Gönderen Konu: STOGERİ MERAK EDEN ARKDAŞLARA GELSİN...CABELASTA BİLE SATIŞTA...5 YILDIZ :)  (Okunma sayısı 12311 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mehmet YAŞA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Son Düzenleme: 23 Şubat 2015, 13:57:54 Gönderen: Mehmet YAŞA »
Mehmet yaşa
1980-İPSALA / EDİRNE

Çevrimdışı Zafer YILDIRIM

• AvlakForum Üye
  • *
Kendisini amerika avcisina kabullendirmis.kendisini kanitlamis, amerika piyasasin da ciddi bi yeri olan bir marka.biz Türk avcisi icin alinabilecek EN KALITE li yerli Kinetik tufek...ozellikle M3000.
Zafer YILDIRIM / 1985 / SAMSUN/TERME

The following users thanked this post: Onur TAVACI

Çevrimdışı Mehmet YAŞA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Bence stoger türk avcısınada kendını kanıtlamaya basladı Zafer arkadasım...Stoger m3000 ni sezon basında alıp tüm sezon boyunca kullandım denedim...yagmurlu havalarda,buz,don her turlu kosullarda kullandım...öle yağmurlu havalara denk geldim ki fişek boşuyla suyu beraber atıyordu ve tufegım yıne sakır sakır calısıyordu...tüfeğin vurusu yıkıcılıgı cok guzel zaten kullanan, bılen bılır... stogere türk avcısı için bu kadar sağlam kullanıslı ve güzel bir tufek üretip hizmete sundugu ıcın tesekkur edıyorum...saygılar...
« Son Düzenleme: 23 Şubat 2015, 14:17:23 Gönderen: Mehmet YAŞA »
Mehmet yaşa
1980-İPSALA / EDİRNE

Çevrimdışı Suat ORAN

• AvlakForum Üye
  • *
AMA YANILMIYORSAM AVRUPAYA GÖNDERİLENLE BURDA SATILAN STTOGERLER ARASINDA FARK  VAR DEĞİLMİ?
Suat ORAN
1986 MUŞ-HASKÖY

Çevrimdışı Mehmet YAŞA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
AMA YANILMIYORSAM AVRUPAYA GÖNDERİLENLE BURDA SATILAN STTOGERLER ARASINDA FARK  VAR DEĞİLMİ?
Ben fark olacagını sanmıyorum.Daha önce fabrıka yetkılılerı ve komanda av yetkılılerı ıle yaptıgım gorusmeler netıcesınde butun ulkere gıden sılahların aynı kalıtede oldugu soylendı...benı zaten kalıte yeterınce fazla memnun ettı :) saygılar...
« Son Düzenleme: 23 Şubat 2015, 14:29:50 Gönderen: Mehmet YAŞA »
Mehmet yaşa
1980-İPSALA / EDİRNE

Çevrimdışı Ergin ÇAĞLAYAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
yerli marka olarak güzel bir tufek hasan başkara abimizden 2 el aldım atış testlerinde gozlemlediğim kadarıyla guzel sonuclar elde ettim 50 gram 76 magnum fişegi atarken biraz tereddut ettim tepme olayında ama
 hıssettirmedi desem yeridir gerci atıcıya gore değişe bilir bu :)
1980
ANKARA

Çevrimdışı Mehmet YAŞA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Hayırlısı olsun Ergin Çağlayan bey...Allah kazasız belasız kullanmayı ve güzel avlar yapmayı nasip etsın ınsallah...Bende bı cok sekılde denedım basarılı sonuclar aldım...canlıda sezon boyunca deneme fırsatım oldu...maluğun bolca oldugu bı bolgedeyız konum ıtıbarı ıle ve stogerle yaptıgım avlar cok keyıflıydı...iyiki stoger almısım bi kez daha alacak olsam yıne stoger m3000 alırdım...saygılar...
« Son Düzenleme: 23 Şubat 2015, 16:53:20 Gönderen: Mehmet YAŞA »
Mehmet yaşa
1980-İPSALA / EDİRNE

