Gönderen Konu: Ücretsiz av köpeği.!  (Okunma sayısı 2809 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mutlu YAĞMUR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ücretsiz av köpeği.!
« : 04 Ağustos 2015, 20:33:50 »
Ücretsiz verilecektir 1.5 yasinda dişi tüm asilari tam parazit ilaclari tam,gecen sene sezonda hastalandi fazla av göremedi birkac kez gitti ava, evde verdigimiz egitimlerde bildircin falan sakladigimizda arayip bulmasi falan iyi alacak kisi aktif ava gotururse egitim verirse is yapar gonderim yoktur..Kopekle ilgili herseyi yazdim almak isteyen osekilde gelip alir av yapar sadece biraz egitim verilmesi gerek,bitane daha erkek kopegim oldugu icin veriyorum erkek ve disi ayni yerde bakimi zor oyuzden                                                                      YER:soma/MANISA                                               TEL:05545679735

• huğlu koop.601 g/kurzhaar
1982 MANİSA

Çevrimdışı Şevket TOPAL

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Ücretsiz av köpeği.!
« Yanıtla #1 : 04 Ağustos 2015, 21:32:15 »
Tavşancı olsa gelir alırdım ancak kuş köpeğiyle av bana heyecan vermiyor ancak bu asil davranışınızdan dolayı tebrik edrim
1963 BURSA

The following users thanked this post: Mutlu YAĞMUR

Çevrimdışı Murat ÇELİKBAŞ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 04 Ağustos 2015, 22:51:43 »
Ya arkadaş milletin imanı para olmuş, rabbimin  yarattığı canlıyı para karşılığı satarken sen ne akla hizmet büyüklük gösterip, insanlık namına o güzel canlıyı iyi bakacak birine vermeye çalışıyorsun. Hala bu dönemde yüce rabbimin değerli kulları varmış çok şükür.

Helal olsun.
Murat ÇELİKBAŞ
1970 ANTALYA

Çevrimdışı Erkan TEKKAYA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 04 Ağustos 2015, 23:39:22 »
paralı veya parasız verilir alınır buna sözüm yok ben köpek satan biride değilim yanlız şunu söylemek lazım sen mamayla bakıyosun iğneleriyle haplarıyla uğraşıyorsun sonra birisi köpeğine iyi baksın diye ücretsz veriyosun o emek vermeyen şahıs köpeğin avını beğenmiyor ve boş arazide salıyor çünkü emek vermedi şimdi revamı bu ama köpeği para ile almış olsa parası hatrına köpeğe bakıyor benim gözlemim budur katılan ve katılmayanlarda olur bunada saygılıyım
1984 ANKARA

The following users thanked this post: Cengiz ÖNGÖREN, Burak AYKANAT, Özkan ÇETİN 74