Gönderen Konu: İSTANBUL'DA AV YAŞAMALI YAŞATILMALI  (Okunma sayısı 1799 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Harun ÖZTÜRK

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
İSTANBUL'DA AV YAŞAMALI YAŞATILMALI
« : 03 Ocak 2017, 19:35:58 »
Arkadaşlar merhaba,İstanbul'da Av ve atıcılığın bittiği ile ilgili yorumlar yapılmış istanbul'da yaşıyorum 4 yıl çatalcada yaşadım istanbul sınırları içerisinde
Çatalca bölgesinde KARACA!! Tavşan,Domuz ve çulluk avı yapan avcı arkadaşlarım var ben istanbulun merkez noktalarında bulunan bir semtte oturuyorum sabah evden çıkıp av merasına gitmem 40 dk,50dk bilemedin 1saat benimde problemim ekipte forumdan bir arkadaşla tanıştık samimi olduk kaynaştık bana çok detsk oldu belgelerimi çıkartmam için fikirler verdi bende 06.01.2017 tarihinde emniyete müracat edip yasal acvı olmak için çalışmalara başladım yorumları okurken forumdaki arkaşların yaş aralığını çok merak ettim benim kafamda canlanan yaş aralığı 18 yaş altı 70 yaş üstü öyle yorumlar yapılmış ki avcı arkadaşlar avın kucağınıza gelmesini bekliyorsunuz sanırım yada bağcılarda av yapmayı mı planlıyorsunuz çatalca da silivride av ulaşabilirsiniz şilede arkadaşlarım var çulluk avına doydukalarını söylüyorlar köpek yetiştirecek yerim olsa istanbulda avsız kesinlikle kalmam benim amacım bir ekip kurmak yeni dostlar kazanmak tanımak tanışmak birlikte organizasyonlar yapmak yorum yaparsanız tanışalım görüşelim neler yapabiliriz konuşalım :)
  • Husan
  • Huğlu
1991 - İstanbul
Husan ile Domuz
Huğlu ile Uçar Kaçar avcısı

The following users thanked this post: Ali ÖZTÜRK 34, Ekrem KAYA

Çevrimdışı Ekrem KAYA

• AvlakForum Üye
  • *
Ynt: İSTANBUL'DA AV YAŞAMALI YAŞATILMALI
« Yanıtla #1 : 03 Ocak 2017, 20:32:47 »
Merhaba Harun bey çok doğru bi konuya deyinmişsiniz. Ben bugün bu konuya benzer birşey düşünmüştüm forumda yeni bi konu başlığı açılsın ve bu bölge bölge de olabilir ve benim gibi ava merak sarmış yeni başlamış arkadaşların tanışıp birlikte organizasyonlar yapmasınıda kolaylaştırır.
  • stoeger m3000
  • huğlu sp
1979-İstanbul

The following users thanked this post: Furkan BÖLÜKBAŞI

Çevrimdışı Harun ÖZTÜRK

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 03 Ocak 2017, 20:47:41 »
Merhaba Ekrem bey insanları bir araya toplamak zaten zor bölge bölge toplamak toplanmak pek sağlıklı olacağını düşünmüyorum  istanbulda ulaşım sıkıntısı yok her yer tek bölge olmuş konumda :)  özelden mesaj atarsanız tanışır birlikte birşeyler yapabiliriz saygılar.
  • Husan
  • Huğlu
1991 - İstanbul
Husan ile Domuz

Çevrimiçi Erol ÖZTÜRK

• Avlak Yönetici
« Yanıtla #3 : 04 Ocak 2017, 10:19:55 »
Arkadaşlar merhaba,İstanbul'da Av ve atıcılığın bittiği ile ilgili yorumlar yapılmış istanbul'da yaşıyorum 4 yıl çatalcada yaşadım istanbul sınırları içerisinde
Çatalca bölgesinde KARACA!! Tavşan,Domuz ve çulluk avı yapan avcı arkadaşlarım var ben istanbulun merkez noktalarında bulunan bir semtte oturuyorum sabah evden çıkıp av merasına gitmem 40 dk,50dk bilemedin 1saat benimde problemim ekipte forumdan bir arkadaşla tanıştık samimi olduk kaynaştık bana çok detsk oldu belgelerimi çıkartmam için fikirler verdi bende 06.01.2017 tarihinde emniyete müracat edip yasal acvı olmak için çalışmalara başladım yorumları okurken forumdaki arkaşların yaş aralığını çok merak ettim benim kafamda canlanan yaş aralığı 18 yaş altı 70 yaş üstü öyle yorumlar yapılmış ki avcı arkadaşlar avın kucağınıza gelmesini bekliyorsunuz sanırım yada bağcılarda av yapmayı mı planlıyorsunuz çatalca da silivride av ulaşabilirsiniz şilede arkadaşlarım var çulluk avına doydukalarını söylüyorlar köpek yetiştirecek yerim olsa istanbulda avsız kesinlikle kalmam benim amacım bir ekip kurmak yeni dostlar kazanmak tanımak tanışmak birlikte organizasyonlar yapmak yorum yaparsanız tanışalım görüşelim neler yapabiliriz konuşalım :)
Harun bey öncelikle hoş geldiniz.Yazınızda arkadaşlarınızın Çatalca bölgesinde ''KARACA'' avı yaptığından bahsetmişsiniz,KARACA avının yasak olduğundan haberiniz vardır herhalde !!Ayrıca o şekilde kanun,kural tanımadan av yapanlara herzaman heryerde av vardır,lakin nereye kadar !!!Yokluk veya zorluk kurallar çerçevesinde bu işi yapmaya çalışanlar için !!!  :( :(
  • AKKAR ALTAY SİLVER YARIOTOMATİK
  • HUĞLU 104A
Erol ÖZTÜRK
1969 İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE  AB(RH-) Meslek:ESNAF /KIRTASİYE

