye ederim

Hüseyin Bey,

RC S4 33g hangi şokla ne kadar mesafeden attın? Hava 0 ın altında miydi?
  • Sarsılmaz Magic 71
  • Sarsılmaz Concorde 61
  • Pointer
1986-Tekirdağ/Çorlu
Rastgele !

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #65 : 29 Aralık 2016, 12:22:19 »
Admin,

Sarsılmazdan yetkili birilerini sayfaya davet etsek nasıl olur? Rusya da orda burda test ettik diyolar. Hangi fişekle? hangi havada? hangi şokla? ne avında? Yaban da sarsılmazlar programındaki magic tanıtan beyefendiye ulaşamaz mısınız? Sonuçta bu sayfa Türkiye nin en iyi avcılık forum sitesi ise en iyilerin de, marka temsilcilerinde  burda olması gerektiğini düşünüyorum.

Ben fabrikadan kalite muduru Nevzat bey ile gorustum ve bana daha once ki ilk 2 defa gondermemde bir sorun olmadigini soylemisti ama 3. gonermemde sorunsuz dedikleri namluyu degistirmisler. ama sorun devam ediyor ve 4. kez ayni sorunlardan dolayi tufegi yine fabrikaya yolcu ettim. Bu arada Nevzat bey oldurmeme sorunu nedeniyle birkac tane daha oldugunu soyledi. Nevzat beye gore tufegin oldurmesini istemek ozel istek mis
1980 kütahya

The following users thanked this post: Hüseyin ÜSTÜN

Çevrimdışı Hüseyin ÜSTÜN

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #66 : 30 Aralık 2016, 11:18:17 »
Ben fabrikadan kalite muduru Nevzat bey ile gorustum ve bana daha once ki ilk 2 defa gondermemde bir sorun olmadigini soylemisti ama 3. gonermemde sorunsuz dedikleri namluyu degistirmisler. ama sorun devam ediyor ve 4. kez ayni sorunlardan dolayi tufegi yine fabrikaya yolcu ettim. Bu arada Nevzat bey oldurmeme sorunu nedeniyle birkac tane daha oldugunu soyledi. Nevzat beye gore tufegin oldurmesini istemek ozel istek mis

;D ;D ;D

Böyle bir cevap karşısında ne söylenebilir ki
  • Mertmak MX5 Combo 61cm Slug 71cm mobil şoklu
OSMANİYE / 1980

The following users thanked this post: Zekeriyya TEKiN, Selim UYGUN

Çevrimdışı Emrah AKDENİZ

• Müdavim Üyemiz
  • Hürgeneral ⭐️⭐️⭐️⭐️
« Yanıtla #67 : 30 Aralık 2016, 13:56:17 »
Özel istekle yakıcı öldürücü namlu yapıldığını ilk defa duydum  ;D Nasıl bir yöntemle üretiyorlar acaba  >:D
  • Akdaş Kuntor 312 SE
  • Huğlu 104A
  • Huğlu Renova
  • Huğlu 202B
  • Özkanlar FX12
Samsun / 1986

The following users thanked this post: Zekeriyya TEKiN

Çevrimdışı Taner YENİGÜN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #68 : 30 Aralık 2016, 15:33:17 »
zekeriya bey sizin tüfekle alakalı şikayetiniz neyidi? Saygılar
Taner YENİGÜN
1974 SİVAS

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #69 : 30 Aralık 2016, 15:41:42 »
zekeriya bey sizin tüfekle alakalı şikayetiniz neyidi? Saygılar

Taner bey fisek sikistirma ve oldurmeme sorunu nedeni ili ilgili sorunlardan dolayi fabrikaya gonderdim 2. gondermemde sikistirma sorunu cozuldu ama oldurmeme sorunu devam etmekte ve tufek suan 4.kez fabrikada
1980 kütahya

Çevrimdışı Erdal YAĞIZ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #70 : 30 Aralık 2016, 19:34:20 »

hic biseyden anlamayan adami kelite muduru yaparlarsa boyle cevap alinmasi normal... namludan ve uretimden birazcik anlasa idi boyle cevap vermezdi zaten... yazik dogrusu...

• walther target y.oto
1984 MANİSA

Çevrimdışı Emre BAYAR

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #71 : 30 Aralık 2016, 19:40:42 »

Nevzat Bey'i bi alabilsek foruma aslında belki problemleri daha iyi görür.  O bizden öğrenir bizde ondan. Tekrar görüşebilirseniz teklif eder misiniz?
  • Sarsılmaz Magic 71
  • Sarsılmaz Concorde 61
  • Pointer
1986-Tekirdağ/Çorlu
Rastgele !

Çevrimdışı İsmail CEYLAN 16

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #72 : 30 Aralık 2016, 22:59:39 »
Özel istekle yakıcı öldürücü namlu yapıldığını ilk defa duydum  ;D Nasıl bir yöntemle üretiyorlar acaba  >:D

Icine aci biber kaplamasi yapiyolar yada zehir suruyorlar mis :)
  • Akdas 712 elit superpoze 66cm
  • Huglu 103 c 71cm
  • Genc huglu cne203 66cm
  • Sarsilmaz concorde x 68 cm
İsmail CEYLAN
1988/BURSA

• AvlakForum Üye
  • *
  • RASTGELE
« Yanıtla #73 : 16 Ocak 2017, 12:12:32 »
Selamlar arkadaşlar,

Dün karatavuk avında deneme şansım oldu. Hava yağmur sonrası nem yüksek ve hava 13/14 derece idi. Yerlilerden memnun kalamadım. Fakat RC S4 7 no, B&P 32/34 7 nolar ile çok güzel verim aldım. O küçüklükte bir kuş için 7 no saçma ile fantezi atışları yaptım diyebilirim.
Kullananların denemesinde fayda var.

Çevrimdışı Özgür UYAR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #74 : 16 Ocak 2017, 19:44:23 »
Magici yazın kullandım çok verimli avlar yaptım hatta harika avlar yaptım 28 30 32 gr fişeklerle şov yaptı tabi sevmediği markalar oldu. Havalar soğuyunca tekrar denedim silah arkadaşımın bu arada beraberde ava gideriz ne bendeyken nede avda ondayken neredeyse yaralı av olmadı 32 gr rc ve zuberle avlar paket oluyor. üstelik 61 namlu akşam ördek bekinde yanımda 3 no şokla 32 zuberle havada söndürdü ördekleri. Acaba yanlış fişekmi tercih ediliyor.
Özgür UYAR
1984-Çanakkale/Ezine
Del Zagnis Setter (NEO)

The following users thanked this post: Ahmet ÖZTÜRK, Mehmet ALTINTABAK