Çevrimdışı Suat ÇALIŞKAN

• Müdavim Üyemiz
bu sene gördük stoeger in kalitesini.sıfır tüfek iki kere fabrikaya gitti geldi.ata armsan huğlu hatsan ayarı bir tüfek .çok abartmaya da gerek yok.cabelas ta satılması da çok iyi olduğunu gösterirmi bence hayır.
  • HANİÇ ÇİFTE SXS 67.5 cm Mobil şoklu
  • WİNCHESTER SX3 RED PERFORMANCE
  • AKKAR ALTAY COMMANDO 20ga 66cm
İtibar paradan kıymetlidir, değerini bilene

BİGA/1979

The following users thanked this post: Levent KARSLIOĞLU

Çevrimdışı Suat ORAN

• AvlakForum Üye
  • *
biz bıraz abartmayı seven bir milletiz hele bu marka yabancı veya yabancıya yakın oldumu yere göre sığdıramıyoruz ve maalesef böyle oluncada buyuk heves ve umutlarla alınan tufeklerimizde feci hayal kırıkları yaşıyoruz ... bence hangi marka olursa olsun eksiğiyle gediğiyle fazlasıyla burada avcı arkadaşlarla paylaşmalıyız
Suat ORAN
1986 MUŞ-HASKÖY

Çevrimdışı Gürkan ONAT

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
5 inci sezonuda bitirdim,Stoegerle  devam :)

resİm yÜkleme
Gürkan ONAT
1982  SAMSUN / ANKARA
STOEGER MODEL 2000 DELUXE 71

Çevrimdışı Hasan BAŞKARA

• Müdavim Üyemiz
yerli marka olarak güzel bir tufek hasan başkara abimizden 2 el aldım atış testlerinde gozlemlediğim kadarıyla guzel sonuclar elde ettim 50 gram 76 magnum fişegi atarken biraz tereddut ettim tepme olayında ama
 hıssettirmedi desem yeridir gerci atıcıya gore değişe bilir bu :)
   Ergin tüfeği sağlıkla güle güle kullan.Elimdeki tüfekleri gördün yoksa satılacak tüfek değildi M3000.Yanlız şunu gözlemledim steogerden memnun olan çok memnun problem yaşayan illallah diyor.Ben m3500 de de m3000 de de hiç problem yaşamadım.
  • Fabarm AXIS 71cm ,Remington 1187 Premier
  • 12ga Beretta urika 2, 20ga Beratta urika 2

Çevrimdışı Mehmet YAŞA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
bu sene gördük stoeger in kalitesini.sıfır tüfek iki kere fabrikaya gitti geldi.ata armsan huğlu hatsan ayarı bir tüfek .çok abartmaya da gerek yok.cabelas ta satılması da çok iyi olduğunu gösterirmi bence hayır.
Yerli yabanci firmalarin hepsinde hatali urunler cikabilmekte tabiki ama onemli olan firmalarin tufeginin arkasinda durmasi bence...umarim sorun neyse en kisa surede cozulur insallah ama bende su ana kadar olumsuz bir durum olmadi gayet memnun kaldim silahtan....saygilar...
« Son Düzenleme: 23 Şubat 2015, 23:18:29 Gönderen: Mehmet YAŞA »
Mehmet yaşa
1980-İPSALA / EDİRNE

Çevrimdışı Mehmet YAŞA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
biz bıraz abartmayı seven bir milletiz hele bu marka yabancı veya yabancıya yakın oldumu yere göre sığdıramıyoruz ve maalesef böyle oluncada buyuk heves ve umutlarla alınan tufeklerimizde feci hayal kırıkları yaşıyoruz ... bence hangi marka olursa olsun eksiğiyle gediğiyle fazlasıyla burada avcı arkadaşlarla paylaşmalıyız
Tabikide zaten olumsuz bir durumla karsilasmis olsaydim rahatlikla burada paylasirdim...ama ben ve cevremde bu tufegi kullanan arkadaslar gayet memnunuz ve ben bu tufekle daha hic avrupa fisek atmadim canliya cok fisek attigimizdan dolayi hep yerli fisek kullandik ucuz oldugu icin cokta memnunuz saygilar...
Mehmet yaşa
1980-İPSALA / EDİRNE

