Gönderen Konu: Beretta A400 Xtreme Camo Max5 Kick Off Gun Pod  (Okunma sayısı 14551 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Alp BALABAN

• AvlakForum Üye
  • *
Ynt: Beretta A400 Xtreme Camo Max5 Kick Off Gun Pod
« Yanıtla #75 : 20 Mayıs 2018, 10:33:25 »
Arada poligona gidiyorum birgün hem a400 u hem maxus u götürdüm hepte profesyonel atıcı arkadaşlar var çıkardık 2 tüfeğide atıyoruz plaklara orada bile 2 tüfeği kullanan arkadaşların ortak görüşü maxus süper bir tüfek oldu.  Ikiside benzer özellikte otomatik olabilir ama yeterli sayıda iki tufeklede atış yaparsanız rahat bir şekilde seçim yaparsınız bence.  Bana çok söylediler a400 u almadan once maxus al diye dinlemedim. Beretta bu ne fark olabilirki dedim sonra biri beretta değil berbatta diyoruz biz dedi 😀 yerden yere vurmayalım tüfeği güzel tavşanlar ördekler vurdum beretta ile halada bende gezer avlarında kullanacağım ama maxus bana göre tam su kuşu tüfeği. Yani benim tufegim maxus muş. Speedloading sistemine bile hastayım tüfeği doldurmak bile ayrı haz veriyor resmen.  Ağırlığı tam istediğim gibi. Poligonda dahi atislarimda fark ediyor atış tufegimle maxusla attığım gibi atamıyorum. Tuncay abinin dediğine çıkıyor herkes vurabildigi tüfeği sever ben maxusla daha iyi atıyorum oyuzden belki bukadar hoşuma gitmesi. Berettanin sponsor olduğu arkadaşlarım bile avda beretta kullanmıyor. Poligonda beretta nın yeri ayrı ama çok tutuluyor . Heralde atış tüfeklerine verdikleri önemi yeni otomatik av tüfeklerine vermiyorlar.
Alp BALABAN
1984-Manisa

The following users thanked this post: Doğan ATEŞ