Gönderen Konu: Bıldırcına federal atıyorum ne olcak ki  (Okunma sayısı 1434 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Mustafa YAKAR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Bıldırcına federal atıyorum ne olcak ki
« : 16 Mart 2021, 10:39:42 »
Komik komik şeyler  yaşıyoruz arkadaşlar dikkat edin  kutusunu 200 liraya fişek alıyoruz abi karışmış 9 numara 7 1/2 diyor  bıldırcına  atarsin ne olacak ki  diyor. Varmi Turkiyede  bıldırcına federal kullanan babayiğit  .ördekte kullanmaya çekindiğimiz  fişeği  bıldırcına kullanicam şimdi   Bu av bayii bi tüfeği almada güvenilir  av bayii olarak  referans gösterildi.ondan sonra abi    kaldirirmisin  yazılanları  avlaktan olur hemen kaldırayım  kim ne kazandı simdi haydi arkadaşlar  önümüzdeki  av sezonunda bildircina federal atıyoruz

« Son Düzenleme: 16 Mart 2021, 10:58:05 Gönderen: Mustafa YAKAR »
  • Baikal 54 ussr
  • baikaltoz34 sscb
  • valmet finland
  • remington 11-87 premier
  • toztula 16 ussr vursan a92
  • franchi 48 al ,franchi prestij ,beretta 303
Mustafa YAKAR
1985 EDİRNE

The following users thanked this post: Hüseyin İŞCEN, Doğan ATEŞ

Çevrimdışı Hüseyin İŞCEN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Bıldırcına federal atıyorum ne olcak ki
« Yanıtla #1 : 16 Mart 2021, 10:57:11 »
Geçmiş olsun bence sıkıntı yaşadığıniz kişiyide ürünleri  iade almiyorsa  teşhir edin başka kişiler de mağdur olmasın   aklıma bir yer geliyor ama neyse
  • huğlu kooperatif 12 calibre 76 namlu süperpoze
  • Üzümlü kooperatif 16 calibre 71 namlu çifte
  • Akdaş ah 212 w hybrit 71namlu yarıotomatık
Gerçek avcı doğayı  koruyan nefsini dizginleyebilendir.

1986 sivas

The following users thanked this post: Mustafa YAKAR, Doğan ATEŞ

Çevrimiçi Mustafa YAKAR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 16 Mart 2021, 11:09:15 »
Bu işleri yapan bırçok arkadas var buraya isim isim bayii bayii yazarım. yılda hiç almasam  birkaç tüfek en az 10koli fişek alıyorum  abi  karışmış sitemiz güncellenmemişti 3gun sonra guncelle 50liralık malzeme  250 lira yemin yemin üstüne. 1ay önce yine böyle bir alışveriş 2000 koli yazmıycaktım yıne yazıcam birçok arkdaşın haberi vardır  Turkiye distribütörüne haber ucuran arkaşlarada sesleniyorum böyle devam edin siz seytanı oynamaya bende safa yatmaya devam.
  • Baikal 54 ussr
  • baikaltoz34 sscb
  • valmet finland
  • remington 11-87 premier
  • toztula 16 ussr vursan a92
  • franchi 48 al ,franchi prestij ,beretta 303
Mustafa YAKAR
1985 EDİRNE

Çevrimdışı İbrahim AYDOĞAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 16 Mart 2021, 12:06:52 »
Mustafa abi öncelikle geçmiş olsun umarım bu arkadaş öncelikle hatasını anlar ve düzeltir temennimiz. Artık o fiyatlara fişeği biz ördeğe atmaya da imtina eder olduk. Ayrıca dispiritör işi avcının avcı arkadaşının avını çalmak gibi olmuş avcı avcıyı düşünmez ise ne olacak. Biz burada birbirimize yardımcı olmak için varız sebep olandan Allah razı olsun ama hep bana demek birazda acizlik olur. Senin mağduriyetini görünce ilk defa yazma gereği duydum tekrar geçmiş olsun.
İbrahim AYDOĞAN
1982 DİYARBAKIR

