Gönderen Konu: YABAN TV'NİN 2012 BURSA VE 2014 İSTANBUL FUAR AÇIKLAMASI  (Okunma sayısı 9590 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Seçkin BİLTEKİN

• AvlakForum Üye
  • *
İşte Yaban TV,İşte habercilik...
Önce Yaban TV'nin 2014 İstanbul Av Fuarı açıklaması:"Yeşilköy’de ki İstanbul Fuar Merkezi’nin 9 ve 10 Hall’ler de açılan fuara 38 bin kişinin üzerinde ziyaretçi geldiği açıklandı.Özellikle Cumartesi ve Pazar günleri ziyaret sayısının tavan yaptığı bildirildi.Yurt içinden ve yurt dışından binlerce kişinin akın akın geldiği fuarda konuklar, tüm stantları büyük bir ilgi ile izlendi.Fuarı izleyen kadın sayısının geçtiğimiz yıllara göre bir hayli artış olduğu gözlendi.Fuara uçakla sabah  gelip akşam yine uçakla geri dönenler oldu.Yakın illerde oturan avcılar kiraladıklar otobüslerle fuara geldiler.Bu seneki İstanbul Prohunt 3. İstanbul Av Silah ve Doğa Sporları Fuarına  yurt dışından gelen izleyici sayısında büyük artış oldu.Komşu ülkelerden Yunanistan , Batı Trakya, Bulgaristan, Romanya,  Azerbaycan, İran,Irak ve İtalya'dan yüzlerce kişi Fuarı ziyaret edenler arasındaydılar.Bu arada fuardaki stantlar arasında özellikle YABAN TV’nin standı ziyaretçilerin hücumuna uğradı.YABAN TV programcılar Dr. Ali Bürkev,Ali Birerdinç,Ömer Borovalı, Süleyman Şişman,Halil Gülçur ve YABAN TV Yönetim Kurulu Başkanı Melih Meriç’le sohbet eden YABAN dostları,hatıra fotoğrafı çektirmek için birbirleri ile yarıştılar.YABAN TV’nin (simülatör) atış poligonu ile, ok atış poligonu atış yapan konuklar tarafından bir dakika bile boş bırakılmadı.

Yaban TV'nin 2012 Bursa Av Fuarı Açıklaması:"10 HAZİRAN’ PAZAR GÜNÜNE KADAR SÜREN ULUSLARARASI, Tüyap Bursa Av, DOĞA 2012 FUARI SONA ERDİ.YURT İÇİNDEN VE YURT DIŞINDAN BİRÇOK FİRMANIN KATILDIĞI FUARA İLK GÜNDEN İTİBAREN BÜYÜK KATILIM OLDU.FUARA KATILAN ONBİNLERCE ZİYARETÇİ, YABAN TV STANDINI ZİYARET ETTİ. YABAN EKİBİNİN TAM KADRO OLARAK KATILDIĞI FUARDA, YABAN EKRAN YÜZLERİ  İLE  YABAN  DOSTLARI  SOHBET EDİP, BOL BOL FOTOĞRAF ÇEKTİRİP HASRET GİDERDİLER.ZAMAN ZAMAN BÜYÜK İZDİHAMIN YAŞANDIĞI YABAN STANDINDA YABAN DOSTLARI,YABAN STORE ÜRÜNLERİNİ ALMAK İÇİN BİRBİRLERİ YARIŞTILAR.GEÇTİĞİMİZ YIL 50 BİN KİŞİNİN ZİYARET ETTİĞİ BURSA AV, DOĞA FUARINI  TUYAP BURSA FUARCILIK'TAN VERİLEN BİLGİYE GÖRE BU YIL 21 ÜLKEDEN   52.478 KİŞİ ZİYARET ETTİ.FUARIN COŞKUSU, FUARDAN HABERLER, STANDLAR VE YENİLİKLER, HEPSİ YABAN TV EKRANINDA VE www.yabantv.com'dan YAYINLANMAYA DEVAM EDECEK..."
Yukarıdaki yazılar Yaban TV'nin kendi sitesinden alıntıdır.Onca reklam,onca abartı,günlerdir süren yayın,Konfederasyon'un desteği'ne rağmen yıl 2012:52.478 ziyaretçi,yıl 2014 38 bin ziyaretçi.
Biryerlerde birşeylerin yanlış gittiği kesin.Avcı;İstanbul Fuarı'nı mı protesto ediyor,Yaban TV'yi mi protesto ediyor? yoksa Yaban TV'den,Federasyonlardan,Konfederasyondan umudunu kesmiş,yaşadığı ekonomik sıkıntıların etkisiyle kabuğuna mı çekiliyor?Konunun masaya yatırılıp üzerinde düşünülmesi ve çözüm yollarının belirlenmesi gerekiyor.
Yaban TV'nin yukarıda sunduğum açıklamalarını gördükten sonra bu kurumdan fazla bir beklenti içinde olunmaması gerekir diye düşünüyorum.Geriye kalıyor Federasyonlar ve Konfederasyon.Sn.Kamil Üçbaş'ın İstanbul Fuarı ile ilgili paylaşımlarını bir an önce sonlandırıp asıl sorunlara dönmesi ve camianın önüne bir çalışma koyması gerekiyor."Kaynayan sudaki kurbağa sendromu"gibi usul usul makus talihine doğru gidiyor avcılığımız...Selamlar,Saygılar...
« Son Düzenleme: 05 Haziran 2014, 13:19:03 Gönderen: Seçkin BİLTEKİN »
Seçkin M. BİLTEKİN
1966 Aliağa/İZMİR

