Gönderen Konu: MAGIC KULLANICILARI NERDESİNİZ?  (Okunma sayısı 2014 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mehmet GÖNEL

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
MAGIC KULLANICILARI NERDESİNİZ?
« : 12 Aralık 2017, 23:38:07 »
             Değerli magıc  kullanıcıları, satın alma belgesi için müraacatımı yaptım, bu defa sarsılmaz magıc 66 namlu almak niyetindeyim.Son zamanlarda  bu tüfeğin  av  ile ilgili pek yorumlarını  göremiyorum.Bu tüfek nasıl, fişeği nedir, grupmanı ve av randımanı nasıldır, uzak mesafede iyi midir? Yorumlara cidden ihtiyacım var, inşallah yorumlarınız benim için yol gösterici olacak.
           Bu arada tüfeği daha çok fermalı avlarda kullanmayı düşünüyorum.
Mehmet GÖNEL
1973 ÇANAKKALE/ LAPSEKİ

Çevrimdışı Eren KILIÇ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
Ynt: MAGIC KULLANICILARI NERDESİNİZ?
« Yanıtla #1 : 13 Aralık 2017, 09:39:53 »
Hemşerim bende sezondan önce aldım. Öncelikle çok nasipsiz bir tüfek 😀 waltter le iyi av yapıyordum bunu aldığımdan beri kuş göremiyorum. Artık şişeye kutuya vs atarak deniyoruz tüfeği😁 üveyik sezonunda sterling bior tapa fişekle olmaz dediğim mesafelerden 2 kuş cansız düştü. Çulluğa tüfek atmak nasip olmadı. Bıldırcın zaten yoktu.
  • Waltter target q7 light
  • Sarsılmaz magic
  • Setter
1985 - Yenice / Çanakkale

Çevrimdışı Cihat KESKİN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
« Yanıtla #2 : 13 Aralık 2017, 15:20:24 »
             Değerli magıc  kullanıcıları, satın alma belgesi için müraacatımı yaptım, bu defa sarsılmaz magıc 66 namlu almak niyetindeyim.Son zamanlarda  bu tüfeğin  av  ile ilgili pek yorumlarını  göremiyorum.Bu tüfek nasıl, fişeği nedir, grupmanı ve av randımanı nasıldır, uzak mesafede iyi midir? Yorumlara cidden ihtiyacım var, inşallah yorumlarınız benim için yol gösterici olacak.
           Bu arada tüfeği daha çok fermalı avlarda kullanmayı düşünüyorum.
2 . Sezonum bıldırcun çulluk keklik hepsini her havada yeterince yaptım ve orta karedenizde çulluğa yanaşamassınız 5 şok ile öyle mesefalerde kuşlar vurdum ki köpeğim olmasa vurulduğunun bile farkında olmam öyle attım derim ama beni defalarca şaşırttı tek dikkat etmeniz gereken 32 yi geçmeyin 7 8 ile çulluk ve kekliğe devam 34 ten kesinlikle kaçının dire 36 ya çıkıp pistonu çevirin gerekirse ki bana hiç gerek olmadı 32 herşeye yetiyor 10 no ile bıldırcın zamanı 35 metrelerden ördek bile şaşırtıcı düştü benden bukadar güle güle kullanın
  • Sarsilmaz- magic
  • Gecado- çifte/16 Huğlu-çifte/12
  • Sarsılmaz kobra/ pump action
  • Pointer/Barut
  • Pointer/Ateş
  • Setter/Prens
1997 - Fatsa

Çevrimdışı Süreyya AYAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 13 Aralık 2017, 15:58:29 »
Ben memnunum marka fanatikligi gibi olmasın, aldığımda gurupman denemesi yapmış ve paylasmistim 66 namlu ile culluk avında 10 numara 32 Gr atıyorum, düşük gramaj skeet fiseklerini sorunsuzca atıyor çalışma sorunu yok, birde attığını hissettirmiyor 20 cal cifteme göre daha az tepiyor.
  • Akus 20/66 çifte
BURSA-1982

Çevrimdışı Mehmet GÖNEL

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #4 : 13 Aralık 2017, 18:23:22 »
              Arkadaşlar  yorumlarınız için teşekkürler.Tüfeği elime alınca adeta benim için yapılmış bu diyorum.Tüfek çok güzel nişana geliyor , gerçekten çok ergonomik ve agırlığı da ideal.İnceledim ve bir kusur göremedim.Beni al  beni al diye  bağırıyor .
Mehmet GÖNEL
1973 ÇANAKKALE/ LAPSEKİ