Gönderen Konu: Franchi affinity tufekle degisik şoklarla atıs denemeleri yorumlarinizi beklerim  (Okunma sayısı 781 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cevdet ERDEM

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
Franchi affinity ehite 66 namlu tufegimle degisik soklar kullanarak farkli mesafelerden atis denemeleri yaptim..hedef boyutlari 50×70 cm civari renkli kagitlardir..kullandigim soklar briley pesant trulock sk2 carlson's mid range ve yivli soklardir..8 mt.15 mt. 30 mt ve 60 mt den yaklasik 20 adet denemede bulundum.. sizlerde bakip yorumlarsaniz sevinirim..

« Son Düzenleme: 08 Aralık 2018, 21:15:00 Gönderen: Cevdet ERDEM »
  • Franchi affinity white
1980 Samsun

Çevrimdışı Cevdet ERDEM

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
Avda nasil sonuclar alinir bilemiyorum fakat kendi soklarindan cok farkli sonuclar elde edemedim diye dusunuyorum..sadece carlons rifled yivli sok 8 mt.de daha iyi sacmalari aciyor ve mesafe uzasada kendi 5 no sokuna gore sanki fazla dagitmadan duzgun bir penetrasyon sagliyor..birde silah biraz ustten vuruyor bu ustten vurma olayi nasil cozuluyor..
  • Franchi affinity white
1980 Samsun

Çevrimdışı Tevfik GÜN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Tüfeğiniz hayırlı olsun Cevdet Bey.
İnanın çok fazla fişek ve kağıt ziyan etmişsiniz bu işin bir standardı var aslında;
36,5 metreden üzerine 76 cm,51 cm ve merkeze 12,7 cm çaplı daireler çizdiğiniz genişçe bir kağıda full şokla 6 numara 32-34 gram fişekle destekli bir kaç deneme yapıp paylaşsaydınız tüfeğiniz ve şoklarınız hakkında yorum yapabilirdik ama bu haliyle bi çıkarım yapmak neredeyse imkansız.
Saygılarımla...
« Son Düzenleme: 08 Aralık 2018, 23:21:00 Gönderen: Tevfik GÜN »
1978 Eğirdir-Isparta

The following users thanked this post: Tuncay KAHRAMAN