Gönderen Konu: Reflex yavru köpek maması hk  (Okunma sayısı 1259 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Özgür ATAŞ

• Müdavim Üyemiz
Reflex yavru köpek maması hk
« : 12 Haziran 2018, 22:07:36 »
Arkadaşlar ilk defa bu mamadan kullanıcam kuzu etli pirinçli vs protein değeri falan iyi gözüküyor yanlız bunu netten değilde Manisa merkezden veteriner ve phetşow aynı kişiden aldım 160 tl nette gördüğüm fiyatları 90 tl ile 105 arasında bu kadar fark nasıl olur ve kullanan varmı acaba bu mamadan nasıldır

Özgür ATAŞ
1976 MANİSA  Retay masaı mara 66 namlu   , Retay Antalya ss 71-66 ve 61 namlu ,   huğlu ventus çulluk , Browning maxus
[img width=250 height=250]https://preview.ibb.co/bV45Bx/8_D94_F9_EF_84_BD_4407_8_FF6_1_FA05_

Çevrimiçi Gökhan AKDOĞAN

• Müdavim Üyemiz
Ynt: Reflex yavru köpek maması hk
« Yanıtla #1 : 12 Haziran 2018, 22:39:58 »
Arkadaşlar ilk defa bu mamadan kullanıcam kuzu etli pirinçli vs protein değeri falan iyi gözüküyor yanlız bunu netten değilde Manisa merkezden veteriner ve phetşow aynı kişiden aldım 160 tl nette gördüğüm fiyatları 90 tl ile 105 arasında bu kadar fark nasıl olur ve kullanan varmı acaba bu mamadan nasıldır

Abi reflex acikcasi pek onermem onun yerine bonacibo daha iyi, fiyat farkida muhtmelen son kullanim tarihinin yakinligina gore degisiyordur.
Alacaktin bi breton en iyi mamayi alsanda 4 5 ay gidecekti hem hayvanda saglikli olacakti  :D
Sana Tony nin 1.5 yasina kadar ki menusunu yazayim kesinlikle uygula.
Haftada bir kez iskembe iki tane yumurta ama kabuklari ile haftada iki uc kez yogurt zeytin yagli haftada en az bir kez kaynamis kemik ondan sonra al sana canavar  8)
  • Ata NEO 12 Cal /66 Namlu
  • Deutsch Drahthaar - Tony
Gökhan AKDOĞAN
1988  / 0 RH (+)
Fethiye / MUĞLA

Çevrimdışı İsmail ÇELİK

• AvlakForum Üye
  • *
  • AvCıLıK BiR YaŞaM TaRzıDıR
« Yanıtla #2 : 12 Haziran 2018, 23:25:02 »

Özgür Abi ben bu mamadan daha önce kullandım. Fiyatına göre iyi mama ancak bana sorarsan bir yavru için yetersiz üstündeki değerlere çokta aldanmayın derim. İyi bir gelişim istiyorsanız yavruda bu mama harici ekstra takviye gıdalar vermekte fayda var diye düşünüyorum yavruya.
  • Franchi First Class 61 cm
  • Akus Hunter Delux Superpoze 71 cm
  • Sarsılmaz Vurucu Süperpoze 71 cm
  • Belçika Çifte 65 cm
İsmail ÇELİK
BURSA

Çevrimdışı Sercan YAŞIN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
« Yanıtla #3 : 13 Haziran 2018, 04:20:07 »
Özgür abi ben kullandım memnun kalmadım köpeğin tüylerindeki fark hemen belli oluyor. Reflex plusta aynı fazla değişen bir şey yok. Acana , Nd tahılsız pro plan yavru maması az tahıllı mamalardır kullanmanı öneririm köpek iyi bir gelişim sağlıyor.
  • Beretta S56E
  • Robust 222
  • Sımson suhl thüringen
  • Beretta a400 xplor actıon kıck off
  • Armsan 10. yıl
  • Akus estate
1994 - İzmir

Çevrimdışı Ergün CANBULAT

• Free Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 13 Haziran 2018, 13:38:02 »
abım cok memnun kalırsın 10 yıldır satıyorum hıc sıkayet gelmedı fıyat konusu yuklu alan fırmalara ıskonto uygulanıyor oda sıze yansıyor temız mamadan bıle cok guzeldır su anda fıyatlara zam geldı bılgınıze bıraz fazla al
Ergün CANBULAT
1969 ISPARTA