The following users thanked this post: Mustafa YAKAR

Çevrimdışı Ahmet KİREÇ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
« Yanıtla #4 : 16 Mart 2021, 12:55:49 »
Geçmiş olsun aynı olayları bende birçok defa yaşadım neymiş 6 numaraymış şukadar kutu varmış elinde  alıyorum bi bakıyorum 9 numara saçma bi kutusu 6 gerikalanı 9 bu insanı aptal yerine koymaktan başka bişey değil bence.Yine tanındık büyük bayilerden sitesinde stopta var var gözüken şeyler arayıp sorunca yok elimizde yok yok sitemiz güncel diyil falan bahaneler ile de çok karşılaştım bi gün sonra bi bakıyorum siteye fiyatı yükselmiş sukadar vevcuttur yazıyo bu olaylarla hep karşılaştım diyecek bişey bulamıyorum herkes çakallık peşinde.
  • Simson tek kırma 12cal. 70cm fix
  • Huğlu 202b çifte 12cal.71cm fix
  • Huğlu 104a süperpoze 12cal. 71cm fix
  • Vursan 92A kinetik 12cal. 71cm.
  • Armsan phenoma max5 12cal. 71cm.
  • Franchi black magic 12.cal 61cm
1995 Enez Edirne

The following users thanked this post: Mustafa YAKAR

Çevrimdışı Doğan ATEŞ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #5 : 16 Mart 2021, 18:39:07 »
Net bir şekilde deşifre edilmeli böylesi tipler.Meydanı boş bulup keyfine göre hareket etmeleri hoş değil.
Millete kazık atmaya çalışanı, ürünü ayıplı olan markayı yerli yada yabancı bu mecralarda dile getirmek bence elzemdir.İdare ettiğimiz sürece bir yere varamayız

Selamlar saygılar
  • Beretta 686 Silver Pigeon 1
  • Beratta A400 Lite Sentetik
  • İmpala Plus 66
1977 İzmir

The following users thanked this post: Mustafa YAKAR, Hüseyin İŞCEN

Çevrimdışı Samet BİRİCİK

• Avlak Yönetici
« Yanıtla #6 : 16 Mart 2021, 22:18:03 »
:) Yeterki ona bir zarar gelmesin maddi olarak.. Kargo parası vs ödeyecek ya.. Ama siz bıldırcına atabilirsiniz o kısımda sıkıntı yok yani,siz zarar etmişsiniz filan boş iş bunlar yahu...!!
  • Kırklareli
  • İstanbul
  • https://www.facebook.com/motorlumuhre/
1986-istanbul

Çevrimdışı Murat PAKEL

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #7 : 16 Mart 2021, 22:41:17 »
ben ilk defa o bahsettiğiniz çorlu daki av bayiini duydum. bundan sonra da duymama gerek kalmadı. adam eğer söz verdiği ürünü satıp parasını alıp başka ürün gönderiyorsa iki seçenek olur. açarsın telefon anlatırsın durumu, der ki "yanlışık olmuş kusura kalma, hemen gönderiyorum doğrusunu, sende bana sendekileri alıcı ödemeli geri gönder" der. sizde böyle bir durumda bunu konu bile yapmazsınız.
ikinci seçenek ise "aman ne olacak bıldırcına atıverin" der, o zaman anlarsınız ki bu kişi bunu bilerek yollamış ve sizi kandırmış. yada esnaflık ile ilgili sıkıntısı var.
bakalım sonucu merak ediyorum. bizde bu cihan av sport u kafamızın bir kösesine yazalım
  • Saint etienne darne çifte
  • Simson Suhl
  • Huğlu 104a/ Seçkin S3 superpoze
  • Özkanlar FX015
  • Akdaş AG 212
  • English Pointer
Murat PAKEL
1975 İZMİR

Çevrimdışı Mehmet Ali YAŞAR

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #8 : 16 Şubat 2022, 15:38:08 »
Bu aralar bir kaç online av bayii dışında çoğu maalesef boyle. 1 aydır uygun bir ithal tüfek arıyordum gez dolaş vs bi suru zaman harcadım sonra alo kardeşim su tüfeğe bu fiyat Demişsiniz? Abi stok bakim döneyim 1 hafta oldu dönmedi, aradım tekrar abi o fiyat eski. Aklı başında cabelas gibi bir grup çıksa Turkiyede topunu siler süpürür. Bir de Ankara'daki bir bayiden aldığım tüfeğin dipçik te kılcal çatlak oldu bayi bana garantiden değişme yerine tamir ettiririz filanca ya dedi reddettim. Av fuarında tufegin distribütörüne uğradım, bu tüfeği biz ithal etmemişiz dedi. Yuh. Nereden baksan tutarsızlık  olmuş avcılık işi.
  • browning 525 süperpoze 12
  • beretta unico otomatik 12
  • marocchi goldensnipe III süperpoze Trap 12
  • remington 870 express Pompalı 12
  • Ispanyol astra Çifte 16
  • Kuruluş yıllarından huglu kooperatif el işlemeli çifte 12
1974-Ankara

The following users thanked this post: Doğan ATEŞ