Gönderen Konu: Pointer Köpeği Irkı Üreticileri drnğ Kütahya Şub/Tavşanlı Irk ve Mera Yarışması  (Okunma sayısı 14463 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mustafa ERTAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCI AVINI ALIR...
Çok harika bir organizasyon olmuş emeği geçen herkesi tebrik ederim

selamlar
MUSTAFA ERTAN

Çevrimdışı Mehmet AYHAN

• Mehmet AYHAN
  • AvlakForum Üye
  • *
  • K.I.F ANKARA POİNTER DERNEĞİ BAŞKANI 1979 ANKARA
    • KIF POİNTER KÖPEĞİ IRKI ÜRETİCİLER VE YETİŞTİRİCELER DERNEĞİ ANKARA ŞUBESİ
Harika bir organizasyon olmuş emeği geçen bütün dostlara teşekkürler saygılar

KIF POİNTER KÖPEĞİ IRKI ÜRETİCİLER VE YETİŞTİRİCELER DERNEĞİ ANKARA ŞUBESİ

http://ankarapointerdernegi.tr.

Çevrimdışı Kadir SARI

• Çolak 43
  • Müdavim Üyemiz
Ülkemin dört bir yanından kalkıp gelen dostlara teşekkür ederim elimden geldiğince katılmaya çalıştığım yarışmalar arasında bu dönem Tavşanlıdakindeki ayrıcalıklardan biri kalitenin biraz daha yükselmesi ve ülkemizdeki köpeklerine değer veren kişilerin daha sıcak kucaklaşması idi.
Balıkesir gurubu(Aytekin ÇETİNLER,Tayfun ÖZKANLAR,Ergin AĞAOĞULLARI)Manisa gurubu(Selçuk GÖKHANLAR,Hüseyin SERÇETİNLER)Bursa Gurubu (Tanju ÜNENLER)Bozüyük Gurubu(Uğur TUZCULAR)Sakarya Gurubu(Fuat ŞENOLLAR)Düzce Gurubu(Nusret KAYA,İlhami KAYALAR)Isparta Gurubu(Murat AKGÜNLER,Rıdvan KOCATAŞ)Konya Gurubu (Bekir BEKLERLER)İstanbul Gurubu(İzzet POSTALOĞULLARI)Eskişehir Gurubu(Erdoğanlar)İnegöl Gurubu(Ayhan SERTLER)İzmir Gurubu(Savaş BİRCANLAR)Emet,ten Bizler,Gene İzmirden Pointer derneği Başkanı Mehmet PAR ve Yönetim Kurulu,KIF Hakem Heyeti ve yönetim Kurulundan Adnan ÜKE,Özhan KELEŞ,Bülent MUTLULAR,Muğla Gurubu(Serhat ÇETİNLER)Kütahyadan Halit AKKUŞLAR daha ismini sayamadığım bir çok gönül dostları bizleri yalnız bırakmayıp bu güzel organizasyonda orada olarak yürüdüğümüz yoldaki güzelliği hepbirlikte sergileme adına yapılan ırk ve mera yarışmalarına verilen değeri birkez daha ortaya koydu.
İnş daha nice yarışlara....
« Son Düzenleme: 04 Mayıs 2011, 18:48:20 Gönderen: Kadir SARI »
Kadir SARI
1967 Emet KÜTAHYA
Tel.0 543 603 29 02

***** ŞİVA - LEXUS - BARBY *****

Çevrimdışı Mahir İNCİ

• AvlakForum Üye
  • *
bende sizlere çok teşekür ederim arkadaşlar eğer sizler olmasanız bizde böyle etkinlikler düzenleyemeyiz yarışmaya katılan katılmayan gelip bizleri gönülleyen bütün dostlara teşekürler,birimiz hepimiz için,hepimiz birimiz için inşallah seneye daha güzel organizasyonda buluşuruz,selam olsun bütün dostlara
Mahir İNCİ
1965 TAVŞANLI
KIF POİNTER IRK DERNEĞİ KÜTAHYA ŞUBE BAŞKANI
05308844198-05456215112

Çevrimdışı Erhan ACAR

• Müdavim Üyemiz

Harika bir organizasyon olmuş emeği geçen bütün dostlara teşekkürler saygılar
Erhan ACAR
BODRUM MUĞLA/İstikamet Diyarbakır

[url=ht

Çevrimdışı Zafer KESENDURAN

• Müdavim Üyemiz
Çok güzel bir etkinlikti emeği geçen bütün arkadaşları kutlarım şunuda belirtmek isterim ırk standartlarında ve mera yarışmalarında yarışan köpekler çok iyilerdi hatta mükemmel diyebilirim ben hiç bir etkinlikte bukadar iddalı muhteşem köpekler görmedim herkesi kutlarım hakemlerimizin işi oldukca zordu fakat çok adil bir yönetim gösterildi onlarda yarışanlarkadar iyiydiler burdan onlarıda kutlamak istedim butür etkinliklerin daha fazla olması dileği ile  kütahyada  bizi ağırlayan Rıza DESTAN,Mahir İNCİ,Süleyman ULUCAY,Halil OKYAY,Murat OKYAY ve ERKAN abime adını unutupta sayamadığım bütün dostlara sonsuz teşekkürler sevgiler saygılar herşey mükemmeldi çok sağolun....
zafer kesenduran 1963 seferihisar izmir

