Gönderen Konu: Gorus bekliyorum Dr.Sacchi ?  (Okunma sayısı 2768 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Oğuz YÜCE

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Oğuz YÜCE
1992 istanbul
Sabır kurtuluşun anahtarıdır...

Çevrimiçi Özgür ATAŞ

• Müdavim Üyemiz
Ynt: Gorus bekliyorum Dr.Sacchi ?
« Yanıtla #1 : 24 Mayıs 2014, 10:46:50 »
ben pupy olanından kullanıyorum 2 inci torbasındayım daha önce bonocibo pupy kullanıyordum  bonocibodan daha faydalı olduğunu gördüm devam etmeyi düşünüyorum
Özgür ATAŞ
1976 MANİSA  Retay masaı mara 66 namlu   , Retay Antalya ss 71-66 ve 61 namlu ,   huğlu ventus çulluk , Browning maxus
[img width=250 height=250]https://preview.ibb.co/bV45Bx/8_D94_F9_EF_84_BD_4407_8_FF6_1_FA05_

Çevrimdışı Oğuz YÜCE

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 24 Mayıs 2014, 10:49:25 »
Bonacibo kopegime alerji yapti bdbde pro dog kullaniyordum lakin bu kampanya hosuma gitti .
Oğuz YÜCE
1992 istanbul

Çevrimiçi Gökhan AKDOĞAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #3 : 24 Mayıs 2014, 12:56:21 »
Bonacibo kopegime alerji yapti bdbde pro dog kullaniyordum lakin bu kampanya hosuma gitti .
Bende aldim sacchi hediyeli, bonaciboda agir bi balik kokusu vardi lafta bide kuzu etli diye aldik bende kizdim hemde kampaya hosuma gitti, Ozgur beyde iyi demisti aldim gectim.Oguz nasil alerji etti asiri tug dokme gibi mi yoksa baska sekilde mi cunku Tony nin arka bacaklarinda adele kısımlarin asiri tug dokulmus ve tutam tutam asilinca tug geliyor Rufide nasil bi tepki gosterdi?
  • Ata NEO 12 Cal /66 Namlu
  • Deutsch Drahthaar - Tony
Gökhan AKDOĞAN
1988  / 0 RH (+)
Fethiye / MUĞLA

Çevrimdışı Oğuz YÜCE

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #4 : 24 Mayıs 2014, 13:08:56 »
Bende aldim sacchi hediyeli, bonaciboda agir bi balik kokusu vardi lafta bide kuzu etli diye aldik bende kizdim hemde kampaya hosuma gitti, Ozgur beyde iyi demisti aldim gectim.Oguz nasil alerji etti asiri tug dokme gibi mi yoksa baska sekilde mi cunku Tony nin arka bacaklarinda adele kısımlarin asiri tug dokulmus ve tutam tutam asilinca tug geliyor Rufide nasil bi tepki gosterdi?

Abi rufinin de tuylerde asiri topak topak dokulme  oldu ve kopek kizarmaya basladi ozellikle ayaklari bayagi kizarmisti sonucta veterinere goturdum igne ile duzelttik durumu.
Oğuz YÜCE
1992 istanbul

Çevrimiçi Gökhan AKDOĞAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #5 : 24 Mayıs 2014, 14:41:48 »
Abi rufinin de tuylerde asiri topak topak dokulme  oldu ve kopek kizarmaya basladi ozellikle ayaklari bayagi kizarmisti sonucta veterinere goturdum igne ile duzelttik durumu.
Anladim benim arkadasta bi mgram demodex vuracam deri alti kasinti yok sanirim bonacibo yuzunden iyice bozdu simdiye kadar duzenli mamasini yiyen kopek hep kabinda kaliyor almayacam bundan sonra duzeltmedikten sonra, burdanda arkadaslar abiler memlun kaldigi mamalari yazarlarsa en azindan kimseye amenna demeyiz.
  • Ata NEO 12 Cal /66 Namlu
  • Deutsch Drahthaar - Tony
Gökhan AKDOĞAN
1988  / 0 RH (+)
Fethiye / MUĞLA

Çevrimdışı Oğuz YÜCE

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #6 : 24 Mayıs 2014, 16:15:38 »
Ben pro dog dan cok memnunum veterinerim getirmeyince artik arayis icindeyim .
Oğuz YÜCE
1992 istanbul