Çevrimdışı M.Ali AKDAĞCIK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: YABAN TV'NİN 2012 BURSA VE 2014 İSTANBUL FUAR AÇIKLAMASI
« Yanıtla #1 : 05 Haziran 2014, 12:18:30 »
 ne fuarlar,

ne yaban tv. ve mensubları,

nede kamil bey ve benzer kişilikteki şahsiyetler ,

kesinlikle kesinlikle umurumda bile değil,..

herkesin safı belli çükü,

benim camiama bunlardan hayır gelmez düşüncesindeyim, onca bilinen sorunlarımız , çürük elmaları yetkili veya yetkisiz ayıklama zamanıdır , bizim onca çözüm bekleyen sorunlarımız varken ''tazı meraya çıkamaz yassahhhh'' bu sadece okyanusta damla misali,  ilgilenilmesi gereken konulara eğilim göstermediklerinden ötürü sitemlerlimi sunarım o şahsı muhteremlere,.. onlara güvenmiyorum ben , onlar ve onlar gibiler beni ve benim gibileri yönetemez temsil edemezler,..

saygılarımla.
  • TURKUAZ HK 11, OTOMATİK, 4+1, 12 CAL. 65 CM.
  • LAZER TEK KIRMA, 36 CAL. 65 CM.
İnsanlara hoşgörülü tavrım , bildiklerimin yanılgılarıma yetmeyişindendir,..

Murat Ali Akdağcık
1970 MERSİN

Çevrimdışı Savaş KARAUZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 05 Haziran 2014, 13:38:39 »
valla  benim de ali birerdinçin "köpeği" yerine "köpeee" demesi daha çok umurumda ;D ;D ;D

güzel türkçemizi koruyalım.
1978-İZNİK

Çevrimdışı Tuncay KANDEMiR

• Tuncay Kandemir
  • Hocamız
    • Avcı Sayfası avlak
« Yanıtla #3 : 05 Haziran 2014, 18:15:22 »
Ülkem avcısının neden iki yakasının bir araya gelmediğinin açıklaması gibi olmuş :(
Tuncay KANDEMİR 1971
Samsun Ankara

Çevrimdışı Mustafa KARAGÖZ

• Avlak Yönetici
  • VATAN SEVDALISI,DOĞA DOSTU,UÇAR AVCISI
« Yanıtla #4 : 05 Haziran 2014, 18:39:15 »
 O0
valla  benim de ali birerdinçin "köpeği" yerine "köpeee" demesi daha çok umurumda ;D ;D ;D

+1
 O0
  • Merkel Custom Made Boxlock Ejector S×S 20 ga
  • Robust 222 S×S 16 ga
  • MKE Kırıkkale 1963 S×S 12 ga
  • Derya-Lion mc391 Yarıoto
YA SEV YA TERK ET, YA TABİ OL YA DEFOL
1982/ELAZIĞ - İkamet: Malatya

