Gönderen Konu: Yıldız Silah 12 cal. Yarı Otomatik Professional A71 Grupman Testi  (Okunma sayısı 15600 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Adem KARACAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
   ÖNCELİK BÜTÜN FORUM ÜYELERİNİ SAYGIYLA SELAMLIYORUM

BU FORUMDA KENDİLERİNDEN ÇOK ŞEY ÖĞRENDİĞİMİZ DEĞERLİ PİRLERİMİZDEN ÖZÜR DİLER AF  DİLER
 UZUN SÜRE SUSTUM AMA BİR ŞEYLER YAZMAK GEREKİYOR DİYE DÜŞÜNÜYORUM

ÖNCELİKLE ŞÖYLE BİR DURUM VAR ARAMIZDA HERKES( BEN DAHİL ) BAZI KİŞİLER HARİÇ HEPİMİZ KULLANDIĞIMIZ  SİLAHLARI YERE GÖĞE SIĞDIRAMIYORUZ .

LAKİN DURUM ÖYLE DEĞİL BENİM YAYLA EVİNDE BULUNDURDUĞUM İKİ TÜFEĞİM VAR 1.Sİ HUĞLU 202 B ÇİFTE
             2.Sİ YILDIZ A 71 YARI OTOMATİK BU TÜFEKLERİ YAYLAYA GİTTİĞİM ZAMAN FARKLI MUHİMMMATLARLA DENİYORUM YILDIZIN YERİ BAMBAŞKA GÖZLE GÖRÜLÜR FARKLAR VAR  HELE 1 NUMARA FULL ŞOK 36.5 M GİBİ MESAFEDE TENEKE, ŞİŞE , KAĞIT HEDEFLERE YAPTIĞIM ATIŞLARDA DUMAN ATTIRIYOR HALİL BEYİN KULLANDIĞI RC VE B&P FİŞEKLER ÇOK İYİ SONUÇLAR  VERİYOR.
             BİR TEST TE BEN PAYLAŞMAK İSTİYORUM AMA ZAMAN VE EMEK GEREKTİREN İYİ BİR KAMERA  ,MASA SANDELYE  KUM TORBALRI VS BU KADAR İMKANIM YOK BUNLARI BİR ARAYA GETİRİNCE NESNEL BİR TESTLE KARŞINIZA ÇIKACAM
               HERKESE RASTGELE
  • Huğlu 104 A 76 namlu 1/3
Adem KARACAN
1982 Cihanbeyli   LİMİT VİCDANDIR.  AVCI VİCDANSIZ OLAMAZ.

Çevrimdışı Ersen ÖLMEZ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Adem bey benim Yıldıza karşı bir tavrım yok daha öncede yazdım Türkiyenin önde gelen firmalarından bir tanesidir.Huğlu gibi,Ata gibi,hatsan gibi onun için ben firma ile ilgili konuşmadım ancak test videosu anormal dedim ve sadece 5 dakikanızı ayırın ve saçmaları sayın kağıttaki bu kadar basit...
1983 ANKARA

Çevrimdışı Hakan AKMAN

• Müdavim Üyemiz
Adem bey benim Yıldıza karşı bir tavrım yok daha öncede yazdım Türkiyenin önde gelen firmalarından bir tanesidir.Huğlu gibi,Ata gibi,hatsan gibi onun için ben firma ile ilgili konuşmadım ancak test videosu anormal dedim ve sadece 5 dakikanızı ayırın ve saçmaları sayın kağıttaki bu kadar basit...
ersin bey
bu firmamızın bu tür bir test sonuçları daha öncede olmuştu yadırgamamak lazım
reklamın iyisi kötüsü olmaz reklam reklamdır mantığı devam ediyor..
ali cengiz ,,veli cengiz ne kadar tüfek satarsak kardır... VESSELAM....
Hakan AKMAN
1970 ANKARA / AFYONKARAHİSARC:\Users\2012\Pictures\photog254iw0.jpg