Gönderen Konu: Forum profilleri hakkında  (Okunma sayısı 1679 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Yasin ŞAHİN 06

• AvlakForum Üye
  • *
  • Avcı'nın olduğu yerde Av olma
Forum profilleri hakkında
« : 28 Mart 2016, 11:07:53 »
Herkese merhaba yönetime haddim olmayarak bir önerim olacak bence bu güzel forumda insanların profil resimleri köpek kuş şekil olmasından ziyada herkes sadece kendi resmini eklese ( sadece yüzü belli olucak şekilde )daha güzel olur diye düşünüyorum dünya küçük meralar daha küçük birbirimizi gördüğümüzde belki tanışır görüşmelerde daha kolay tanıma ve tanışma olur diye düşündüm zaten çoğu kişinin doğum tarihleri yazmıyor hitap etmekte tereddüt ediyoruz ve bunun bir kural olmasından mutluluk duyucağımı söylemek isterim. Birde herkes ayrı font kullanarak çoğu kişi bu yazıları büyük harflerle yazıyor aslında bu okunaklı olmamakla birlikte internet ortamında bağırma sinirlenme küfür anlamına gelmektedir bence buda bir kural olmalı ve herkes küçük harfler ile yazmalıdır diye düşünüyorum tekrar saygıda bir kusur ettiysem af ola öncelikle yönetime sonra güzel forum ailesine sağlıklı aileleri ile mutlu günler dilerim
Saygılarımla..
 O0
  • Üzümlü kooperatif otomatik 66
  • Arthemis enjektör sellektör süperpoze 71
  • English / Pointer / Dişi (Tina)
Ürgüp / Ankara-Çayyolu
Bayan Kuaförü
1985  A(+)
TİNABurada bakınız

The following users thanked this post: Tuncay KANDEMiR, Ömer KARABÖRK

Çevrimdışı Mahmut HOCAOĞLU

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Forum profilleri hakkında
« Yanıtla #1 : 29 Mart 2016, 22:38:49 »
Yasin abi yanlış anlamanı istemem ama,Üyelerin sadece kendi fotoğraflarını koyması istenmesi biraz katı bir kural olmazmı?
  • Ata Neo
  • Huğlu Ventus
1996/Mersin

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 29 Mart 2016, 22:42:59 »
yok kardeşim neden yanlış anlayım forum burası farklı görüşlerin bir araya geldiği doğruların yanlışların tartışıldığı bir ortam ancak daha önceleri gördüğüm deneyimler ile emin ol daha düzenli daha aile ortamı oluşuyor herkesi birbirini tanıması daha kolaylaşıyor diye düşünüyorum orda x bir isim yazıyor yanında köpek resmi bence hoş değil aşağıda bir imza yeri var o tür fotolar reklamlar için
Ürgüp / Ankara-Çayyolu
Bayan Kuaförü
1985  A(+)
TİNABurada bakınız

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 29 Mart 2016, 22:43:30 »
yok kardeşim neden yanlış anlayım forum burası farklı görüşlerin bir araya geldiği doğruların yanlışların tartışıldığı bir ortam ancak daha önceleri gördüğüm deneyimler ile emin ol daha düzenli daha aile ortamı oluşuyor herkesi birbirini tanıması daha kolaylaşıyor diye düşünüyorum orda x bir isim yazıyor yanında köpek resmi bence hoş değil aşağıda bir imza yeri var o tür fotolar reklamlar için
Yasin abi yanlış anlamanı istemem ama,Üyelerin sadece kendi fotoğraflarını koyması istenmesi biraz katı bir kural olmazmı?
Ürgüp / Ankara-Çayyolu
Bayan Kuaförü
1985  A(+)
TİNABurada bakınız