Gönderen Konu: Remington 870 marine veya hatsan marine pompali  (Okunma sayısı 1677 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cihan COŞKUN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
Remington 870 marine veya hatsan marine pompali
« : 15 Mart 2017, 13:23:34 »
Arkadaslar.

Siz Remington 870 marineyi mi secersesiniz yoksa hatsan marineyi mi secersesiniz. Karar veremedim.

Sagolun.
1990 -  Afşin/Kahramanmaraş

Çevrimdışı Erol KABA

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Remington 870 marine veya hatsan marine pompali
« Yanıtla #1 : 15 Mart 2017, 13:39:37 »
Ben hatsandansa winchester marineyi tavsiye ederim. İmkan varsa o daha reminton tabiki tercihtir.  Belirtiğiniz markalar arasında fiyat olarak uçurum var. Bu da ister istemez kaliteye yansıyacaktır. Hastanın üretim kalitesi imkan bakımından küçümsenmeyecek düzeyde ama bazen kalite kontrolden kaynaklanan sıkıntılar olabilir.
 Kısa nanmlu savunma amaçlı kullanımlarda winchester ( İstanbul silah üretimi teknik serviste avantaj bence) işinizi görecektir. Hep fiyat bakımından remigtondan hesaplı kalite bakımından hatsandan iyidir.
  • Charles Daly otomatik,
  • Cesa otomatik, Mertmak Mx5 otomatik
  • Akkar Karatay Pompalı, Hatsan Pompalı
Düzce  1985

Çevrimdışı Erol KABA

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Remington 870 marine veya hatsan marine pompali
« Yanıtla #2 : 15 Mart 2017, 13:59:59 »
Remingtonun pompalısını elime almadım. Winchester inceledim. Ancak kullanmadım. Hatsan aimguard ilk tüfeğimdi yaklaşık 500 atıştan sonra namlu kilit somunu altındaki pim yuvasından çıktı. Kilit somunu sökemedim fabrikada yapıldı. Geldi halen kullanılıyor. Sıkıntı yok. Genel olarak memnunum.
  • Charles Daly otomatik,
  • Cesa otomatik, Mertmak Mx5 otomatik
  • Akkar Karatay Pompalı, Hatsan Pompalı
Düzce  1985