Çevrimdışı Cihan TURGAY

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #5 : 05 Haziran 2014, 19:01:19 »
şimdi eskiden chese-pechee falandı heralde adı,yabancı av kanalına bakarken,şu avcılar türkçe konuşsada ne dediklerini anlasak yada bir türk av kanalı kurulsa diye hayal ederdik.yalanmı ilk yaban kurulduğunda 24 saat seyretmedikmi,işe gitsek kanalda aklımız kalmazmıydı hayır diyen yalan söyler.yada ben ilk günden yaban tv nin ne mal olduğunu anladım diyen varmı.oda yok,ama herkez şimdi yaban şöyle yaban böyle yapmayın,bizim gibi ülkelerde paranın gücü önünde birtek şey durabilir oda daha çok parası olan.oda ne zaman gerçek av dostu avcı dostu biri rakip bir kanal kurarsa bu yaban ancak öyle yıkılır.büyük bir ülkeyiz avlanmayan ama yaban seyreden alışveriş yapan etrafımda çok kişi var yapacak birşey yok bu iş artık ticareti yapılan büyük bir sektör.
Cihan TURGAY
1973 balıkesir

• Tuncay Kandemir
  • Hocamız
    • Avcı Sayfası avlak
« Yanıtla #6 : 05 Haziran 2014, 19:50:18 »
2013
5. Uluslararası Doğa Sporları, Avcılık, Atıcılık, Balıkçılık, Alternatif Turizm, Arazi Araçları, Yaz Sporları, Spor Giyim, Karavan ve Kamp Malzemeleri Fuarı
30 Mayıs – 2 Haziran 2013
54.198 Ziyaretçi
http://www.tuyap.com.tr/webpages/bursadogaav.com/index.php?main=rapor
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2014
6. Uluslararası Doğa Sporları, Avcılık, Atıcılık, Balıkçılık, Alternatif Turizm, Arazi Araçları, Yaz Sporları, Spor Giyim, Karavan ve Kamp Malzemeleri Fuarı
22.05.2014-25.05.2014
47.655 Ziyaretçi
http://www.tuyap.com.tr/webpages/bursadogaav.com/index.php?main=page&id=2
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2014
İSTANBUL PROHUNT, AV-SİLAH & DOĞA SPORLARI FUARI
29.05.2014 - 01.06.2014
38.000 ziyaretçi
http://www.yabantv.com/haber/16960-av-ve-doga-fuarini-38-bin-kisi-izledi (haberi lütfen Okuyun)
Tuncay KANDEMİR 1971
Samsun Ankara

Çevrimdışı Serhat ÇELEBİOĞLU

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #7 : 05 Haziran 2014, 20:01:16 »
Vayyyy vayyyy fuar mı mükemmel geçmiş yaban standı mı anlamadım..... :) Şuraya bak Yaban fuarın önüne geçmiş bu açıklamayla.. (: Ülkem avcısı Yabanı bağrına basmış. Yaban kadrosu ile resim çektirmek için bir birleri ile yarışmış. Similatör de ok atmak için izdiham olmuş..Standlar ne durumda..
« Son Düzenleme: 05 Haziran 2014, 20:04:22 Gönderen: Serhat ÇELEBİOĞLU »

Çevrimdışı Savaş KARAUZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #8 : 05 Haziran 2014, 20:28:49 »

yabanı kırk yılın başı babama gidince izlerdim  bir atıcı arkadaşla konuşuyorduk, yaban tv ye çıkan doktor ali ve benzeri adamları ingiliz lordu tipi adamlara benzetmiş, bu zengin hobisi olmalı , fakirler avlanamamalı şeklinde bir yaklaşımları olduğunu söylemişti. ezik misin oğlum demiştim ;D ;D ;D

eve uydu alınca yaban izlemeye başladım pek de haksız değilmiş.
1978-İZNİK

• Tuncay Kandemir
  • Hocamız
    • Avcı Sayfası avlak
« Yanıtla #9 : 05 Haziran 2014, 22:01:32 »
Bursa, İstanbul, o Firma bu firma meselesi değil fuarı istanbul a alanlar kendilerince haklı da olabilirler bu da önemli değil,
Avcı için önemli olan, olanları görebilmeleridir,  isteyenlerin; isterlerse neleri ne şekilde yapabildiklerini, nasıl sunduklarını görebilmeleri lazım, birde yanlarında kimler var bu işler nasıl oluyor iyi düşünmek lazım... Bu kadar gayreti AVCILIK içinde yapmaları gerekenlerin neden yapmadıklarına üzülmek lazım :(
Tuncay KANDEMİR 1971
Samsun Ankara

