Gönderen Konu: Arthemis e büyük bir TEŞEKKÜRLER  (Okunma sayısı 3127 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Yasin ŞAHİN 06

• AvlakForum Üye
  • *
  • Avcı'nın olduğu yerde Av olma
Arthemis e büyük bir TEŞEKKÜRLER
« : 05 Ekim 2016, 11:28:37 »
Resimde görünen tüfeğim dipçiğinde bir çatlak oluştu kendimi oldu yoksa ben mi yaptım gerçekten bilmiyorum neyse bu baya canımı sıkmıştı ankarada iki bayiye gittim birisi aldığım bayi birşey olmaz gerek yok diyip yolladılar beni sonra aklıma geldi fabrikayı aradım sağ olsun FEVZİ BEY açtı telefonu derdimi anlattım hiç önemli değil bize yollayın hemen hallederim dedi biraz zaman geçti bayram filan derken ben tüfeğimi yolladım  zaten ankarada bıldırcın üveyik yok kekliğe yetişir belki diyip yolladım ve sonra daha 5gün geçmeden mükemmel şekilde sıfır aldığımdaki halinden daha güzel bir halde kapıma kadar kargo ücretini bile ödeyerek tüfek içinde hiç bir parada istemeyerek büyük ve güzel bir firma olduklarını tekrar gördüm iyiki bu tüfeğimi almışım zaten severek ve isabetli avlarımla çok hoşuma gidiyordu fabrika ve fevzi bey ' in hareketi ile çok daha mutlu oldum ve bende burada sizlerin huzurunda TEŞEKKÜRÜ bir borç bilirim özellikle fevzi beye
ARTHEMİS TÜFEK ALACAK KİŞİLEREDE HİÇ ŞÜPHE ETMEDEN ALMALARINI TAVSİYE EDERİM HERKESE RASTGELE

• Üzümlü kooperatif otomatik 66
  • Arthemis enjektör sellektör süperpoze 71
  • English / Pointer / Dişi (Tina)
Ürgüp / Ankara-Çayyolu
Bayan Kuaförü
1985  A(+)
TİNABurada bakınız

The following users thanked this post: Tuncay KAHRAMAN, Selim UYGUN, Serhat VURUCU

Çevrimdışı Mustafa KABADAYI

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Arthemis e büyük bir TEŞEKKÜRLER
« Yanıtla #1 : 12 Ekim 2016, 12:42:18 »
slm.Bu şekildeki bir kullanıcı memnuniyeti artemis gibi kaliteli bir yerli silah firmamız için çok güzel olsa gerek.böyle firmaların çoğalması dileklerimle yeni tüfeğinizi güle güle güzel avlarda kullanmanızı dilerim.bir spoze müdavimi olarak diyebilirim ki gerçekten çok şık bir silah.rasgele...
  • Beretta S56E Süperpoze
  • Fias-Cesa 1800 Favorit Süperpoze
Avcılık bir yaşam tarzıdır.Babadan oğula geçen bir mirastır.

The following users thanked this post: Yasin ŞAHİN 06, Selim UYGUN

Çevrimdışı Yasin ŞAHİN 06

• AvlakForum Üye
  • *
  • Avcı'nın olduğu yerde Av olma
« Yanıtla #2 : 14 Ekim 2016, 09:44:16 »
slm.Bu şekildeki bir kullanıcı memnuniyeti artemis gibi kaliteli bir yerli silah firmamız için çok güzel olsa gerek.böyle firmaların çoğalması dileklerimle yeni tüfeğinizi güle güle güzel avlarda kullanmanızı dilerim.bir spoze müdavimi olarak diyebilirim ki gerçekten çok şık bir silah.rasgele...
@Mustafa KABADAYI Bey selamlar daha önce otomatik tüfek kullanıcısı olarak ilk pozemdi ve marka gözetmeksizin gördüğüm bütün tüfekleri omuzlayarak içime sinmesiyle seçtim arthemis pozemi ve gerçekten zevkle kullanıyorum ayrıca fabrika ve fevziyi beyin yaklaşımı gerçekten çok güzeldi şuan başka tip bir tüfek alsam ilk arayıp tüfek seçiminde kararım bu fabrika olucak tekrar teşekkürler herkese rastgele
  • Üzümlü kooperatif otomatik 66
  • Arthemis enjektör sellektör süperpoze 71
  • English / Pointer / Dişi (Tina)
Ürgüp / Ankara-Çayyolu
Bayan Kuaförü
1985  A(+)
TİNABurada bakınız

Çevrimdışı Suat ÇALIŞKAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #3 : 14 Ekim 2016, 14:50:28 »
Hatalar kusurlar elbette olacaktır.Ancak bu şekilde ilgi ve alakalı oldukları zaman biz tüketicilerde memnun oluyoruz.
Aslında olması gereken  bu.Ama o kadar ilgisiz,alakasız  firmalar var ki insan bu şekilde bir sorununun halledilmesiyle mutlu oluyor.

Tebrikler ARTHEMİS firmasına.

Müşteri memnuniyeti ve ürününe satış sonrası  sahip çıktığı için.

« Son Düzenleme: 14 Ekim 2016, 14:51:43 Gönderen: Suat ÇALIŞKAN »
  • HANİÇ ÇİFTE SXS 67.5 cm Mobil şoklu
  • WİNCHESTER SX3 RED PERFORMANCE
  • AKKAR ALTAY COMMANDO 20ga 66cm
İtibar paradan kıymetlidir, değerini bilene

BİGA/1979

The following users thanked this post: Yasin ŞAHİN 06

asadas74

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 14 Ekim 2016, 14:55:00 »
Tebrik etmek lazım.

Çevrimiçi Gökhan AKDOĞAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #5 : 14 Ekim 2016, 15:38:31 »
Tebrikler malının arkasında olmak gerçekten herkesin yapabileceği bişey değil, artemis silah sanayini tebrik etmek lazım. Sizede hayırlı olsun sanslısınız sizi savuşturmayan bi muhatap bulduğunuz için.
  • Ata NEO 12 Cal /66 Namlu
  • Deutsch Drahthaar - Tony
Gökhan AKDOĞAN
1988  / 0 RH (+)
Fethiye / MUĞLA