Gönderen Konu: ADIYAMAN DA AV..  (Okunma sayısı 12201 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

abidinköse

• Ziyaretçi
Ynt: ADIYAMAN DA AV..
« Yanıtla #25 : 03 Ağustos 2014, 17:36:08 »
Arkadaşlar.bende yeni ava başlayan uçar avcısıyım.adıyamanlıyım.bizim oralarda kekliğe duyulan sevgi çok aşırıdır.kimse tüfekle vurmaz ateş ettiğini gören yada duyan gelir.kekliği sevende sevmiyende öldürülmesine karşıdır.her köylü kendi bölgesini kollar.bende gizli gizli avlanıyorum.fakat keklik harici de insanımız geyiklerle iç içe yaşar vakat vurmazlar.fakat misafir olarak hangi köye giderseniz gidin.keklik harici hangi av yapmak isterseniz.size bizzat yol gösterirler.inanın inanın kekliğe olan sevgileri için herşeyi yaparlar.bütün avcı arkadaşlara selam

Çevrimdışı Utku ÖZTEKİN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #26 : 18 Ağustos 2014, 19:53:48 »
   Merhabalar Sn Ahmet Dilek;
Forumda yazılanları okuduktan sonra Adıyaman'a gelir gelmez ilk sizinle tanışmak istiyorum. Kahta da görev yapacağım, uçar avcısıyım.

Saygılar..
Benelli Raffaello Deluxe..
 Franchi Affinity Wood..
 Akdaş Ak-212w..

Çevrimdışı İbrahım KILINC

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #27 : 22 Ekim 2014, 15:27:36 »
Adıyaman'a gelen hoş gelmiş.. bu anlatılanlar keklik salımından sonra gerçekleşiyor köylüde haklı 10 yıl önce keklik yoktu.
p.beretta 16 cal
p.beretta s55
ataneo 12
İbrahım KILINC
1991 ADIYAMAN

Çevrimdışı Ertan ARIN

« Yanıtla #28 : 22 Ekim 2014, 18:02:05 »
İzmir Karaburundayız,keklik var dediler(bir haltta yokmuş,kekliği kurutmuşlar),girdik meraya arabaları bıraktık,bir ev var bir vatandaş çıktı geldi doğu aksanlı konuşuyor,ne hoş geldiniz ne kimsiniz,dediki çekin gidin keklik yok vurdurmamda dedi,bizim arkadaşlar alttan aldıkça adam dikleniyor,sinirlendim dedim dayı sen nerelisin sana ne diyecek oldu,dedi Tuncelidenim,bak abim dedim biz Urladanız,biz pulumuzu ödüyoruz,terbiyesezliğimizde olmaz,sen işine bak bir gezelim zaten mera dar dedim,yok dedi izin vermiyorum deyince biraz ben kibarlığımı bozdum söylenmeye başladım baktım adam şu tarafta bir alay vardı demeye başladı,susmayacaksın yakacaksın birkaç can bak ne oluyor,kim ulan o köylü,sık ayaklarına valla ben dayananmam,kralı gelsin ha,herkes haddini bilecek
Ertan Arın
1968 Urla İZMİR

Çevrimdışı Oktay ERİŞCAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #29 : 21 Aralık 2014, 07:49:05 »
aynısını bizde yaşıyoruz ama bize yaklaşazlar yalanım yok gelenin agzına s.... rım her sefr oluyor biz rahatça avlanıyorum sıkan varsa gelsin bir kere köylü ava bırakmadı tartıştık avı yarı tam bitirdik pazartesi salı çarşamba köylü garajında bekledim köy münübüsüden inince ne için geldin dedim eve erzak almaya geldim diyince cevabım git dagda kekligin bokunu ye dedim sonrada iyice hırpaladım güzelce dayagını yedi geri gitti haftaya onların köyüne ava gittim kimse gelip karışmadı demekki bizde şehre sokmayacagız kavatları

Helal olsun bizede avlanamazsınız burası bizimdir ayağı yapıyorlardı sizinki gibi bir derste biz verdik şimdi ayın tek günleri onlar çift günleri biz gidiyoruz :)))
1996-Batman