Çevrimdışı İsmail SUBAKAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Benim elimden birçok tüfek geldi geçti birtürlü ısınamadım ta ki Stoeger M3000 alana kadar. artık tüfeğimi buldum dedim gerçekten çok memnunum. dışarıya giden tüfeklerle bizimkiler birebir aynı birçok üst yetkiliyle görüştüm , adamlar niye yalan söylesinler ki, hem ben olaya şöyle bakıyorum, isterse dünyanın en kaliteli markası olsun avını öldürecek diye bişey yok , bazı tüfeklere gerçekten fişek beğendiremiyorsun. ben stoegerın avını öldürmesinden gayet memnunum , sadece ben değil çevremde ki stoeger sahibi beraber ava gittiğimiz arkadaşlarımın tüfekleri de aynı.
Vursan 92A
Stoeger M3000 Max5
Fabarm xlr 5 Bulrush
D-Doxcarms 10ncı yıl
Setter Diapolis Den Diego

The following users thanked this post: Tuna ÖZER

Çevrimdışı Muhammet SAT

• AvlakForum Üye
  • *
stoger aldım hata yaptım fişek dikmeyi çok seviyor olduğu yerde pasyaptı dipçiği yamuru gördüğü anda kabardı
  birdaha asla o hatayı yapmam
A Rh  -  1982 Terme SAMSUN

Çevrimdışı Onur ORAL

• AvlakForum Üye
  • *
stoeger bagimlilik yapar hele ki ordek avcisiysa ogle degilmi Ismail abi  ;) :D sahsen stoegerden sonra baska yerli alinmaz otomatikte.
1992 LONDRA&İZMİR

Çevrimdışı İsmail SUBAKAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
stoeger bagimlilik yapar hele ki ordek avcisiysa ogle degilmi Ismail abi  ;) :D sahsen stoegerden sonra baska yerli alinmaz otomatikte.

kesinlikle kardeşim, ben bu mevzuyu kapattım artık burada hiç tüfek polemiğine girmiyorum burda derken yaşadığım ilçede kişilerle olan av muhabbetlerinde, benimle ava gelenler dahi tüfeğe ısınıyor benden sonra birçok stoeger satıldı bayii bir arkadaşımda. burada biz stoeger firmasının elçiliğini yapmıyoruz, bu fiyata türk avcısının alabileceği bence en kaliteli silahlardan birisi, elbette içlerinde hatalar olacaktır. Ama genel kanı olarak gerçekten göl avları için süper bir tercih.
Vursan 92A
Stoeger M3000 Max5
Fabarm xlr 5 Bulrush
D-Doxcarms 10ncı yıl
Setter Diapolis Den Diego

Çevrimdışı Özgür UYAR

• Müdavim Üyemiz
Aynen kardeşim ördek avcısı isen stoegerden sonra başka silah kullanmak biraz zor oluyor :) Bu arada buraya alakasız birşey yazıyorum özür dilerim başka yerden yazamadım Sn Mehmet YAŞA abim kişisel ileti kutunuz dolu lütfen iletilerinizi silin özelden yazdığınız msja cevap veremiyorum :) sonra demeyin başka yerlere yazıp bana bi cevap atmıyor diye :)
( Cevap : Ellegiyi sattım çok oldu )
Özgür UYAR
1984-Çanakkale/Ezine
Del Zagnis Setter (NEO)

Çevrimdışı Mehmet YAŞA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Aynen kardeşim ördek avcısı isen stoegerden sonra başka silah kullanmak biraz zor oluyor :) Bu arada buraya alakasız birşey yazıyorum özür dilerim başka yerden yazamadım Sn Mehmet YAŞA abim kişisel ileti kutunuz dolu lütfen iletilerinizi silin özelden yazdığınız msja cevap veremiyorum :) sonra demeyin başka yerlere yazıp bana bi cevap atmıyor diye :)
( Cevap : Ellegiyi sattım çok oldu )
Cok tesekkur ederım...rıca ederım Özgür Uyar kardeşim :) sağol varol evet sımdı yenı farkettım mesaj kutum doluymus sıldım...Bi abim var ellegi soruyoduda o yuzden bı sorayım dedım...Stoger kaz ve ördek avı için çok güzel bir silah...Allah hepimize yeni sezonda kazasız belasız ve bol avlar nasip etsın ınsallah :)...saygılar...
« Son Düzenleme: 24 Şubat 2015, 14:00:10 Gönderen: Mehmet YAŞA »
Mehmet yaşa
1980-İPSALA / EDİRNE