Çevrimdışı Resul YASAK

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #10 : 05 Haziran 2014, 23:15:17 »
bu yaban tv yi hala izleyen var mı acaba?
Resul YASAK
1977 HATAY

Çevrimdışı Ahmet ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #11 : 06 Haziran 2014, 00:03:48 »
Madem fuarcılığı çok seviyorlar Ankaradada yapsalar ya..bu fuar işi muammalarla dolu..İstanbul fuarının bu yılki sponsoru Akkar son anda fuara katılmaktan vazgeçmiş..stand dahi kurmamış..
  • Stoeger peregrine max 5
  • Ata Arms
Ahmet ÖZTÜRK
Lüleburgaz/KIRKLARELİ  1976

Çevrimdışı Elver ENGİN

• AvlakForum Üye
  • *
  • Amaç spor
« Yanıtla #12 : 06 Haziran 2014, 01:16:55 »
İkilemde kaldım hiç bir fuara gidemedim istanbul uzak maaliyet çok fazla
bursa yakın gidecegim bir şey göremeyecegm korkusu sardı olan bizlere oldu
hatsana mail attım bursa fuarına katılacakmısınz diye dönen olmadı
İstanbulada çogu firma gitmemiş anlaşılan
Gidenlerde forumda bir şey paylaşmadı ne foto ne bir yorum
Nasip seneye artık
  • YILDIZ SPZ-ME
  • ÖZKANLAR FX17
1976 İZMİR KARŞIYAKA ÖRNEK AVCILAR DERNEĞİ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #13 : 06 Haziran 2014, 01:33:29 »
Madem fuarcılığı çok seviyorlar Ankaradada yapsalar ya..bu fuar işi muammalarla dolu..İstanbul fuarının bu yılki sponsoru Akkar son anda fuara katılmaktan vazgeçmiş..stand dahi kurmamış..

akkar akıllıymış ,..

akkara alkış,...

Murat Ali Akdağcık
1970 MERSİN

Çevrimdışı Mustafa DEMİRTAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #14 : 06 Haziran 2014, 02:03:19 »
cumartesi istanbul fuarını gezdik... yaban felan görmedim... cumartesi çok kalabalıktı ama firma katılımları zayıftı... yıldız bile yoktu gerisini siz düşünün artık.... sezon için iyi bir mont alayım dedim,bir tane av montu bulamadım... bir parka sordum 350 tl dediler üstelik ikinci elmiş... adam direk sazan avlamaya gelmiş yani... tüfekleride kelepçelemişler ellemeden tren seyreder gibi baktık...ben zevk almadım....
1968/amasya-istanbul-sarıyer
Hâlıkın dururken mahlûka tapma,
Şeytana uyup da yolundan sapma.(Lâ Edri)

VEFAT ETMİŞTİR

Çevrimdışı Serhat ÇELEBİOĞLU

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #15 : 06 Haziran 2014, 04:02:11 »
Bu da demek oluyor ki bakmakla görmek arasında ki fark..Fuar için çalışanlar avcı için çalışmıyor..Hocam doğru tespit .YABAN TV.Avcı için çalışma kendin için çalış sloganı ile fuara damgasını vurmuş ..Yaban yaparsa en iyisini yapar... :)

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #16 : 06 Haziran 2014, 10:21:19 »
Bu da demek oluyor ki bakmakla görmek arasında ki fark..Fuar için çalışanlar avcı için çalışmıyor..Hocam doğru tespit .YABAN TV.Avcı için çalışma kendin için çalış sloganı ile fuara damgasını vurmuş ..Yaban yaparsa en iyisini yapar... :)

serhat bey kılavuzu yaban olanın burnu biryerlerden kurtulmazmış ;D

hala neyi konuşuyoz beya,..

kimseler anlayamadı daha dönme dolaba binen çok, bu kafaylada dahada binecekler sırada bekliyor ,..

evet '' yalan yaparsa en yalanını yapar'' bu sloganı seviyorum kendini ifade ediyor ;D

anlayana sivrisinek vızıltısı yetiyor,

saygılarımla serhat bey, mersinden selamlarımla.