Çevrimdışı Harun ÖZTÜRK

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 04 Ocak 2017, 10:33:14 »
Erol Bey Merhabalar,Hoşbulduk :)
2014-2015 yılın da Orman ve Su İşleri Bakanlığı Bölge Müdürlüğü Avcılık ve Yaban Hayatı Şubesi itrofe avı için ihale açmıştı ben Konu başlığını açarken istanbul sınırlarında av yok diyen avcı arkadaşlarının istanbulda trofe avı bile yapıldığını söylmek için karaca yazdım Toplanalım hep beraber karaca vuralım gibi bir paylaşımda bulunmadım :) Benim ilgi alanım domuz tavşan,çulluk,tahtalı,üveyik  birde özel avlakta sülün avı karaca ilgi alanıma girmiyor Bende resmi bir avcı adayıyım emniyetten cuma günü için randevu aldım avcılık ve atıcılık eğitimi veren bir kursla anlaştım belgelerimi hazırlıyorum ve bilinçli avlanmanın doğayı korumanın sonuna kadar arkasındayım ''KARACA SADECE İSTANBULDA HER KESİME HİTAP EDEN AVIN OLDUĞUNU İFADE ETMEK İÇİN Dİ '' saygılar
  • Husan
  • Huğlu
1991 - İstanbul
Husan ile Domuz

Çevrimiçi Erol ÖZTÜRK

• Avlak Yönetici
« Yanıtla #5 : 04 Ocak 2017, 10:46:29 »
Erol Bey Merhabalar,Hoşbulduk :)
2014-2015 yılın da Orman ve Su İşleri Bakanlığı Bölge Müdürlüğü Avcılık ve Yaban Hayatı Şubesi itrofe avı için ihale açmıştı ben Konu başlığını açarken istanbul sınırlarında av yok diyen avcı arkadaşlarının istanbulda trofe avı bile yapıldığını söylmek için karaca yazdım Toplanalım hep beraber karaca vuralım gibi bir paylaşımda bulunmadım :) Benim ilgi alanım domuz tavşan,çulluk,tahtalı,üveyik  birde özel avlakta sülün avı karaca ilgi alanıma girmiyor Bende resmi bir avcı adayıyım emniyetten cuma günü için randevu aldım avcılık ve atıcılık eğitimi veren bir kursla anlaştım belgelerimi hazırlıyorum ve bilinçli avlanmanın doğayı korumanın sonuna kadar arkasındayım ''KARACA SADECE İSTANBULDA HER KESİME HİTAP EDEN AVIN OLDUĞUNU İFADE ETMEK İÇİN Dİ '' saygılar
Öyle olduğunu umarım.
  • AKKAR ALTAY SİLVER YARIOTOMATİK
  • HUĞLU 104A
Erol ÖZTÜRK
1969 İSTANBUL / KÜÇÜKÇEKMECE  AB(RH-) Meslek:ESNAF /KIRTASİYE

Çevrimdışı Furkan BÖLÜKBAŞI

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #6 : 26 Ocak 2017, 20:12:59 »
ben varım üstadım ekibe benide yaz ins önümüzdeki sezon çıkarız bende çatalca civarındayım genelde ilgi alanım tavşan domuz
« Son Düzenleme: 26 Ocak 2017, 20:21:19 Gönderen: Furkan BÖLÜKBAŞI »
  • Sarsılmaz superpoze
1986 - İstanbul

Çevrimdışı Harun ÖZTÜRK

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #7 : 27 Ocak 2017, 11:03:14 »
Neresindensin çatalcanın ?
  • Husan
  • Huğlu
1991 - İstanbul
Husan ile Domuz

Çevrimdışı Sezgin ÖCAL

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #8 : 27 Ocak 2017, 12:52:06 »
Telefonu biliyorsun 😂😂
1990 Başakşehir

Çevrimdışı Harun ÖZTÜRK

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #9 : 27 Ocak 2017, 12:54:12 »
Sezgin abi biz senin yanında çırak oluruz anca :D Adamsın abi sağol varol
  • Husan
  • Huğlu
1991 - İstanbul
Husan ile Domuz

Çevrimdışı Celal KIZILÇAY

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #10 : 27 Ocak 2017, 13:51:14 »
merhaba,
arkadaşlar yarın ve pazar günü için arnavultköy avlağına randevu aldım gelmek isteyen olursa buluşabiliriz
  • akkar 206 süper poze
  • üzümlü 4+1 otomatik
  • setter
1983 İstanbul
 önce kendine ne olacağını sor, sonra ne yapman gerekiyorsa yap

Çevrimdışı Furkan BÖLÜKBAŞI

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #11 : 28 Ocak 2017, 00:16:47 »
Akalan dayım