Çevrimdışı Ümit UZUN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
bu tufek amerikada ödül almiş tamamam ama gordüm dier bi videoda atişlarda takiliyor orda alanlarda  cok dert yaniyor cevirmeli okudum yazdiklarini pekte iyi şeyler yazmamişlar ,bu tufeğin tek iyi yonu namlu gerisini at 1000 tane yorum okudum almaktanda vaz gectim cunku başimdan takilan tufeklerle ilgili cok şeyler gecti rezillikmi domuzla başbaşa kaldim da takilmakmi o yuzden tufek ddiin hataiz olcak canini da kurtarcak rezilde etmiycek kazi uzak mesafede düşurmekle sorun bitmiyor gercek bu malesef
1980 RİZE

Çevrimdışı Mehmet YAŞA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
bu tufek amerikada ödül almiş tamamam ama gordüm dier bi videoda atişlarda takiliyor orda alanlarda  cok dert yaniyor cevirmeli okudum yazdiklarini pekte iyi şeyler yazmamişlar ,bu tufeğin tek iyi yonu namlu gerisini at 1000 tane yorum okudum almaktanda vaz gectim cunku başimdan takilan tufeklerle ilgili cok şeyler gecti rezillikmi domuzla başbaşa kaldim da takilmakmi o yuzden tufek ddiin hataiz olcak canini da kurtarcak rezilde etmiycek kazi uzak mesafede düşurmekle sorun bitmiyor gercek bu malesef
ben videoya bakıp konusmuyorum Ümit bey koca sezonda  10 kolı fısek attım asagı yukarı catır catır calısıyor stoger...ole vıdeo da takılıyodu bılmem ne demekle bu sekılde bı kanaat getıremezsınız kullanan bılır...ne demişler yiğidi vur hakkını yeme yapmıs adamlar bızede tesekkur etmek duser saygılar...
Mehmet yaşa
1980-İPSALA / EDİRNE

Çevrimdışı Kerem DÖNMEZ

• AvlakForum Üye
  • *
  • Kardeşler tokalaşmaz, sarılır.
Ümit Bey  Merhaba; Durumunuz olabilir gidip Benelli , Browning vs alabilirsiniz.
Ancak  Stoegerden vazgeçip yerine ne aldıgınızı yada neye karar verdiğinizi  ,
 özellikle de Kinetikte , ithaller harici sizi domuzla karşılaştığınızda üzmeyecek hangi marka model alınabilir paylaşırmısınız ?
Saygılar
1985 BURSA

Çevrimdışı Bahri BOZKURT

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
M3000 kullanıcısı olarak söylüyorum çok güzel bir tüfek. . Her yönüyle. .uzun uzun yazmak istemiyorum. . Tabikj STOEGER...
1981 ÇANKIRI

Çevrimdışı Ümit UZUN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
hata bizdemi arkadaşlar stoeger sayfainda boyle eleştirdiğimiz icin 100 yorum okuduysam 70 tanesi dert yaniyor ha cok ta  heves etmiştşm uzak mesafe de iyi olduğu  için namlu sağlam gelelilm durumuma bi kac tufek denedim dahada uygun fiyata reklamini yapmayim herkes kendi malini metler  TEK  5 YİL garanti verebilen  CESA hem kinetik hem gazli bu tufeği aldim 2200 metrede  koca dağ  tavuğunda  denedim namlu stoger le ayni gucev sahib diyebilirim kesinlikle aslada  takilma  vs yok 200  metre tek kuşunda  dier 3 tufek arasinda en isabetli  atişida yapti şunuda diyim stooeger yine 2. tercihiim olurdu eğer bunca eleştiriler terslikleri olmasaydi sonucta cesa babamin firmasi deil saygilar
1980 RİZE

Çevrimdışı Ömer KARABÖRK

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
burda beretta bünyesinde olan son teknoloji cnc makinayla namlularının italyadan geldiği stoegerle düzce yapımı cesayı tartışmak stoegere hakaret olmuş..m3000 kullanıyorum ithal tüfek hevesim kalmadı okadar
  • Franchi first class
  • Benelli montefeltro
1986- AFŞİN

The following users thanked this post: Mehmet YAŞA