Murat Ali Akdağcık
1970 MERSİN

Çevrimdışı Serkan HURUZ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #17 : 06 Haziran 2014, 17:03:59 »
sarsılmazlada barıştılar herhalde..
serkan HURUZ
1979-Manisa

Çevrimdışı Osman DÖŞLER

• Expert Üye
  • osman döşler. 1968-istanbul
« Yanıtla #18 : 06 Haziran 2014, 17:21:16 »
Y
« Son Düzenleme: 09 Haziran 2014, 13:54:15 Gönderen: Osman DÖŞLER »
Osman DÖŞLER
1968 İSTANBUL

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #19 : 06 Haziran 2014, 19:22:38 »
Osman Bey,
2009 yılından beri bu yıl hariç olmak üzere Bursa Fuarına derneğimiz üyeleri ile birlikte katıldık.Bu sene tercihimizi İstanbul Fuarından yana kullandık ki orada da görüştük zaten.İstanbul Fuarında olan ne varsa daha önceki yıllarda Bursa Fuarında da vardı.2013 yılında da 54.198 ziyaretçi sayısına ulaşılmıştı.Bursa; belgeli avcı sayısı,Ankara;İzmir,Eskişehir gibi büyük şehirlere yakınlığı ile önemli bir fuar merkezi ve civar illerden günübirlik ziyaretlere müsait bir konumda idi.
Gelelim Yaban TV konusuna.Yaban TV'nin satış işini başka bir firmaya devretmesi ve sadece yayıncılık yapması bence de doğru bir karar.Ancak yayıncılık yapılacaksa mümkün olduğunca tarafsız ve adil bir yayıncılık yapılmalı.Bursa Fuarına neden katılmadıkları sorulduğunda Sn. Dr.Ali Bürkev,"Yayıncı bir kuruluş olduklarını,haber değeri olan her etkinliğe ekranlarında yer verdiklerini ancak 2 fuardan,İstanbul Fuarını tercih ettiklerini" söyledi.İşte orada durmak lazım.Sanki Bursa Fuarının haber değeri yok.Böyle bir tercihe hakkınız var mı?var olduğunu düşünüyorsanız bu ne kadar etik ve halkın haber alma özgürlüğüne ne kadar uygun."Ticari bir taksinin müşteri seçme,seni götürmem"deme hakkı var mı örneğin.
Ayrıca Yaban TV'den halkın beklentisi çok yüksek.Kırsal alanda ve avcılar arasında önemli bir reytinge sahip.Zaten henüz bir alternatifi de yok.Avcılık artık ticareti yapılan büyük bir sektör. Yaban TV ve program yapıcılarının,özel avlaklardan yana olduklarını,avcılığı paralı hale getirmeye çalıştıklarını,sponsor oldukları firmaların borazanlığını yaptıklarını,bazı önemli gelişmeleri avcıya duyurmadıklarını düşünen yurdum avcısı gittikçe Yaban TV'den uzaklaşıyor.Bu Yaban TV yöneticilerinin üzerinde düşünmesi gereken önemli bir sorun.
Keşke sektörün merkezi Konya'da,Ankara'da,İzmir'de,Gaziantep'te de av fuarları yapılabilse ve bunların tamamı Yaban TV ekranlarından yayınlansa.İstanbul Fuarının büyümesi için Bursa Fuarını öldürmek mi lazım?Selamlar,Saygılar...
Seçkin M. BİLTEKİN
1966 Aliağa/İZMİR

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #20 : 07 Haziran 2014, 10:16:33 »
 sayın arkadaşlar dedimya,

anlayana sivrisinek ,...