Çevrimdışı Rıza DESTANOĞLU

• AvlakForum Üye
  • *
Öncelikle hepiniz memleketimize hoş geldiniz... Çok iyi geçen ve gözümüzün pasını silen partnerlerinizi ve yetiştirici arkadaşlarımızı görmek bizleri onurlandırdı... İlk gün yapılan ırk standart yarışmasında bana göre tüm köpekler hak ettikleri dereceleri layıkıyla aldılar ve ikinci gün sabırsızlıkla beklediğim mera yarışmasında inanın tam bir şov vardı stilleri ile büyüleyen eğiticileri ile koordineli çalışan ingiliz pointerlerini ve continental ırkları seyretmek ayrı keyifdi... hakemlerin ki Ümit hoca kırık ayakla saatlerce merada yürüyerek görevini en iyi şekilde yapması bizler ve tüm katılımcı arkadaşların bir yarışmada olması gereken tarafsız adaletli çekişmeli adrenalin dolu zevkli bir mera yarışması izlemesine olanak sundu... Gerçekten meraya çıkan tüm köpekler çok kaliteliydi...İnternet üzerinden tanışmış fakat yüz yüze gelmediğimiz arkadaşlar ile tanışmak beni ziyadesiyle memnun etti herkese çok teşekkür ederim sürçü lisan ettiysek afola... saygılar
 İzzet bugün pc başından kaldırmadım seni saatlerini aldım eline emeğine deklanşörüne sağlık... koca usta sahnedemi ki acaba hiç sesi çıkmıyor ;)
RIZA DESTANOĞLU - 1975
   TAVŞANLI / KÜTAHYA
         05386178838

Çevrimdışı Cevdet BUCAK

• AvlakForum Üye
  • *
valla çok güzel bir organizasyon olmuş kıskandım dorusu çok istedim fakat işlerim dolayı sı ile gelemedim bidahakine inşallah derece alanları tebrik ederim
Cevdet BUCAK
1965 SAKARYA

Çevrimdışı Özkan BAKIR

• AvlakForum Üye
  • *
Özkan BAKIR
1958 Akhisar _Manisa

Akhisar avcılık,atıcılık,amatör balıkçılık ihtisas spor kulübü genel sekreteri

Çevrimdışı Lütfi TÜRE

• Müdavim Üyemiz
emeği geçen herkezi tebrik ederim,güzel organizasyon.
Lütfi Türe
1971 Burdur

Çevrimdışı Halil OKYAY 43

• AvlakForum Üye
  • *
  Sevgili avlak ailesi öncelikle bizleri kırmayıp şirin ilçemiz TAVŞANLI da düzenlemiş olduğumuz köpek ırkları federasyonu yarışmamıza teşriflerinizden dolayı hepinize ne kadar teşekkür etsek azdır.Yarışmaya katılan tüm arkadaşlarımı huzurlarınızda bir kez daha tebrik etmek istiyorum.Bildiğiniz üzere yarışmalar bi bahane amaç netten tanışıpta yüz yüze görüşmek kaynaşmak.Bu tür etkinlikler av camiyamızı birbirine dahada kenetleyecektir.Eğer etkinlikte bir eksiğimiz oldu ise hepinizden özür dileriz.Fakat geçen senede katılan arkadaşlar gördüler ki biraz daha profesyonel bir çalışma oldu.İnşallah seneye daha güzel olacak.Ve bu arada katılan köpeklerimize baktımda çıtamız o kadar yükselmiş ki,kötü köpek nerdeyse kalmamış.Köpeklerimizi fotolardan hepimiz takip ediyoruz ama canlı gözlerle görmek daha da bir mutluluk verici.Umarım güzel bir 2 gün geçirmişsinizdir bizler sizinle olmaktan çok mutluluk duyduk.İinşallah bu  AVLAK ailemizle bir dahaki yarışmalarda görüşmek üzere.                                                                                                                                       TAVŞANLIDAN HEPİNİZE KUCAK DOLSU SELAMLAR..... HALİL OKYAY...
« Son Düzenleme: 04 Mayıs 2011, 00:23:12 Gönderen: Halil OKYAY 43 »
Halil OKYAY
1978 Kütahya Tavşanlı
0 535 498 55 44

