Gönderen Konu: torun zzr-101 model süperpoze  (Okunma sayısı 4162 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Aydın DEMİR

• AvlakForum Üye
  • *
  • TEDAVİSİ MÜMKÜN OLMAYAN TEK HASTALIK...
torun zzr-101 model süperpoze
« : 11 Eylül 2013, 20:48:53 »
kullanan varmı arkadaşlar
Aydın DEMİR
1986 / MUĞLA [url=http://m.YollaYap.com/b52/92417090.jpg][/URL]

Çevrimdışı Seyit ÖCAL

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: torun zzr-101 model süperpoze
« Yanıtla #1 : 12 Eylül 2013, 09:49:47 »
http://avlakforum.com/forum/torun-av-tufekleri/torun-407yi-bilen-varmi-nasil-bi-silah-acaba/new/?topicseen#new

Merhabalar. Yukardaki linkte torun ile ilgili bildirimler geri dönüşler var sizin tüfek iyidir umarım. Ben otomatik kullandığım için çok şanslı olduğumu düşünüyorum. Demekki süper pozeninde sorunları oluyormuş.
Seyit-ÖCAL
1983-SİVAS
Arh+

Çevrimdışı Cüneyt ESMER

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
Ynt: torun zzr-101 model süperpoze
« Yanıtla #2 : 18 Ekim 2013, 21:33:34 »
307 special light olarak geçiyor bu tüfek, Tüfeğin altında zzr-101 gibi bir yazı var. çok hafiftir ve  Acayipte saçması vardır. Yan silah olarak kullanıyordum.  İthal otomatik alacağım için sarsılmaz sp301 imi sattım. Şimdi elimde sadece bu var ve ben kendi fişeklerimi kendim dolduruyorum.  30gr saçma 1.9barut keçe tapa yapıyorum. Tepmesini bile hissetmiyorum desem yeri var. Uygun fişek seçiminde fazla tepmeyle karşılaşmazsın. Açıkca söliyeyim bir kaç firma haricinde onlarında fiyatları belli 1000-2500 arası satıyorlar genellikle alacağın silah kesinlikle bu olsun derim.24-36 Gram arası sorunsuz çalışır. Çift patlama, enjektör sorunum daha olmadı maaşallah canavar gibi de çalışıyor.  Çift patlamasından şikayetçi olanlar var diye okudum birkaç kez. zzr-101 ise benimkinde böyle bir sorun yok. Tavsiye ederim.
   İşçilik konusuna gelince harbiden söylüyorum ahşap bölüm tamamen vasat. bir güzel yönü var nereye gidersen git at bir kenara aman pahalıymış bilmem ne olmuş gibi derdin olmuyor. :D Namlu boyası kalitesiz çok çabuk deforme oluyor. İyi korursan sıkıntı çıkarmaz. Tetik boyası çok dandirik 2 ayda rengi atar. Plastik rengi birsey oluyor.
  Tüfeğin sorun çıkarmaması belki benim şansımadır. Ama o kadarda dandirik bir tüfek değil.
  • Yan-yana Patlar
  • Alt-üst Patlar
  • Sıralı Patlar