Murat Ali Akdağcık
1970 MERSİN

Çevrimdışı Osman DÖŞLER

• Expert Üye
  • osman döşler. 1968-istanbul
« Yanıtla #21 : 07 Haziran 2014, 19:58:19 »
T
« Son Düzenleme: 09 Haziran 2014, 13:53:52 Gönderen: Osman DÖŞLER »
Osman DÖŞLER
1968 İSTANBUL

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #22 : 07 Haziran 2014, 23:22:04 »
ne fuarlar,

ne yaban tv. ve mensubları,

nede kamil bey ve benzer kişilikteki şahsiyetler ,

kesinlikle kesinlikle umurumda bile değil,..

herkesin safı belli çükü,

benim camiama bunlardan hayır gelmez düşüncesindeyim, onca bilinen sorunlarımız , çürük elmaları yetkili veya yetkisiz ayıklama zamanıdır , bizim onca çözüm bekleyen sorunlarımız varken ''tazı meraya çıkamaz yassahhhh'' bu sadece okyanusta damla misali,  ilgilenilmesi gereken konulara eğilim göstermediklerinden ötürü sitemlerlimi sunarım o şahsı muhteremlere,.. onlara güvenmiyorum ben , onlar ve onlar gibiler beni ve benim gibileri yönetemez temsil edemezler,..

saygılarımla.

Murat Ali Akdağcık
1970 MERSİN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #23 : 09 Haziran 2014, 12:35:13 »
Osman Bey,
öncelikle  sizde; "Burada Yaban Tv nin savunucusu gibi bana ithafen yazmışsınız. Benim Yaban TV ile ticaretim yok,TV min programlarında yok ayrıca Yaban'a yaranacak yapım da yok."cümlelerini yazmanıza neden olacak bir algı yarattığım için  özür dilerim.Sizi uzun bir süredir tanıyor ve bir çok konudaki fikirlerinizi biliyorum.Bizler benzer fikirlere sahip insanlarız.
Benim burada dile getirmeye çalıştığım şey Yaban TV'nin yayıncılık anlayışı ve konu başlığı da zaten onunla ilgili.Ne Bursa fuarının ne de İstanbul Fuarının lehinde ya da aleyhinde değilim.Sizin yorumlarınız İstanbul Fuarı ile ilgili idi.Bense konuyu özüne döndürmek için sizin isminizle başladım ama eleştirilerimin tamamı Yaban TV'ye yönelikti.
Amacım hiçbir kurumu kötülemek değil.Zira bazı arkadaşlarımız kabul etmekte zorlansalar da Yaban TV avcılığımız için hala çok büyük bir değer.Kamuoyu oluşturma, kitlelere yön verme,eğitim,bilinç yaratma vb.hususlarda mükemmel bir araç.Yaban TV tabii ki bir hayır kurumu değil,varlığını sürdürmesi için  para kazanması da gerekiyor.Ancak bunu gerçekleştirirken tüm kesimleri kucaklamayı başarabilmeli.Avcıların önemli bir bölümü dar veya orta gelir gurubuna mensup ve avcılığın tamamen paralı hale geleceği endişesini taşıyorlar.Bu endişe pek de haksız bir endişe değil.Avbis ve kotalı avcılık ile getirilen sistem paralı avcılığın altyapısını oluşturacak gibi gözüküyor.
"Düzenin olmadığı yerde düzene uymak gerek ve bohçacılara hak veriyorum" sözünüzü çok önemsiyorum ve bu şekilde düşünen avcı sayısının önemli ölçüde arttığını gözlemlemekteyim.Bu var olan kaosu daha da içinden çıkılmaz bir hale getirecek.Bunu çözebilecek iki kurum var bence: biri Yaban TV,diğeri Konfederasyon.Umarım bu iki kurum da eleştirileri dikkate alır ve gerekli çalışmaları yaparlar.Selamlar,saygılar...
Seçkin M. BİLTEKİN
1966 Aliağa/İZMİR

Çevrimdışı Elver ENGİN

• AvlakForum Üye
  • *
  • Amaç spor
« Yanıtla #24 : 09 Haziran 2014, 13:49:07 »
Benim için uzun lafın kısası İSTANBULa gidecek zaman para yok ama
BURSA çok iyiydi yakın ve masrafsız
İSTANBULa uçakla gitmekten başka alternatif yok ve uçaklarda çok pahalı  giden sayısıda belli
YABAN ben asarım keserim hallerini bırakıp sektöre benim esirimsiniz muammelesi yaptıgı sürece olan
Doga ve av tutkununa olacaktır.
Alternatifi olmadığından istedikleri gibi at eşek oynatıyorlar bakalım ileride ne olur NASİP
  • YILDIZ SPZ-ME
  • ÖZKANLAR FX17
1976 İZMİR KARŞIYAKA ÖRNEK AVCILAR DERNEĞİ