Çevrimdışı M.Erkan DÖNMEZ

• AvlakForum Üye
  • *
DEĞERLİ VE TANIMAKTAN ÇOK BÜYÜK KEYİF ALDIĞIM KATILIMCI ARKADAŞLARIMA BURAYA TAVŞANLIMIZA TEŞRİFLERİNDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.DERECEYE GİREN VEYA GİREMEYEN TÜM AVCI ARKADAŞLARI KATILIMLARINDAN DOLAYI KUTLARIM.....ÇOK GÜZEL EĞLENCELİ GÖZE HİTAP EDEN KURALLARIN LAYIKIYLA ADİL BİR ŞEKİLDE UYGULANDIĞI EĞLENCE VE MUHABBETİN DORUĞA ÇIKTIĞI BİR ORGANİZASYONDU ...... TÜM DERNEK YÖNETİMİ SAYGIDEĞER ABİLERİM VE ARKADAŞLARIMI DA UĞRAŞLARINDAN DOLAYI TEBRİK EDER SAYGILAR SUNARIM......BU TÜR ORGANİZASYONLARDA HER ZAMAN DOSTLARLA BULUŞUP GÖRÜŞMEK DİLEKLERİMLE HERKESE SELAMLAR.......
« Son Düzenleme: 04 Mayıs 2011, 01:49:32 Gönderen: M.Erkan DÖNMEZ »
M.Erkan DÖNMEZ
Kütahya-Tavşanlı-1972

Çevrimdışı Bülent PEKPAK

• AvlakForum Üye
  • *
Çok güzel bi gündü,darısı seneye artık katılan bütün yarışmacıları tebrik ediyorum.her nekadar köpeğimi yarışmaya sokmaya cesaret edemesemde köpeğimi oradaki usta yetiştricilerin beyenmesi bi okadarda mutlu etti.
Bülent PEKPAK
1978 KÜTAHYA

Çevrimdışı T.Uğur ÖZCAN

• AvlakForum Üye
  • *
Büyük usta'ya Saygılar ve Sevgiler...Bunlarda benden gelsin!

Tevfik Uğur ÖZCAN
1975-Eskişehir

Çevrimdışı Hüsrev KAHRAMAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • avlar her zaman benim attığım yerden geçmiyor...
BÜYÜK organizasyonu gerçekleştiren ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum.MAHİR başkana da ayrıca teşekkür ederim.Çok zevkli bir gün geçirdim,harika allah varlıklarını görmeye ve sevmeye doyamadım bir gün geçirdim.Sanalda uzun yıllar baraber oldumuz can dostları görmekten çok mutlu oldum.Kelimeler yetmez sevgimizi ve saygımızı sunmaya.CAN dostlarımı gördüm ve kucakladım,çirkin kralları sevdim kularklarını ısırdım.ALLAHIM bize uzun ömürler lüttfet,sağlıklı ve mutlu günler nasibeyle bütün camiyamıza ve sevdiklerimize.SAYGILARIMI VE SAVGİLERİMİ SUNARIM.
Hüsrev KAHRAMAN
1964- Bursa-İnegöl

Çevrimdışı Kadir SARI

• Çolak 43
  • Müdavim Üyemiz
Tefik kardeşim bilmukabil sevgide saydıda gerçek dostlara olsun inş daha nice organizasyonlarda buluşmak dileğiyle.
Kadir SARI
1967 Emet KÜTAHYA
Tel.0 543 603 29 02

***** ŞİVA - LEXUS - BARBY *****

Çevrimdışı İlhami KAYA

• Free Üye
  • *
  • İlhami KAYA 539 274 96 49
    • www.pointerduzce.com
burada önceklikle bu konuyu acan kardeşimiz kadir beyi ve organizazsyonu gercekleştiren ve emeyigecen tavşanlı pointerseverleri mahir başkanımı herbirinizi ayrı ayrı tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim bizleri orada sanki evimizde ve memleketimizdeymiş gibi hisettirdiz cok ama cok teşekkür ederim
ABEL--
gif upload
İlhami KAYA1966-DÜZCE 0-539-274-96-49
DÜRÜST OLAN KAZANIR^www.pointerduzce.com

Çevrimdışı Serkan ÖZDEMİR 07

• AvlakForum Üye
  • *
  • POINTER : Onun Benzeri Yok...
Her yönü ilşe harika bir organizasyon olmuş.Birdahakine katılmak temennsiyle emeği geçenleri ve katılımcıları tebrik ederim...
Serkan ÖZDEMİR
1983 Alanya ANTALYA / 0532 587 22 08

Çevrimdışı Murat KALAYCI

• Müdavim Üyemiz
  • Beyşehirli
    • http://www.avkopegi42.tr.gg
Bu Organizyonu Başarıyla Düzenleyen vede etkinliye katılan tüm dostlara sevgi ve saygılarımı sunuyorum.Bu etkinlikte inanın siz  dostlarla olamadığım için çok üzgünüm ama gönlüm hep sizlerleydi.Malum ATEŞİN doğumu vardı hayırlısı ile ATEŞTE kurtuldu.İnşallah başka etkinliklerde görüşmek üzere.

Konyadan Sevgi ve saygılarımla.

Murat  KALAYCI
Murat KALAYCI     [email protected]
  1971 KONYA             www.avkopegi42.tr.gg
                                        0.532.6532153