Gönderen Konu: SAYIN KAMİL ÜÇBAŞ' a- BİRAZ DAHA DİKKAT-ALLAH KORUDU VALLA  (Okunma sayısı 4193 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Savaş ÇETİN

• AvlakForum Üye
  • *
15. Şubat Yaban Tv de Yerli Yaban mı ne tam hatırlamıyorum bir program vardı. Kamil Üçbaş-Kızılçahaman domuz avı. Kamil bey kameramasını kendisini çekecek şekilde sabitlemiş. Genişçe yol gibi bi yer. Düz bir alan yani . Tahmini 80-100 metre arkasında bir araba ve yanında bir adam dikiliyor.  Domuz Kamil Beyin arkasına doğru çıktı ve arabanın yanında duran adam ile aralarına girdi. Hiç tereddüt yok, kamil bey çevirdi ve patlattı tüfeği, tam da adama doğru. Domuzu vurdu,  yaralı olarak girdi çalılara domuz. Kamil beyde koşarak arkasından gitti. ALLAH KORUDU ALLAH. O mesafeden kurşun adamı ikiye bölebirdi.  Geri dönüşlerinde kayıt kesilmiş ama araba orda yoktu. Adam o korkuyla naptı bilmiyorum.

Aman Kamil bey naptınız siz. Avcılıkta en önemli konu güvenliktir. Bırakın gitsin domuz. Vurduğunuz hiç bir domuz, vuracağınız arkadaşınızı geri getirmeyecektir.
« Son Düzenleme: 16 Şubat 2012, 10:59:30 Gönderen: Savaş ÇETİN »
Savaş ÇETİN
1976 Eşme UŞAK

Çevrimdışı A.Hakan SARIYILDIZ

• Müdavim Üyemiz
Ynt: SAYIN KAMİL ÜÇBAŞ' a- BİRAZ DAHA DİKKAT-ALLAH KORUDU VALLA
« Yanıtla #1 : 16 Şubat 2012, 11:00:58 »
Allah korumuş arkadaşı av heyacanını yenmek lazım insan hayatı herşeyden önemli
Yaşın ne olursa olsun tecruben ne olursa olsun önce insan hayatı

Selamlar
Ahmet Hakan SARIYILDIZ
1966 GİRESUN - ANKARA
O RH +

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #2 : 16 Şubat 2012, 16:45:03 »
Onu geçen gün son izleyişimde ben de fark ettim. Beyaz, önü kameraya dönük, park etmiş bir araba. Yere bile çarpsa o hızla oraya gider o. Şahsen avda gezerken aklım öncelikle çevrede insan var mı veya olabileceği yer nereler diye dikkat etmek. Arkası görünmeyen veya dikkat etmediğim yöne dikkatsizlikle atış yaptığımda oluyor ama içimi de bir süre sıkıntı kaplıyor. Heyecandan arada sırada bunları düşünemiyoruz. Kamil Bey de aklı kamera ile domuz arasındayken dalmış olmalı. Çok mühim konu.
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı N.Yıldız SÜKAN

• Bayan Üye
  • **
« Yanıtla #3 : 20 Şubat 2012, 16:58:14 »
Allah yardım etmiş kıl payı kurtarmış.  Kamil üçbaş aile dostumuz,  iyi yürekli ve gönül dostudur. Ancak son 3 yıldır avcılığa daha yeni başladı. Umarım avcılıkta tehlikeli durumlar konusunda, özellikle domuz avlarında  iyi bir tecrübe kazanır. Geçmiş olsun.
Evli-1968-Çankırı (ikamet çanakkale)

Çevrimdışı Ramazan KİLLİ

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #4 : 24 Şubat 2012, 11:27:41 »
Tecrübe hayati önem taşıyor bu tarz avlarda.
Tecrübe kazanıncaya kadar, kendimize yada çevremizdekilere zarar vermemek için maksimum dikkat gerekir.
Allah hepimizi korusun böyle nahoş durumlardan.
1970 Antalya (İkamet Eşme/UŞAK) 

Çevrimdışı Hamdi KUMOVA

• Müdavim Üyemiz
  • AKHİSAR DAN HERKEZE SELAMLAR
« Yanıtla #5 : 24 Şubat 2012, 12:25:55 »
aynı görüntüyü bende izlerken tüylerim kalktı valla.kusura bakmasında ben o anda başka bir kelime sarf ettim.

Çevrimdışı Harun KARAOSMANOĞLU

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #6 : 30 Nisan 2012, 16:53:13 »
GEÇMİŞ OLSUN
Harun KARAOSMANOĞLU
1964 KASTAMONU         [email protected]
0 542 603 30 29 Kurt, Ayı dahil TAHNİT VE TROFE YAPILIR
Puanter ve Drahthaar  itinalı tavşan avı yapılır.