Gönderen Konu: YILDIZ SPZ M  (Okunma sayısı 14889 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mustafa KESGİN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: YILDIZ SPZ M
« Yanıtla #25 : 26 Şubat 2013, 19:31:30 »

Arkadaşlar  yukarıdaki sorundan dolayı Yıldız'a ve Halil KARA  Bey'e göndermiş olduğum tüfeğim geldi .Sözkonusu arıza veya ahşaptaki şişme tamir yerine dipciğin YENİSİYLE DEĞİŞTİRİLMESİ   suretiyle temelden halledilmiş ve ayrıca istediğim bazı diğer işlemlerde hiç
 bir ücret talep edilmeden yapılmış . Hatta Halil Bey sağolsun arayıp kargoyu alıp almadığımı ve yapılan işlemden mennun kalıp kalmadığımıda sordu .çok memnun oldum .
            Kendilerine huzurunuzda tekrar teşekkür ediyorum.ve ellerine sağlık diyorum .Daha öncede söylediğim gibi  YILDIZ a  gözü kapalı güvenebilirsiniz hiç endişeniz olmasın.
1965
MUĞLA

Çevrimdışı Yusuf SAĞLAM

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #26 : 26 Şubat 2013, 19:55:04 »
 O0 O0 O0 bireysel dahi olsa , sahsınız adına  göstermiş olduğu ilgi ve alakadan  dolayı  , yıldız silah sanayini kutlarım .. bu , yıldız silah sanayiinin , müşteri memnuniyetine vermiş olduğu önemi gösterir ki , müşteri memnuniyeti , yeri geldiği zaman kar marjından daha önce gelmelidir ... kaybedilmiş bir müşteri , kaybedilmiş bir servettir  demiş birisi , ismi aklıma gelmedi , çok güzel bir söz ...  BOSCH  firmasınında o meşhur sözü herkesin malumudur ... tebrikler YIDIZ SİLAH .... O0 O0 O0
  • SKB 3000
  • Gardone bignotti çifte
  • büyük huğlu conkuest
  • irlanda setter
1974 samsun . .  104 a 71 o/u . . kral 76 O/U . . Android magnum 76  yarı otomatik  . .

resim gönder

Çevrimdışı Mustafa DEMİRTAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #27 : 26 Şubat 2013, 20:03:18 »
yıldız yapacagını yapmış....teşekkürü haketmiş....
1968/amasya-istanbul-sarıyer
Hâlıkın dururken mahlûka tapma,
Şeytana uyup da yolundan sapma.(Lâ Edri)

VEFAT ETMİŞTİR

Çevrimdışı Halil KARA

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #28 : 27 Şubat 2013, 17:17:30 »

Arkadaşlar  yukarıdaki sorundan dolayı Yıldız'a ve Halil KARA  Bey'e göndermiş olduğum tüfeğim geldi .Sözkonusu arıza veya ahşaptaki şişme tamir yerine dipciğin YENİSİYLE DEĞİŞTİRİLMESİ   suretiyle temelden halledilmiş ve ayrıca istediğim bazı diğer işlemlerde hiç
 bir ücret talep edilmeden yapılmış . Hatta Halil Bey sağolsun arayıp kargoyu alıp almadığımı ve yapılan işlemden mennun kalıp kalmadığımıda sordu .çok memnun oldum .
            Kendilerine huzurunuzda tekrar teşekkür ediyorum.ve ellerine sağlık diyorum .Daha öncede söylediğim gibi  YILDIZ a  gözü kapalı güvenebilirsiniz hiç endişeniz olmasın.

Mustafa bey, memnun kalmanıza sevindim. İnşallah tekrar aynı sıkıntıları yaşamazsınız ve keyifle güzel günlerde avlanırsınız.

Saygılarımla...
Halil KARA
1987 BURDUR
Yıldız Silah Paz.
www.yildizsilahpazarlama.com

Çevrimdışı Fazıl KIZILDAŞ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #29 : 18 Eylül 2013, 23:17:58 »
spz m aldım ama çok tepiyor gibi geldi bana 30 gram ile tepme şiddetli 34 gram ile hiç düşünemiyorum ...
1984 kütahya

Çevrimiçi Özgür ATAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #30 : 18 Eylül 2013, 23:38:48 »
spz m aldım ama çok tepiyor gibi geldi bana 30 gram ile tepme şiddetli 34 gram ile hiç düşünemiyorum ...
  fazıl bey siz birde wınchester unıversalı deneyin hafif tüfeklerin ve tepmeden şikayetci olanlar için biçilmiş kaftan
Özgür ATAŞ
1976 MANİSA  Retay masaı mara 66 namlu   , Retay Antalya ss 71-66 ve 61 namlu ,   huğlu ventus çulluk , Browning maxus
[img width=250 height=250]https://preview.ibb.co/bV45Bx/8_D94_F9_EF_84_BD_4407_8_FF6_1_FA05_

Çevrimdışı Mustafa KESGİN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #31 : 19 Eylül 2013, 23:28:38 »

Benim yıldızla 32 gram winchester keçe tapa  atıyorum,universal da attım ama dediğiniz kadar bir rahatsızlık hissetmedim ,daha önce huğlu 104 kullanıyordum tepmede arasında bir fark ben pek hissetmedim .Yani huğlu ile aynı ,en azından ben öyle hissettim,ben memnunum
1965
MUĞLA

Çevrimdışı Veli TOKCAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #32 : 19 Eylül 2013, 23:43:45 »
  az gevsek tutma var..yıldız 30 gr geçme 32gr soğuk eksi derecelerde kullan 34 gr adını bile anma çifte ve pozelerinde. otomatikse kullan 34 gr
1962....BURDUR AVC. KULB                BURDUR