Gönderen Konu: Yaban av beni neden sasirtmadin?  (Okunma sayısı 1961 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Mustafa YAKAR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Yaban av beni neden sasirtmadin?
« : 22 Haziran 2018, 10:30:00 »
Yine ayni yine ayni istedigim tek kursun rc palla fisek vardi uzun zamandan beri takip ediyorum belki 50 kez internetten onay verdiremedim satila satila 1kutu kalmis  sunu alayim dedim .almiskende birkac kutu fazladan olsun  diger markalardan farkli farkli 5kutu siparis verdim .az sonra telefon  ve golll .kusura bakmayin dun arkadaslar tufek ile beraber bir arkadaşa vermisler size baska bir fisek gönderelim. Yav arkadaş bu fisek icin aliyorum ben  digerleri cok onemli değilki  simdi esas gol para iadesi olacakmi olmayacakmi mide bulantisi boylebirsey iste .ondan sonra neden kiziyorsun yerli fisege neden kızıyorsun yerli üreticiye sıkıntısız  gönül rahatlığı ile bir alisveris yapamiyoruz.3kurus fazla verip pahalı fisek almak yine mantıklı  geliyor .
  • Baikal 54 ussr
  • baikaltoz34 sscb
  • valmet finland
  • remington 11-87 premier
  • toztula 16 ussr vursan a92
  • franchi 48 al ,franchi prestij ,beretta 303
Mustafa YAKAR
1985 EDİRNE

Çevrimdışı Erdem VARDAR

• Müdavim Üyemiz
Ynt: Yaban av beni neden sasirtmadin?
« Yanıtla #1 : 22 Haziran 2018, 10:53:12 »
Problem yaşayacağını düşünmüyorum Mustafa benim sürekli alışveriş yaptığım bir firma, bu güne kadar bir sıkıntı yaşamadım. almadan önce stok teyidi yapsaydın  problem olmazdı. bayinin elinde 1 kutu kalan ve seninde 1 kutu sipariş verdiğin fişekte böyle problemler olabilir.
Erdem VARDAR
B Rh + 1982 Enez EDİRNE

The following users thanked this post: Ceyhun MİRİLİ

Çevrimiçi Mustafa YAKAR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 22 Haziran 2018, 11:05:59 »
Neden teyid edeyimki  stokta gözüküyorsa?simdi bir av bayii daha yazicam ben almaya kalktiktan sonra bütün  yabancı  marka tufek temizleme malzemelerini stogumuzda yok deyip ertesi gun fiyatlarini 2katina cikarip yine stoklarina koyanlar.ayni firma browning a5in videosu yayıldıktan sonra 2000lira uzerinde indirime gitti . Super bayilerimiz var bu konular ile ilgili  sonra telefon uzerine telefon gecicekler bu isleri
  • Baikal 54 ussr
  • baikaltoz34 sscb
  • valmet finland
Mustafa YAKAR
1985 EDİRNE

Çevrimiçi Fatih S.M.YAPAR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #3 : 22 Haziran 2018, 12:12:16 »
Bir çok firma internet ortamında satış için gerekli altyapıyı hazırlamadan , bizde netten satalım ciroyu artıralım düşüncesiyle bu işe giriyor. Oysa bu işinde bir tekniği ve incelikleri var. Stoğu takip edecek ciddi bir yapılanma v.b.
  • Benelli Bellmonte 1 12 çap 71 cm namlu
  • Mossberg 500A pompalı 12 çap 71 namlu
  • Kral Cara Cara süperpoze 12 çap 71 cm namlu
  • Özhuğlu Alesta çifte 36 çap 71 namlu
  • İngiliz Seter; Şanslı
Tarsus Avcılar Kulübü
Fatih S.M.YAPAR
1976 Tarsus/Mersin

