Gönderen Konu: TÜM AVCILARA VE KÖPEK YETİŞTİRİCİLERİNE SELAMLAR...!  (Okunma sayısı 3501 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Enver ATBİN

• AvlakForum Üye
  • *
Benim 2 tane av köpeğim var biri drahthaar kırması biri de setter.  ben bu iki köpeğim için bir abimin tavsiyesi üzerine  www.temizmama.com adlı internet sitesinden 15 kg lık ''' bona cibo''' YÜKSEK ENERJİLİ KÖPEK MAMASI alıyorum.( http://www.temizmama.com/urunler.asp?urun_detay_id=9 ) tanesi kargo dahil 54 liraya geliyor.  bu mama hakkında bilgisi olan arkadaşların ve abilerin bilgisine ihtiyacım var. yardımcı olursanız sevinirim. hepinize hayırlı avlar hayırlı günler.
Enver ATBİN
AĞRI / doğubeyazıt
MERSİN/ TARSUS

Çevrimdışı Nuri ÖNEL

• Müdavim Üyemiz
    • www.ekomakkazan.com.tr
Ynt: TÜM AVCILARA VE KÖPEK YETİŞTİRİCİLERİNE SELAMLAR...!
« Yanıtla #1 : 16 Ocak 2012, 20:16:09 »
Kış ve Av Sezonu için yüksek enerjili mama olup iyi netice alırısınız. bende temiz mamayı kullanıyorum. sezon dışında  proteini daha az mamaları seçebilirsiniz KUCHO ve KENNEL gibi
Temiz Mamadan memnunum köpek performanzı ve tüy görünümü gayet güzel, zaten dışkısındanda anlarsanız. ben denediğim mamalar arasında en az atığı olan mamalar temiz mama. Hem fiyat olarak ekonomik kalitede gayet iyi.
Başka markalarıda kullanan arkadaşlar görüşlerini yazacaklardır.
RASGELE
Nuri ÖNEL
1957 NAZİLLİ

Çevrimdışı Mustafa BARAN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 28 Ocak 2012, 00:53:41 »
BONA CİBODAN VAZGEÇMEYIN O GRUBUN EN İYİSİ O KENNEL VE KUCHOYU TAVSİYE ETMİYORUM
Mustafa BARAN
1983-Bursa

Çevrimdışı Ahmet YILDIZ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #3 : 16 Şubat 2012, 20:50:44 »
doğru bir seçim çok güzel mama
Ahmet YILDIZ
1981 KOCAELİ KARTEPE

Çevrimdışı Murat ÇAKAN

• Müdavim Üyemiz
  • CMAS**MONITEUR INSTR. FLIGHT ENGİNEER INSTR.
« Yanıtla #4 : 11 Şubat 2013, 21:39:57 »

doğru bir seçim çok güzel mama

Murat ÇAKAN 1980 BALIKESİR/HAVRAN-KOCADAĞ KÖYÜ 0543 405 1771

"KOCADAĞLI ÇAKAN TEAM_10''
                                                    ''SETTER''

Çevrimdışı Savaş KAYGISIZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #5 : 17 Şubat 2013, 21:32:55 »
Benim 2 tane av köpeğim var biri drahthaar kırması biri de setter.  ben bu iki köpeğim için bir abimin tavsiyesi üzerine  www.temizmama.com adlı internet sitesinden 15 kg lık ''' bona cibo''' YÜKSEK ENERJİLİ KÖPEK MAMASI alıyorum.( http://www.temizmama.com/urunler.asp?urun_detay_id=9 ) tanesi kargo dahil 54 liraya geliyor.  bu mama hakkında bilgisi olan arkadaşların ve abilerin bilgisine ihtiyacım var. yardımcı olursanız sevinirim. hepinize hayırlı avlar hayırlı günler.
    Sn. ENVER ATBİN kardeşim merhaba. öncelikle belirteyim Temiz mama firması 15 kg. ve üstüne kargo ücreti almaz, yüksek enerjili Bono Ciboyu ben av zamanı veriyorum, şimdi av bitti Bonocibonun mavi poşetteki yetişkin köpek mamasını veriyorum, çünki avdaki gibi enerji tüketmiyor, herşeyin fazlası zarar olduğu gibi yüksek enerji şimdi fazla ayrıca temizmama hakkında daha önceki açıklamamı belirtiyorum, ben çok memnunum hem drahtarım, hem kurzaarım, bigılım, ve kurzahar yavrularım da var köpeklerdeki sağlık ve güzelliği bu sayede yakaladım, ayrıca
    "Köpek besleyen değerli avcı dostlar merhaba, benim 3 tane av köpeğim var ve kuru mama ile besliyorum. İzmir'de Çağatay Yağ ve Yem firmasının ürettiği "BONOCİBO"nun Yüksek Enerjili Yavru, yine Y.E yetişkin köpek mamasını uzun yıllardır kullanıyorum ve bugüne kadar da çok memnun olduğum her yönden harika bir yem. 15 kg. (15 kg.mı 55-61 tl arasında) ve üstü sparişler Türkiye'nin heryerine adresinize, kapınıza kadar kargoyla geliyor ve kargo ücretide yok. Bukadar kalitenin ucuz olmasının tek sebebi var o da tüketici ile üretici arasında hiç bir aracı yok, sadece internet aracılığıyla alabiliyorsunuz, bunun için yapmanı gereken tek şey internet arama motoruna " temizmama.com " yazmanız yeterli, web sayfasını inceleyince bana hak vereceksiniz, ben İzmir'de görev yaptım vede fabrikayı bizzat gezdim, Sn. Oktay ÇAĞATAY bey ile tanıştım, bu işe ne kadar gönül verdiğini bizzat müşahede ettim.
   Şimdi belki Ali BÜRKEV abim bana kızacak ancak reklamını yaptığı mama, "Çağatay Yağ ve Yem Firması"nın üretimi (mama paketinin yanını okursanız görülecektir)vede taptaze, hammadde yurtdışından, yurdışındaki otoritelerin, danışmanların kontrolü ve işbirliğinde, son teknoloji üretimi (çünki hiçbir yerli yem fabrikasında bu son teknoloji yok, sadece Çağatay Firmasında var birde Ülker bisküvide), Ali abimin söylediği herşey çok doğru köpek maması için.
  Birçok yabancı marka köpek maması malum hala petshooplarda 15 kg.mı 180 tl. vb. gibi fiyatlarda satılıyor, sebebi ise aracıların çok olması, kar marjlarının yüksek olması, bu yüzdende "temizmama" hakkında da olumsuz yalan beyanlarda, bulunuyorlar, bunu ben yaşadım, sordum birkaç veterinere ve petshopa "temizmama varmı?" diye.
  Tercih siz değerli avcı dostların, taptaze, kaliteli ve son teknoloji milli bir mamayı köpeklerinize güvenle yedirmek isterseniz, ilk paket sonunda farkı beslediğiniz hayvanlarınızda muhakkak gözlemleyecek vede bana teşekkür edeceksiniz. Selam ve saygılarımla."
« Son Düzenleme: 17 Şubat 2013, 21:35:38 Gönderen: Savaş KAYGISIZ »
1958-Ankara