Gönderen Konu: DIŞ PARAZİT İLACI CHRYSAMED ÜYELERİMİZE ÖZEL %10 İNDİRİMLİ  (Okunma sayısı 2012 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İsmail CANDOĞAN

• AvlakForum Üye
  • *
Avcı Arkadaşlarım Öncelikli olarak 2014-2015 av sezonunu cümlemizin hayırlı uğurlu kazasız belasız ve bereketli geçirmesini temenni ederim.
Ben CHRYSAMED ürünlerini kendi köpeklerim,de kullandım ve çok güzel verim aldım, bu ürünü kullanmadan önce çoğu ürünü kullandım kiminden çok verim aldım ama fiyatları uçuk kaçık bazıları ise hiç bir işe yaramadı lakin bu üründen güzel verim aldım ve gerek firmanın yaklaşımı gerekse fiyat olarak makul geldi kendileri ile görüşmemde  site üyelerimize özel böyle bir kampanya düzenleyebileceklerini söylediler bende sizle paylaşmak istedim kendilerine buradan teşekkür ederim.

NOT: Gerek firma ile gerekse firma sahipleri ile hiç bir maddi çıkar ve manevi bağım yoktur ilgilenen arkadaşlar gönül rahatlığı ile kullanabilirler.

LİNK: http://chrysamed.com/tr/anasayfa

CHRYSAMED: TÜM SİPARİŞLERDE GEÇERLİ %10 İNDİRİM KODU

TÜM SİPARİŞLERDE GEÇERLİ %10 İNDİRİM KODU: KAMPANYA9E

"30 TL VE ÜZERİNDEKİ TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE YUKARIDAKİ KODU KULLANARAK ÜRÜNLERİMİZİ %10 İNDİRİMLİ ALABİLİRSİNİZ."

AYRICA TÜM ÜRÜNLER ÜCRETSİZ KARGO İLE KAPINIZDA...
İletiyi düzenle
« Son Düzenleme: 15 Eylül 2014, 21:26:18 Gönderen: İsmail CANDOĞAN »

Çevrimdışı Hüsameddin TEKİN

• Müdavim Üyemiz
slm

bunun kullanımı nasıl köpek üzerinde doğrudan köpeğemi sıkıyorsun yoksa köpeğin yattığı yeremi ? Köpeğe sıkıyorsan köpek yaladımı köpeğe zarar verirmi acaba bilgi vermeni rica ediyorum.

saygılar
Hüsameddin TEKİN
1977 B RH -  Ümraniye / İSTANBUL

Çevrimdışı Lokman SAYHAN

• AvlakForum Üye
  • *
Chery samed urunlerini cok kulandim tavuk bitlerinde cok etkili kopek piresinde etkisi yoktur.hala elimde 5lt chry samed vet vardir sadece tavuklarda kulaniyorum

Lokman SAYHAN
22.02.1973 BATMAN
insan güzel şeylere laiktir

Çevrimdışı Halil KOCA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Yani köpek te bit bire için  kullanmamiza  gerek yok peki nasıl  bir bit pire için ne gerekli ilaç  kullanmamız  gerek
1981 AYDIN

Çevrimdışı Halil KOCA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Özellikle sete köpegi olan arkadaş lar ne kullanıyorsun nun bunu paylaşan  olursa sevinirim, yazın  bizim başımızın derdi bit pire kene bunları  nasıl öldüre bilirz
1981 AYDIN