Çevrimdışı Rahim Özgür AKINCI

• Müdavim Üyemiz
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...
« Yanıtla #4 : 22 Haziran 2018, 12:18:00 »
Yaban av derken yaban av malzemeleri diye Google da çıkan bayi ise fiyatları da uygun değil şimdi inceledim de
Stok kontrolü en düzenli seher av sanırım orda da fiyatlar daha uçuk
Rahim Özgür AKINCI
KONYA-1979             0535 674 29 63

Çevrimdışı Bahri TUĞRULTEKİN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
« Yanıtla #5 : 22 Haziran 2018, 12:27:24 »
Seher av , karacaoğlu av, avmagaza gibi bayilerin fiyatları ve stokları internet üzerinde hep güncel oluyor. Birkaç yerden alışveriş yapmak istedim hatta güncel mı diye aradım ve fiyatlar güncel değil cevabını aldım.
1983 Akhisar

The following users thanked this post: Mustafa YAKAR

Çevrimdışı Erdem VARDAR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #6 : 22 Haziran 2018, 12:36:03 »
Benim anlatmak istediğim elinde 1 kutu kalan bir fişeğin stok takibinin yapılmasının zor olduğu ve bir kutu fişek siparişinde bu tür sorunların her bayide olabileceği, ha bu bayi birkaç gün sonra aynı ürünü fazla fiyat ile sitesine koyarsa orada ayıp etmiş olur, o zaman istediğini söyleyebilirsin.

tüfek temizleme malzemeleri konusunda o bayii de ayıp etmiş, bir ürünü almaya kalktığında elimde yok deyip daha sonra yüksek fiyatla satmak esnaflığa sığmaz, kendileri kaybeder.

Browning'in 2000 tl altında satılmasının sebebi video değil, av fuarı sebebiyle Browning Türkiye distribütörünün browning ve winchester'in satılmayan modellerinde kampanya yaptı bu da tek bir bayii için değil tüm bayiler için geçerliydi.
Erdem VARDAR
B Rh + 1982 Enez EDİRNE

Çevrimiçi Mustafa YAKAR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #7 : 22 Haziran 2018, 15:45:04 »
yukarida adi geçen bayii arkadaslar telefon ile ulastilar sıkıntı  kargo ile gönderimdeymiş  bizzat oraya gidildiginde  sorunun hallolacagini söylediler . Özelden yazan arkadaslar yaban avi arayip sorarlarsa fisek temin edebilirler  .yaban ava ilgilerinden dolayi tesekkur ediyorum .
  • Baikal 54 ussr
  • baikaltoz34 sscb
  • valmet finland
Mustafa YAKAR
1985 EDİRNE

Çevrimdışı Bahri TUĞRULTEKİN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
« Yanıtla #8 : 22 Haziran 2018, 16:03:44 »
Yine ayni yine ayni istedigim tek kursun rc palla fisek vardi uzun zamandan beri takip ediyorum belki 50 kez internetten onay verdiremedim satila satila 1kutu kalmis  sunu alayim dedim .almiskende birkac kutu fazladan olsun  diger markalardan farkli farkli 5kutu siparis verdim .az sonra telefon  ve golll .kusura bakmayin dun arkadaslar tufek ile beraber bir arkadaşa vermisler size baska bir fisek gönderelim. Yav arkadaş bu fisek icin aliyorum ben  digerleri cok onemli değilki  simdi esas gol para iadesi olacakmi olmayacakmi mide bulantisi boylebirsey iste .ondan sonra neden kiziyorsun yerli fisege neden kızıyorsun yerli üreticiye sıkıntısız  gönül rahatlığı ile bir alisveris yapamiyoruz.3kurus fazla verip pahalı fisek almak yine mantıklı  geliyor .

yukarida adi geçen bayii arkadaslar telefon ile ulastilar sıkıntı  kargo ile gönderimdeymiş  bizzat oraya gidildiginde  sorunun hallolacagini söylediler . Özelden yazan arkadaslar yaban avi arayip sorarlarsa fisek temin edebilirler  .yaban ava ilgilerinden dolayi tesekkur ediyorum .

Mustafa bey ben pek anlayamadim daha net açıklayabilirmisiniz
1983 Akhisar