Gönderen Konu: Çifte mi Pezo mu kararsız kaldım yardımcı olursanız arkadaşlar.  (Okunma sayısı 1328 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sami SEVİNÇ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Bu konuda yardımcı olacak arkadaşların fikirlerini almak isterim, yıldız silahlarını beğeniyorum hafif olması bunda büyük pay sahibi ama Huğlu yadigar kırma kullanıyorum kuş avlarında çok verimli çok güzel ama tek yetmiyor işte Huğlu hakkında önerilerinizde alabilirim.

İlgilerinize teşekkür ederim.
DOĞUM YILI YAZINIZ TEKİRDAĞ

Çevrimdışı Hüseyin KESKİN 48

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Sami bey çivtemi pozemi her ikisi avda insanlara ayrı keyif verir.Pozede silahta güzel çivte de.sizin gönlünüz Hoşunuza giden hangisi ise onu alın. Huğlu konusunda elimde eskiden kalma baba yadigarı bir Huğlu  çivte,Huğlu Çakmaklı yek Kırma,benim beğenerek aldığım Huğlu 103 FE poze var.hepsi çok güzel silahlar,çivte 16 cal tek kırm 16 poze 12 fakat poze çok ağır Dağda gezmek insanı çok yoruyor.Şu an kendime Yıldız spz me 20 kalibre bir poze almayı düşünüyorum,tek sebebi hafiflik ve güzel tavsiye üzerine.sadece Dağa keklik,güvercin,Üveyik,bıldırcın Avı için kullanacağım. Yıldız hafif Huğlu ağır aslında huğlu 20 cal 103 ce yaptırmayı düşünüyordum çok güZel silah ama ağırlık olarak benim pozeden sadece 300 gr falan daha hafif olacak.Onun için gerek duymadım.ikisinin fiyat olarak Arasında 100 TL var,Yıldız'da karar verdim hem hafif kalite fiyat olarak iyi OLDUĞUNU düşünüyorum.
Senin poze veya çivte seçimine gelince her ikiside çok güzel silah her avcı kendi Silahı ile keyifli av yapmak ister bu çok önemli,seçim sizin.. Benim fikrimi sorarsanız poze daha yakışıklı,daha bir uyum sağlıyor avda kombin güzel oluyor.
1985-Muğla