Gönderen Konu: ALPHARMS 01SA grupman testi ve görüşler  (Okunma sayısı 1615 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ömer ÇETİNKAYA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
ALPHARMS 01SA grupman testi ve görüşler
« : 28 Haziran 2018, 10:05:03 »

Tüfeği bir arkadaşımın şiddetli tavsiyeleri sonucu aldım ve tüfekle 2 defa grupman için kağıda atış yaptım ilkinde rüzgar ve kendi hatamdan dolayı sağ vurdu ve ikinci atışımda düzgün bir grupman verdi deliciliğinide test ettim ve gerçekten çok şaşırttı beni çoğu isimli namlı tüfekten daha iyi delicilik gösterdi ve bunu size göstermek için yine deneyip sizinle paylaşacağım çalışmasına gelince 24 gram trap fişeği ile herhangi bir sıkıntı yaşamadım yanlız ses fişeğinde performansını hiç beğenmedim avını ve yıkımınıda sezonda göreceğiz inşallah iyi forumlar herkese(NOT:ÇOK AMATÖR BİR ÇEKİM OLDU BUNUN İÇİN SİZDEN ÖZÜR DİLERİM FIRSAT BULDUKÇA BU TÜFEĞİN ARTISINI EKSİSİNİ SİZİNLE PAYLAŞACAĞIM )
  • Retay Gordion
Duck Hunter

Çevrimdışı Tuncay KAHRAMAN

• Expert Üye
Ynt: ALPHARMS 01SA grupman testi ve görüşler
« Yanıtla #1 : 28 Haziran 2018, 10:27:28 »
Hayırlı olsun,
İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.
Tuncay KAHRAMAN
1976 TAVŞANLI

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 28 Haziran 2018, 15:10:37 »
Teşekkürler sağolun
  • Retay Gordion
Duck Hunter

Çevrimdışı Yasin ALAN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 28 Haziran 2018, 22:57:59 »
Ömer Bey şevkinizi kırmak istemem ama dağılım testi böyle yapılmaz. Ben bu testten inanın hiçbir çıkarım yapamadım ve hiç birşey anlamadım.

http://avlakforum.com/frm/index.php?topic=162712.0

Yukarıda bağlantısını eklediğim konuya bir göz atmanızı tavsiye ederim. Çok yararlı ve faydalı bilgiler mevcut. Ortaya yararlı bir analiz çıkarmak isteniliyorsa bu testin aslına uygun olması gerektiğini düşünüyorum. En azından fişeğiniz 6 numara hedef kağıdınız 76 cm. çapında olmalı ve destekli atış yapmalısınız. Ve normal şartlarda (2 metreden uzun değilseniz) insanın bir adımı 1 metre gelmez. Atış yaptığınız mesafenin 30 metreden kısa olduğu aşikar. Umarım beni ukalalık yapıyor gibi algılamazsınız.

• Glock 19 Gen 4
  • Benelli Supernova
  • Stoeger M3K
  • Armsan RS S1
1985 - Ankara

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 28 Haziran 2018, 23:29:49 »
Abiciğim şevkimin kırılacağı bir durum yok ben amatörce kendimce bir paylaşım olsun diye çekim yapıp sitede paylaştım 35 adım benim kendimce uzak sayılacak bir mesafe ben 30 metreden uzak ne kuşa ne tavşana atarım doğrusuda bu zaten benim için o mesafedeki grupmanı önemli ha bu çekim kendimce çekilmiş birşey firmanın kesinlikle hiçbir alakası yok iyi forumlar
  • Retay Gordion
Duck Hunter