Gönderen Konu: YENİ AKSİYON KAMERASI SJ 8000  (Okunma sayısı 6427 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Menderes NUR

• AvlakForum Üye
  • *
  • Ya Nasip Ya Kısmet
Ynt: YENİ AKSİYON KAMERASI SJ 8000
« Yanıtla #25 : 24 Nisan 2017, 12:57:05 »
Selamlar Emrah kardeşim, ben de sj6 legend aldım bir ay kadar oldu. Avda en az 3 tane kamera heba etmiş biri olarak ben de çok fazla para verme tarafı değilim. Henüz test etmedim ama umuyorum ki işimi hayli görecektir. Şu aralar tüfeğe monte edebileceğim dijital kompakt fotoğraf makinesi arıyorum. Onlardaki optik zoom hayli işime yarıyor. Zaten onlar da hd kayıt yapıyor ve daha ucuza geliyor. İnşallah hep birlikte yeni sezonda bol bol kayıt yaparız. Hayırlısı olsun.
Menderes Remzi NUR / 1978 / Serik / Antalya

The following users thanked this post: Emrah AKDENİZ

Çevrimdışı Emrah AKDENİZ

• Müdavim Üyemiz
  • Hürgeneral ⭐️⭐️⭐️⭐️
« Yanıtla #26 : 24 Nisan 2017, 13:13:33 »
Selamlar Emrah kardeşim, ben de sj6 legend aldım bir ay kadar oldu. Avda en az 3 tane kamera heba etmiş biri olarak ben de çok fazla para verme tarafı değilim. Henüz test etmedim ama umuyorum ki işimi hayli görecektir. Şu aralar tüfeğe monte edebileceğim dijital kompakt fotoğraf makinesi arıyorum. Onlardaki optik zoom hayli işime yarıyor. Zaten onlar da hd kayıt yapıyor ve daha ucuza geliyor. İnşallah hep birlikte yeni sezonda bol bol kayıt yaparız. Hayırlısı olsun.
@Menderes NUR Senin kameran da hayırlı olsun :) İnşallah bakalım nasipte av olsun yeterki..
Ben onları epey araştırmıştım, sj6 legend modeli de 4k çekim yapıyor ve 16 mp panasonic sensörü var. Kaliteli çekim yapar o konuda problem yok. benim ucuz kamera seçme sebebim, üst üste gelen ödemeler ve fişek için de bütçe ayırma zorunluluğundan dolayı oldu. Sj8000 fiyatına göre gayet iyi bence. Hava çekmlerinde oldukça başarılı. Benim için bu yetiyor.
  • Akdaş Kuntor 312 SE
  • Huğlu 104A
  • Huğlu Renova
  • Huğlu 202B
  • Özkanlar FX12
Samsun / 1986

Çevrimdışı Emrah AKDENİZ

• Müdavim Üyemiz
  • Hürgeneral ⭐️⭐️⭐️⭐️
« Yanıtla #27 : 24 Nisan 2017, 13:14:08 »
Emrah abi teşekkür ederim gece çekim modu varmı peki abi sj 8000 ürününde?
Gece modu yok. Ağır çekim ve time lapse modları var.
  • Akdaş Kuntor 312 SE
  • Huğlu 104A
  • Huğlu Renova
  • Huğlu 202B
  • Özkanlar FX12
Samsun / 1986