Gönderen Konu: remington versa max parça ihtiyacı acil yardım edebilecek olan var mı?  (Okunma sayısı 1143 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Özkan ÇETİN 74

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Merhaba arkadaşlar. Gürcistanda çalışıyorum ve bir arkadaşımın Remington versa max sentetik tüfeği için resimlerdeki 55 nolu parçaya ihtiyacımız var. Nereden temin edebileceğimiz ve parça adı hakkında bilgiye ihtiyacım var, yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

1976 BARTIN

Çevrimdışı S.Alper ERDEM

• Expert Üye
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU

Muhterem Özkan Bey,

Aradığınız parçanın Remington tanımı "Link Assembly" yani, bağlantı parçasıdır. "Bolt tail" olarak da aramanılabilir. Yurt dışıından
getirtilmesi zor ve zaman alıcı olabilir.

Versa Max, aslında Benelli M4'ün gaz ayarı hariç, tam bir kopyasıdır. Benelli, modellerinin çoğunda aynı parçaları kullanır ve bu
nedenle, arama kaynağı olarak düşünülebilir.

Daha da ötesi, yurdumuzda kinetik düzende, irca yayı dipçik içi konumlu yapılan her tüfekte de aynı parça, neredeyse yüzde yüz
tıpkısı ölçülerde kullanılmaktadır. Çok sıkışırsanız tüfek parçaları satan Üzümlü esnafından temin edebilirsiniz.

Zarar verilmesi, kaybı bir hayli zor olan bu parçada arkadaşınızın mesaiine hayret etmemek elde değil.

Saygılar.
1944-Istanbul

The following users thanked this post: Yaşar KÖKÇEN, Özkan ÇETİN 74

Çevrimdışı Gökhan KAN

• Müdavim Üyemiz
alper bey gerekli bilgiyi vermiş. hiçbiri uymasa bile tornada cok rahat yaptırla bilir abd almaya gerek yok kısacası.
  • REMİNGTON 1187 SPECİAL PURPOSE.(71CM) 51CM FULLY RİFLED.
  • VURSAN 92-A (71-61CM)
  • AVSAN.S.POZE.(76-61) TRAP VE SKEET.
  • İNG.SETTER.
Gökhan KAN
1978-Sakarya-AKYAZI
DEL FABIOMASSIMO.
--------CİNA-----------

The following users thanked this post: Özkan ÇETİN 74

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI

Muhterem Özkan Bey,

Aradığınız parçanın Remington tanımı "Link Assembly" yani, bağlantı parçasıdır. "Bolt tail" olarak da aramanılabilir. Yurt dışıından
getirtilmesi zor ve zaman alıcı olabilir.

Versa Max, aslında Benelli M4'ün gaz ayarı hariç, tam bir kopyasıdır. Benelli, modellerinin çoğunda aynı parçaları kullanır ve bu
nedenle, arama kaynağı olarak düşünülebilir.

Daha da ötesi, yurdumuzda kinetik düzende, irca yayı dipçik içi konumlu yapılan her tüfekte de aynı parça, neredeyse yüzde yüz
tıpkısı ölçülerde kullanılmaktadır. Çok sıkışırsanız tüfek parçaları satan Üzümlü esnafından temin edebilirsiniz.

Zarar verilmesi, kaybı bir hayli zor olan bu parçada arkadaşınızın mesaiine hayret etmemek elde değil.

Saygılar.

verdiğiniz değerli bilgiler için teşekkür ederim Alper bey, saygılar.
1976 BARTIN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
alper bey gerekli bilgiyi vermiş. hiçbiri uymasa bile tornada cok rahat yaptırla bilir abd almaya gerek yok kısacası.

Teşekkür ederim Gökhan bey. Armsan'dan yetkili bir arkadaşım parçanın temini için yardımcı olacak, sanırım çözülecek.
« Son Düzenleme: 14 Aralık 2018, 08:46:19 Gönderen: Özkan ÇETİN 74 »
1976 BARTIN

Çevrimiçi Emrah DOĞAN

• AvlakForum Üye
  • *
Sarsılmazı bir arayın derim.Bende farklı bir parça aramıştım sarsılmaz da buldum.Remingtonu onlar getirtiyordu galiba bir zamanlar Aklınızda bulunsun bulamazsanız
  • Baikal mp 155 max5
  • Albatros alr 19
  • İmpala Plus max 5
  • Ata Neo 12 Ekstra Combo
  • Franchi First Class
Emrah DOGAN
1983 MANİSA/SOMA

The following users thanked this post: Özkan ÇETİN 74

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Sarsılmazı bir arayın derim.Bende farklı bir parça aramıştım sarsılmaz da buldum.Remingtonu onlar getirtiyordu galiba bir zamanlar Aklınızda bulunsun bulamazsanız

Teşekkür ederim. Haftaya kadar temin edeceğini söyledi arkadaşım, eğer sorun olursa sarsılmazla görüşeceğim.
1976 BARTIN